Reklama

Reklama

Patti Cake$: Cesta za slávou

  • Česko Patti Cake$ (více)
Trailer 1

VOD (1)

Ve snímku Patti Cake$ se představuje australská rodačka Danielle Macdonaldová ve své průlomové roli začínající raperky Patricie Dombrowské alias Killy P. alias Patti Cake$. Patti, která se ve svém nudném rodném městečku v Jersey, kde se jí život rozpadá pod rukama, bláhově žene za slávou, zkusí prorazit na hiphopové scéně s originální a působivou hudbou. Patti, povzbuzována svou babičkou (Cathy Moriartyová) a jedinými přáteli Jherim (Siddharth Dhananjay) a Basterdem (Mamoudou Athie), také musí nést na svých bedrech matčin (Bridget Everettová) žal a neštěstí. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (22)

mr.twizta 

všechny recenze uživatele

Patti Cakes je v mnoha smerech duchovni segra 8 Mile. Usmudlany zivot a rap jako vychodisko z nej, jen misto vyhubleho bileho typka z Detroitu sledujeme tlustou bilou holku z Jersey. Trochu je mi lito, ze misto toho, aby se tvurci rozhodli, jestli natoci indie drama, nebo klasickou zero to hero story, radsi slepili oboje dohromady, ale pokud vam nevadi pomalejsi film, ve kterem jde o rap a lasku k hudbe vsemu navzdory, dejte tehle telnate srdcarce sanci. ()

Saxos 

všechny recenze uživatele

Ze ZOO vzala dráhu mladá, ošklivá, neúspěšná, nepříjemná, repující hrošice společně se svojí matkou samoživitelkou, stejnou hrošicí, lející do sebe kořalku v místní vidlácké putice a notující pro místní opilce. Úspěšně se jí v kůlně podaří spustit se s barevnějším pidlookým huličem, odbarvit si makovici, zarepovat si v soutěži, dojmout střízlivou mamku. Naštěstí hned potom Ende. Hvězda pro inteligentní cz produkci, která i přes nadabování, zachovala anglinu při rapování. ()

Reklama

albiebennett 

všechny recenze uživatele

Film o undergroundové mladé raperce s nadváhou, které by prospělo, kdyby denně běhala 8 mil. Co se týká textů, celkem obstojné, ovšem prorazit s tak vostrou krů jako jen indický lékárník v hadrech Dana Nekonečného, "negr s zákalem v oku", který hraje deathmetal v doprovodu svého autismu a posledním článkem je zremixovaná babka po mrtvici.  Film se prezentuje jako drama, ale jediná drama filmu je skvadra, kterou jsem teď popsal, zbytek je spíše něco mezi hořkou komedii a hiphopovým muzikálem z nedodělané střední. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Jasně, tenhle snímek se srovnání s "8 mílí" asi těžko vyhne, ale sakra, na to, jak to vypadá místy skoro až amatérsky, nebo minimálně hodně nezávisle, se mi to sakra líbilo. Hudba se zde docela dobře vyvíjí a to finále má svoje grády. Ani jedna z postav mi nevadila, naopak bylo celkem jednoduché se s nimi sžít. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Hodně bizardní sestava, černoch co mu vypadne na hřbitově oko s nějakým tím bordelem na ksichtě, nevýraznej ind co prodává v lékárně, ale vždycky když je potřeba se objeví po boku hlavní hrdinky, rapuje a pak zase zmizí. Máma zkrachovalá existence a hlavní hrdinka co se ve filmu ani jednou nenají i když vypadá jako kdyby sežrala celou krávu. Nebylo to příliš výrazný a v ničem přínosný. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama