• Kanada

Komedie / Romantický

Kanada, 2018, 83 min

• Tetsuo

Většina špatných filmů je především otravná a nudná. Málokdy už se do kin dostane něco, u čeho neexistovala vůbec žádná kontrola a na povrch tryská každou vteřinou koncentrovaná debilita. Kanadský snímek The Perfect Kiss, v němž hraje hlavní roli Lucie Vondráčková, a který režírovala "četařka Babinčáková" ukrývající se pod pseudonymem Tina Adams, bude vaše nová guilty pleasure. Nelitoval jsem ani minutu, že jsem to viděl. Je to opravdu must see. Od dob legendární Kněžny Libuše tu nebyl tak konzistentně nablblý film, v němž se spojuje nadšenectví s neumětelstvím.(2.11.2018)

• Lykos

Film nebudu hodnotit, protože jsem jej neviděla a neuvidím. Jen po shlédnutí traileru cítím potřebu se zeptat, jestli Lucie Vondráčková někdy nějaký film odmítla. Jako třeba že by po přečtení scénáře řekla: Hele to je blbý, to fakt ne.. Když se podívám na její filmografii, tak je mi jasné, že ne. Spíše měla několikrát štěstí, že jí někdo obsadil do něčeho trošku lepšího. K čemu je vám vystudovaná kulturologie, když nemáte potřebu vytvořit nějakou hodnotu, ačkoli příležitost k tomu máte. Lucie je netalentovaná a průměrná ve všech uměleckých oborech, do kterých se pouští, ale je milá a pracovitá, což někomu stačí. Mně jako divákovi ale bohužel nikoli.(9.11.2018)

• mardun

Proc Martina Adamcova " Radoby umelkyne" je na IMDB uvedena jako Martina Adamcova a u nas na CSFD jako Tina Adams? To jako aby bylo videt, ze ona je ta velka Americanka (zijici v Kanade) a udelala tam veliknaskou diru do sveta. Ona prece hrala i se Sharone Stone :))) jak o sobe tvrdila v jedne komercni TV v CR. Filmy, ktere nataci a produkuje jsou braky a Rubish. L.Vondrackova vsadila v Kanade na velmi spatnou kartu. Ta ji spise stahne ke dnu. jeden Perfektni koment z IMDB: Felt ashamed while watching. Really bad movie. Watching traffic in Sahara is more exciting then this.(6.11.2018)

• Alexis74

Hodnotit film nebudu neb jsem viděl jen trailer, ale i to co jsem tam viděl mi stačilo. Mohu říci jen zaplať bůh, že to tu je jen ve dvou kinech, jak zaznělo v sněženkách a machřích po dvaceti letech: "Neměla by je tady nikomu ukazovat. Víte oni by se na to dívali jinak." Prostě si tu šmíru i s Vondráčkovou sbalte a šupity presto s ní zpátky do kanady a ať se nevrací. Ať si tam hraje na kanadskou superstar, jen je mi líto Plekance, protože ho nejspíš oškube, aby na to hraní si na honoraci měla. Děcka bych jí nenechal patří do čech k tátovi a ne k duševně postižené mámě. Doufám, že to pochopí i mezinárodní soud, nemluvě o tom, že oba rodiče, i když je matka duševně postižená, jsou českého občanství, takže by děti měli patřit do čech. A ten perfektní polibek patří do kanady my by jsme to tu brali asi jinak. Hodně štěstí.(28.1.2019)

• zapalik

Odpad ze slušnosti ke všem kolem toho filmu nedám, věřím, že to dělali nadšenci bez nároku na honorář, ale každopádně při vší snaze o hyperkorektnost a nezaujatý pohled je to kardinální srágora. Naprosto nechápu tu ztrátu soudnosti Martiny Adamcové. Existuje snad horší režisérka a scénáristka? To těžko. Nepřestávám kroutit hlavou nad tím, že se nestyděla pod něco takového podepsat. Sem tam někdo vychvaluje Lucii Vondráčkovou, že je z toho filmu nejlepší. Sorry, ale vůbec. Když si někdo chce hrát na Bridget Jones, tak na to musí mít. A to Lucie nemá. Jen se pitvoří, dělá přehnaná gesta, její postava nemá ani špetek vnitřní logiky (ne, že by kterákoli postava z filmu tu logiku měla), prostě je to absolutně o ničem. A ti rodiče... asi bych se radši zastřelil, než dát do svého scénáře takovou koninu. Mělo to vyvolat humor, vyvolalo to spíš lítost nad neschopnostmi autorky. Kamera byla taky k pláči, klidně nechá utýct hlavu ze schodů scházející postavy a nenásleduje ji, ale podobných blbostí nebo nouzí, kdy bylo vidět, jak to točí na koleně za koláč a frťana, je tam víc. Fakt čirý zoufalství, bojím se, jak dopadne Limbo od stejné režisérky a scénáristky. Trailer děsí už teď.(6.2.2019)

• - Ve filmu hrají dětské role synové Lucie Vondráčkové – Adam a Matyáš Plekanec. Tomáš Plekanec nechal syna Matyáše před natáčením čerstvě ostříhat, aby syn dobře vypadal. Nezvyklému sestřihu vlasů se říká Morava. (Eliska1094)

• - Vznik filmu podpořil částkou 200 000 kanadských dolarů (cca tři miliony korun) i manžel Lucie Vondráčkové hokejista Tomáš Plekanec, který tou dobou hrál v NHL za celek Montreal Canadiens. (mkali)

• - Podle Martiny Adamcové film v Česku propadl kvůli špatné distribuci a ne proto, že by byl špatný. (Bioscop)