Corbin Nash

Akční / Horor / Thriller

USA / Velká Británie, 2018, 94 min

• oveckaoa

Tady si chtěl někdo zahrát na Bladea, ale těžce to nedal. Je to aj škoda, protože jak závěr tak ty bitky v tom ringu měly potencionál. Bohužel to kazí dvojice upírů, kteří jsou o ničem a navíc ten transko sexuální těžce přehrává (navíc vypadá jak Vladko Dobrovodský přítel té tanečnice mě zase připomněl Jirku Pomejeho) . 40 procent nicméně pokud by byl případný druhý díl klidně bych do toho i šel znova. Jinak Malcolm musí být na tom už hodně špatně, když přijme roli v něčem takovém.(12.5.2018)

• IceQueen

Aj ja si dám vytetovať priezvisko na prsia. Človek nikdy nevie, kedy si bude musieť pripomenúť, ako sa volá. Preto si ho dám urobiť zrkadlovo. Má síce viac písmen a terén je výrazne hornatejší, ale benefity rozhodne prevyšujú negatíva. Teraz k filmu, ten na mňa pôsobil skôr ako pilot k seriálu, ale ak by nevymenili predstaviteľa Nasha, neviem, či by som na to mala nervy. Feldmana som nespoznala ani náhodou, parádnica jedna. A len tak na okraj, blowjob od upíra, nový level statočnosti.(25.6.2018)

Myslím si, že „Corbin Nash“ je promarněná šance. Bylo zde dobré prostředí, dobří herci, ale nepodařilo se z toho vytřískat nic, co by bylo opravdu zapamatovatelné, co by bylo takové, že vás to vtáhne a bude vás to bavit od začátku do konce. Bratři Jaggerové měli dát scénář ještě někomu přečíst, někomu, kdo by dal do filmu potřebný nadhled, který tu chybí a film jen plyne kupředu bez toho, aby diváka strhnul.(1.6.2018)

Taková klasika. Policajt se dozví, že jeho rodiče byli lovci upírů a teď je řada na něm, aby převzal štafetu. Zpočátku to samozřejmě odmítá, ale postupem času zjišťuje, že je to všechno pravda a tak se vydává do boje s temnotou. Místy to bylo blbé až běda, film se nevyhne řadě hluchých pasáží a Jaggerův projev je roztomile tupý, ale docela mi sedělo neony nasvícené špinavé prostředí, našla se i nějaká ta krev a akce, byť jí je málo a jsou během ní zbytečně nadužívané slow motion záběry, nijak zvlášť neuráží. Nevadil mi ani bladeovský nádech a bavila mě dvojice upír-transka a upír-bukvice. Jedním podíváním nic nezkazíte. 50%(28.4.2018)

Po delší době jeden z mála hororů, kde nesdílím podobný názor s mými hororovými kolegy. Upíři obecně nepatří k mým hororovým favoritům, hlavně kvůli nedostatku kvalitně natočených filmů s nimi, ale Corbin Nash je konečně po dlouhé době světlá vyjímka. Má to téměř všechny atributy, které chci vidět v ,,B'' hororech, aby u mě měli úspěch. Tak především odvahu tvůrců, že se nebáli ,,sexuality a hrubé mluvy.'' Žijeme v době, kdy je podle mě naprosto směšné cokoliv ve filmech cenzurovat, obzvlášť v tak skvělém žánru jakým horor je, ale američané mají na tohle většinou opačný názor, bohužel. Další faktor, který v mém hodnocení hraje vždy důležitou roli, je vizuální stránka. Bude to nejspíš tím neonovým lookem, ale na mě to působí moc krásně. Dál tu máme postavy, hlavní hrdina je jedním slovem drsňák, má to i správně ujeté záporáky, takže co víc v tomhle ohledu chtít. No a v neposlední řadě musí mít správný horor spoustu krve, pravda, v tomhle směru byl vidět nedostatečný rozpočet, protože ta krev neměla, správnou hustotu. Tenhle nedostatek ale odpouštím, protože se s ní rozhodně nešetřilo a to já moc rád.(9.5.2018)