Poznejte náš svět nádherně se blýskajících klenotů! Čekají Vás klasické šperky zdobené krásnými a mnohobarevnými kameny, které lzeobjednat v našem živém vysílání. Budete zářit každý den jako opravdová diva. (TV Barrandov)

DavidDizzer odpad!

Absolutně nechápu - není lepší si raději vyzkoušet vše osobně? Navíc nechápu, že původní cena je vždycky mnohonásobně vyšší, než tu, na kterou vždycky sníží a dělají z toho obrovskou retardovanou scénu, jak ta cena je neuvěřitelná! To už je podezřelé tím, že to asi takovou hodnotu vůbec nemá a vůbec bych nevěřil tomu, co tam ukazují za tak ,,neuvěřitelnou cenu - WOW!" Vždycky se také rozplývají, že se jedná o jediné kousky na světě. :D Jo, jasně! :D ()

nudlis odpad!

Bezcenný šmuky za napálený ceny a ještě se snažej vyvolat dojem, že "už zbývají jen dva kusy ..." aby si lidi mysleli, že ty krámy někdo kupuje. ()

Potjoc

Mám rád tyhlety noční výplně pořadů, je to uklidňující před spaním. I tohle, i Rychlá hra, kde ještě hraje jedna moje oblíbená eurodance skladba, ale vlastní výroby. Zbožňují ze stejného důvodu i kvůli ukázkám krajiny či hudby, různé regionální kanály, jako PRAHA TV, TVS, A11, Polar TV a další. Nejoblíbenější je asi, škoda, že tu není v ČSFD, ten pořad na Sport 5, kde se vysílá jízda vlakem z pohledu řidiče. Škoda ale, že mi většina těchto kanálů už mi neladí. A zůstala mi jenom ta A11, zbytek jsou vysílané jen do půlnoci, či dokolečka opakující se pořady, jako Regiony+ ()

PavelKral odpad!

Je to krásné, je to laciné a je to kvalitní... Říkali to v televizi,a ten pán v kravatě, počkejte, jak von se toto... Jo Sókup, tak to je odbornik a taky chce bét premiér... Tak to mámo vobjednej, to vod něho, to nebude žádné šmejd..... Jak málo stačí na ojebání labilních, jednoduchých a důchodců. ()