The Perfect Kiss

• Česko Dokonalý polibek (více)

Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je v nedohlednu, pak hledáte ještě intenzivněji. Tanya Cova (Lucie Vondráčková) bydlí se svými rodiči v severoamerickém městě u velkých jezer, v trochu všední každodennosti americké společnosti. Nudí se i její rodiče, zapomenutí agenti pro nejmenovanou východní říši, kteří nemají nic jiného na práci, než aby slídili za svou vlastní dcerou. Když rodiče povolají starou známou Šárku a jejího syna Igora, aby Tanyu zasnoubili, je to poslední kapka v poháru Taniny touhy po svobodě. Tanya nachází útočiště u své nejlepší kamarádky Britney Greenberg. Znuděná Britney, která má dvě děti s bývalým Tanyiným přítelem Tomem, obtloustlým a přesto dokonalým manželem a tatínkem, vydělávajícím krásné peníze jako “ajťák”, vidí Tanyin příchod jako možnost nového vzrušení v příliš poklidném rodinném životě.
Na předměstí se pak odehrává drama, způsobené polibkem v parku. Tanya se ocitne v nelegálně pronajímaném bytě s velice nepravděpodobnými spolubydlícími, mezi kterými je i Igor. Rodiče dostanou z centrály avízo, že jejich zapomenutá špionská buňka je rozpuštěna a převelena do Paříže. Mají starost, jak dát Tanye vědět, že se jejich působiště se mění. Do mise je vyslána Šárka, která zprávu úspěšně předá. Miliardář, Brian Demarrias, se rozchází se svojí partnerkou. Vizitka makléřky,Tanyi Cové, stále voní v jeho kapse. Setkají se jeho nemotorné námluvy s vysněnou odpovědí ztřeštěné naivní a nespoutané půvabné Tanyi? A který polibek je opravdu pravý? The Perfect Kiss je svěží komedie plná nečekaných zvratů a zápletek. (Luna Studios)

trollfjord

Dal jsem za 4 protože si myslím že A) ten film není hloupější nežli velké množství ostatních romantických komedií B) jeho kritici jej stírají jen proto, že je velice modní kritizovat vše, co dělá Vondráčková a přitom samí doma sedí a čumí na růžovou zahradu ()

Ficka_CZ odpad!

Lucie Vondráčková nic neumí, ale má dojem, že je perfektní ve všem na co sáhne. A taková stárnoucí no-star, která se snaží vyškrábat zbytky čehokoli ze dna své existence, působí jako dvojitej klystýr. Měla by se věnovat tomu, co jí jde, ale fakt mě nenapadá, co by to mohlo být. Snad kanadské rozvodové právo? ()

darius1706 odpad!

Tak upravuji svůj komentář, už jsem to, bohužel, viděl. Tedy viděl, celé jsem to nedal, po dvou třetinách jsem si chtěl vyrvat oční bulvy. Musím říci, že jsem už hodně dlouho neviděl něco tak strašného, od debilního scénáře po opravdu bídné herecké výkony všech, žel bohu nejhorší jsou ty naše dvě zástupkyně. Rozepsal bych se stejně, jako v tom minulém hodnocení traileru, ale tohle bylo prostě strašlivé. ()

anevanu

Ahojky lidi ,mám celkem problém .Docela ráda bych se koukla , už jen , protože se o tom mluví .Chtěla bych si udělat vlastní názor,jenže tenhle film je opravdu těžké ,kdekoliv sehnat .Když ho nikde nedávají ,nemůže si člověk , ani názor udělat .Troškovi filmy jsou na tomto jistě zcela ,,objektivním " webu hodnoceny podobně a jakou mají sledovanost .Tady je stále hodnocení zmanipulované , protože sem odpad i 5 hvězdiček dávají lidi co film vůbec neviděli .Je to jen o rozvodu Plekance a Vondráčkové ,na to mi stačí bulvární tisk .Pokud kdokoliv ví ,kde to sehnat ,kam jít klidně pište . ()

navael

Nechápu proč tvurci filmu nevěří hodnocení uživatelu a filmovým kritikum ,postavit film na Lucii Vondráčkové není dobrý nápad protože bez urážky Lucka prostě není žádná herečka a nemá ani žadné charisma které by film trochu vytáhlo nahoru ()

krasava

Přidávám komentář, ale NEHODNOTÍM, protože jsem film neviděla a ani se nechystám. A pokud tu někdo hodnotí a film neviděl, je to pěkná špína, protože o tom to tu není! A z některých komentářů tu cítím, že to neviděli. Já Lucii taky nemám ráda. Proto, jak se snaží manipulovat veřejným míněním ve svůj prospěch a dělá to "nenápadně" prostřednictvím jiných mluvčí nebo prostřednictvím ženských triků s vírou, že to nikdo neprokoukne. A je pravda, že už ten trailer je slabý, ale jako nějaký sitcom na kanále, kde od rána do večera běží nějaké podobné, by to asi pár diváků našlo. Ale Lucka je přehnaně ctižádostivá a pod heslem "jsem přece lepší než ta hnusná teta Helena" nezná své limity. Ale pořád neuděluji hodnocení, když jsem to neviděla. A vy, co jste to neviděli taky, smažte hodnocení, ať nenarušujete důvěryhodnost tohoto webu. Je i možné, že mi tenhle komentář smažete. A bude to fér, pokud ho smažete i těm ostatním. ()

SCHMEYD

Film jsem neviděl, takže hodnotit nemohu. Jelikož Lucii Vondráčkovou považuji jak za špatnou zpěvačku tak i herečku asi ani neuvidím... Jen co mě mrzí, že většina komentářů zde řeší osobní život Vondráčkové + Plekance, který není součastí filmu. Mohu taky napsat, že Vondráčková je kráva, že si nevzala třeba Jágra, ale jakou to má souvislost s filmem to netuším... ()

Dobry_clovek odpad!

Lucie Vondrackova na me vzdy pusobila jako divka, ktera je pracovita, opravdu se snazi jak muze, ale presto vsechno zustava podprumernou hereckou a velmi prumernou zpevackou. Reziser musi mit vzdy nejaky zvlastni duvod proc z tisicu herecek sahne prave po Vondrackove, jen jsem ten duvod nikdy nepochopil. Timto se laskavemu ctenari omlouvam za to, ze nemluvim vic o filmu samem, ale bohuzel jsem nebyl schopen ho dokoukat. Zaroven tim vzdavam hold vsem, kteri to dokazali. ()

JoshSparks odpad!

Ted na to koukame.. a nabizi se jednohucha otazka: co to paneboze ma znamenat? (aneb kombinace 3x WTF, 6x bizzare, 2x o cem to sakra je a 1x otcenas). Herci prehravaji hur nez v Kamenaku, dej jsme nejak nenasli, scenar se v prubehu nataceni asi nekam zatoulal. Videl jsem nekolik hodne bizardnich veci, ale i Shark Tornado napr. 3 je proste - lepsi! Toto je velmi velky spatny. ()

Lonelybiker odpad!

Kam se na tohle hrabou všechny Troškovy kameňáky, tohle je odpad všech odpadů a dost možná nejhorší film všech dob. To ale vlastně nemůžu posoudit, když jsem se vydržel dívat jen asi do půlky. Četařka Babinčáková by měla zůstat věrná svému (nejstaršímu) řemeslu, které tak dobře před lety zahrála, neboť režisérka z ní určitě nikdy nebude. Pleky opravdu skvěle investoval své 3 míče. ()

zuzam odpad!

Tak předně chci napsat, že hodnotit film, který člověk neviděl, je nefér. Proto jsem shlédla v rámci objektivity i tenhle film celý. Bohužel jsem při tom neskutečně trpěla. Že je Martina Adamcová špatná herečka se už tak nějak ví, ale teď je jasné, že je ještě mnohem horší scénáristka a režisérka. Nicméně patrně nějakou přednost má, když sehnala peníze i na tak strašné dílo. Největším problém tohoto filmu je, že je prostě neskutečně hloupý. Hloupý a trapný. Tak trapný, že se mi jeho sledování kroutily palce u nohou. Těžko se může líbit divákovi, který má IQ vyšší než 40, a i ten bude mít své pochybnosti o kvalitě. O nějakých hereckých výkonech nemůže být ani řeči, díky otřesnému scénáři, hloupým dialogům a naprosto debilním postavám a situacím by film nezachránila ani účast Streepové a Nicholsona, natož druhořadých herců včetně Vondráčkové. Adamcová patrně nemá žádnou vlastní myšlenku, vzhledem k tomu, že neumětelsky vykradla řadu cizích filmů a pře(pi)tvořila je do The Perfect Kiss. Původně jsem z milosti chtěla dát aspoň jednu hvězdu za hezké zasněžené záběry a vánoční výzdobu, ale scéna, kdy Vondráčková tančí zamilovaně kolem kandelábru mě přesvědčila o tom, že tenhle film si nezaslouží nic jiného než odpad. "Třešničkou na dortu" je už jen šílený skřehotavý dabing vlastní postavy Lucie Vondráčkové. ()

Varanka odpad!

Scénář i režie byly neuvěřitelně amatérské. Naprosto hnusný film. Nic trapnějšího snad ani neznám. ()

Dstar odpad!

:-))))) myslím si,že kdyby název "filmu" se přejmenoval na dokonalý propadák,byla by to menší ostuda díla.V zajímavostech se uvádí,že distribuce filmu byla špatná,film nikoli.....tohle se dá pochopit jen u lidí,kterým by toto hrůzné dílo přineslo něco do kapsy;-) 10% je pro toto"dílo" vyznamenáním ()

Newman98510 odpad!

Co k tomu říci..., prosím všechny ať se vyvarují tomuto filmu je to naprostý bizár a směs všeho špatného. Scénář naprosto nepochopitelný, herecké výkony otřesné a upištěné, hudba naprosto neodpovídající žánru a vlastně všechno hrozné. Jak toto může někdo produkovat...nerozumím. Po zhlédnutí tohoto snímku si říkám, že vlastně české seriály tolik kritizované jako např. Ordinace nejsou tak špatné. Jediné pozitivní na tomto filmu byla kanadská zima a délka, film trvá naštěstí pouhých 83 minut. Celkové hodnocení 0,5/10- Už nikdy více. ()