Poslední kolo

Rick Maguire

Robert Vince

Scénografie:

Carmi Gallo

Lehce stupidní béčkový akčnák, který celkem rychle utekl a já jsem zabil 80 minut nad filmem, u kterého jsem mohl v klidu vypnout a čumět jak se tam Lamas kosí s lovcema v temných uličkách (ta tma tomu filmu dělala super atmošku) a sem tam prohodí i nějakou hlášku jako ,,proč to děláte" nebo ..co z toho máte" nejlepší byla hláška, která ale byla bohužel ukradená a to ,,astalavista bejby". Béčko, který ničím moc nenadchne, ničim neurazí a celkem dobrá vyplachovačka.(8.10.2016)

• 5150

George Erschbamer si Lorenzo Lamase očividně oblíbil (POJÍDAČ HADŮ 1 - 3) a tak s ním na rozlučku natočil ještě tohle svižné akční béčko. Po něm už přišel na řadu Michael Dudikoff (PROFESIONÁLNÍ LOVEC 1 a 2).(13.6.2005)

• majo25

Slabšie akčné béčko s nezaujímavým Lamasom, ktoré si s logikou konaní postáv veľkú hlavu neláme. Dokonca sa divák aj zasmeje, keď sa dvaja 'lovci' pobijú a menší toho väčšieho zabije sotením zo strechy budovy. Ten dlho nelení a zmrtvychstane, aby bol následne po pár minútach hlavným hrdinom upálený ako Johny Hus. Scenárista zjavne niečo húlil, keď to písal. Ešte je tu tá štetka, ktorá sa tu promenáduje iba z jediného dôvodu, ukázať svoje umelé kozy. Súboje sú priemerné...aspoň niečo.(19.9.2016)

Tak jednoduchý příběh, že jednodušší už ani být nemohl. Z počátku to vypadá, že půjde o zápasnický snímek v ringu, ale nakonec se z toho vyklube lov na lidi. Snímků o zábavě a sázkách zbohatlíků v takovémto ražení bylo natočeno bezpočet. Tentokrát se hlavních rolí zhostili známý představitelé TV seriálu Odpadlík Lorenzo Lamas a Kathleen Kinmont. Těžká řežba se však nekoná. A je to škoda. Takový námět vyzývá k bitkám či případně přestřelkám. Představy nebyli naplněny a tak se snímek stává zcela průměrným počinem, který akční fanoušky nemá šanci nadchnout.(24.5.2014)