Šibenice

• Nový Zéland

• Austrálie

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017, 99 min

Proč mám dojem, že vidím tři různé filmy??Škoda, teď již na férovku zestárlý Al, trochu nabraný Karl Urban, který je ovšem stále fešák, a jedna nesympatická novinářka, která se vlastně protekčně vecpala do vyšetřování sériových vražd. Což ovšem neměla ve finále dêlat a důchodce Al též. No, škoda, že nebyla předloha lépe zpracována, více hvězd to nebude ani náhodou.(22.5.2019)

• luka4615

Znáte to rčení, když dva dělají totéž, není to totéž? Právě tohle mi totiž téměř po celou dobu stopáže filmu Hangman vyvstávalo z mysli jako otravný hmyz. Už při zhlédnutí traileru jsem očekával odlehčenou, místy i naivní podívanou ve stylu "Se7en" od Davida Finchera, nicméně ve finále jsem dostal velmi zmatenou a scénáristicky nedotaženou podívanou, u níž jako pomyslnou a velmi bolestivou třešničku na dortu dostaneme mdlého Ala Pacina. Škoda. PS: Nevěřil jsem, že se toho někdy dožiji, ale žádné jiné slovo mi herecký projev Ala Pacina neevokovalo více. Je vážně smutné, do jakých filmových rolí se s vidinou lehkých peněz mnozí špičkoví herci dostávají. „He's killed 4 people every 24 hours. He doesn't stop, that's part of the game.“ (30.11.2017)

• Lacike

Thriller o patrani po seriovom vrahovi poskladany z tych najobohratejsich klise az som si miestami hovoril, ci nesledujem parodiu. Biedny scenar nepodrzali ani znudeni herci. Pacino pôsobi jak keby ho cely film nenechali vyspat a Urban je cely zroneny z premyslania v akych srackach musi hrat, aby sa uzivil. Vrah je zahrany nevyrazne a jeho motivacia je trapna. Najväcsia slabina filmu je ale reziser, ktory nedokaze dodat filmu ani stipku atmosfery a v jeho podani aj prvoplanovo nechutne sceny z pitevni vo mne vyvolali usmev. Ked uz zlyhava v budovani atmosfery, tak rejza vsadil aspon na akciu v podobe par nahanaciek. No a tie su rovnako zbesilo zostrihany maglajz. Cely film som vdaka nude premyslal naco tam bola ta uvodna scena nahanacky a jej pointa je fakt vtipna. Rovnako ako klise s otvorenym koncom. Johnny Martin je pre mna dalsi packal od ktoreho sa uz nenecham nachytat a dalsie jeho filmy vynecham. Ani tych niekolko trapne komickych scen nestoji za zhliadnutie tohto extremne nudneho thrilleru. 1/10.(30.11.2017)

• Morholt

Fakt jsem chtěl, aby se mi to líbilo, ale moc to nešlo. Martin sice sem tam ukázal nějaké záblesky, ale i tak potvrdil, že je v zásadě jenom břídil a pořád mi hlava nebere, proč mu Urban s Al Pacinem kývli na spolupráci. Zápletka sama o sobě je klasickým honem na sériového vraha, ale to, na čem má příběh stát, tedy postupné splétání jednotlivých vláken do smysluplného celku, je tady vystaveno hodně kostrbatě a hra na náhodu je místy nesnesitelná. Všechno korunuje mizerný konec, kdy -SPOILER- Al Pacino utáhne vraha na vařenou nudli a poslední scénu mi taky hlava nebere. Martina uřž nebrat. 30%(3.12.2017)

Ta dnešní doba je fakt nějak špatně nastavená. Musím se smát, jak tady někteří uživatelé píší, jak se jedná zase o klišoidní film, který nemá co nového nabídnout, že je okopírováno x filmů a x témat, že Pacino působí jako dárce orgánů a podobné nesmyslné bláboly - na rovinu, co byste Vy degeneráti a filmoví znalci pořád chtěli?To už tak prostě bývá, že v každém filmu se objeví stopa nějakého jiného kousku, a že Pacino vypadá ospale, to je fakt divný u 70 letýho zasloužilýho týpka. Mě se to náhodou docela líbilo, jak námět tak herecké obsazení. Jenže tady se to holt srovnává například s filmem Seven, což je to samý, jako když bychom srovnávali Z pekla štěstí (neboli z prdele klika) s například Pánem prstenů..obě jsou pohádky ne?tak proč to nesrovnávat, pffff...................moje hodnocení = 6,5 z 10.(5.3.2018)

• - Celý snímek se natáčel v Atlantě ve státě Georgia (USA). (Yardak)