Come Together

Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2016, 4 min

Reklama na zimní kolekci oděvního řetězce H&M z podzimu 2016. Režie se ujal kultovní tvůrce Wes Anderson, jeho mikro příběh cestujících ve vlaku v době vánočních svátků je prodchnut osobitou poetikou a stylizací upomínající Andersonovo filmy The Darjeeling Limited či Grandhotel Budapest. (J.Connor)

neo93

Jak jinak než skvělá reklama na HM, když se jí ujme Wes Anderson. Navíc když se v ní objeví jeho dvorní herec Adrien Brody. Více takových. ()

Hallam

Skvěle zpracovaná reklama. Škoda jen, že je na společnost HM, která kvůli prodeji levného oblečení vykořisťuje své dělníky v Bangladéši. ()

Facillitant

To jsem se nechala nachytat a místo na krátký film jsem se podívala na dlouhou reklamu. Nehledě na to, že je to ubohá reklama, je to navíc i kýč. ()

karelondatra

Minimalismus doslova mistrovský. Nic navíc, vše dokonale nadávkováno v perfektním balení. Vše přesně tak, aby se všechno potřebné mohlo odehrát v divákovi. Pro mě naprosto kouzelné. ()

TiaZ

Neobyčejně skvělá marketingová reklama, ale co vždyť jsou Vánoce a radost lidi spojuje. Wes Anderson si opět trošku poukradl mé srdce skrz jeho perfektní kameru, a kompozici. ()