• Kanada

Komedie / Romantický

Kanada, 2018, 83 min

• Vikki

TAK SE TU PRÝ DLE ČLÁNKU NA SUPER.CZ MANIPULOVALO S HODNOCENÍM? CO VÁS NA TOM PŘEKVAPUJE? je to běžná praktika k ovládání tupého stáda. majitelé by měly důkladně hlídat falešné účty a né jen hrabat prachy za reklamu. A TO JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI JAK SE MANIPULUJE S HODNHOCENÍM NA Fdb.cz tam sbor afektovaných adminek zuřivě maže komenty a hodnocení i zadarmo a bez ohledu na to, že to jsou komentáře slušné, ale mají smůlu v tom, že soudružky diktátorky s nimi nesouhlasí, SVOBODA PROJEVU A RESPEKTOVÁNÍ NÁZORU U TĚCHTO SOUDRUŽEK ZÁSADNĚ NEPLATÍ no a kdo se tomu vzpeře toho vyštvou nebo zablokoují, majitelům je to fuk, hlavně prachy za reklamu, a tak je na tomto pofidérním filmovém webu hodnocení skutečně zmanipulované úž dlouhá léta. Tak co vás ještě přejvapuje?(9.11.2018)

• Lusyia

Co jiného čekat od Lucie Vondráčkové, která je známá tím že že sebe udělala umělkyně která rádoby všechno umí ale ve skutečnosti neumí vůbec nic a není v ničem dobrá. Zpívat absolutně neumí, hrát neumí, tančit neumí... Ta celý život dřela na tom aby si lidi mysleli že opak je pravdou. Pravý umělec nemusí na ničem dřít. Ať se stará o děti je jim matkou a pak ať nastoupí do nějaké prospesnejsi prace tohle je k ničemu.(9.11.2018)

• Ficka_CZ

Lucie Vondráčková nic neumí, ale má dojem, že je perfektní ve všem na co sáhne. A taková stárnoucí no-star, která se snaží vyškrábat zbytky čehokoli ze dna své existence, působí jako dvojitej klystýr. Měla by se věnovat tomu, co jí jde, ale fakt mě nenapadá, co by to mohlo být. Snad kanadské rozvodové právo?(25.12.2018)

• mardun

Proc Martina Adamcova " Radoby umelkyne" je na IMDB uvedena jako Martina Adamcova a u nas na CSFD jako Tina Adams? To jako aby bylo videt, ze ona je ta velka Americanka (zijici v Kanade) a udelala tam veliknaskou diru do sveta. Ona prece hrala i se Sharone Stone :))) jak o sobe tvrdila v jedne komercni TV v CR. Filmy, ktere nataci a produkuje jsou braky a Rubish. L.Vondrackova vsadila v Kanade na velmi spatnou kartu. Ta ji spise stahne ke dnu. jeden Perfektni koment z IMDB: Felt ashamed while watching. Really bad movie. Watching traffic in Sahara is more exciting then this.(6.11.2018)

• darius1706

Kouknul jsem na trailer a plynou mi z toho následující věci: Vondráčková prostě herečka nebude, ani kdyby si po Plekym vzala Gatese a ten narval do dalšího filmu všechno, co ještě nestihl rozházet na charitu. Ona sice není ani zpěvačka, ale každý si může prozpěvovat ve vaně a když sežene prachy na to, aby to někdo vydal, tak je dejme tomu zpěvákem. Dále Adamcová fakt nebude režisérkou, když je to poznat už z traileru, je to dost smutné. A třetí věc - hodnocení dám, až za to nebudu muset utrácet peníze a uvidím více, než trailer a fakt nebude nic jiného v TV, abych to alespoň zkusil rozkoukat.(7.1.2019)

• - Podle Martiny Adamcové film v Česku propadl kvůli špatné distribuci a ne proto, že by byl špatný. (Bioscop)

• - Ve filmu hrají dětské role synové Lucie Vondráčkové – Adam a Matyáš Plekanec. Tomáš Plekanec nechal syna Matyáše před natáčením čerstvě ostříhat, aby syn dobře vypadal. Nezvyklému sestřihu vlasů se říká Morava. (Eliska1094)

• - Vznik filmu podpořil částkou 200 000 kanadských dolarů (cca tři miliony korun) i manžel Lucie Vondráčkové hokejista Tomáš Plekanec, který tou dobou hrál v NHL za celek Montreal Canadiens. (mkali)