• Kanada

Komedie / Romantický

Kanada, 2018, 83 min

• mardun

Proc Martina Adamcova " Radoby umelkyne" je na IMDB uvedena jako Martina Adamcova a u nas na CSFD jako Tina Adams? To jako aby bylo videt, ze ona je ta velka Americanka (zijici v Kanade) a udelala tam veliknaskou diru do sveta. Ona prece hrala i se Sharone Stone :))) jak o sobe tvrdila v jedne komercni TV v CR. Filmy, ktere nataci a produkuje jsou braky a Rubish. L.Vondrackova vsadila v Kanade na velmi spatnou kartu. Ta ji spise stahne ke dnu. jeden Perfektni koment z IMDB: Felt ashamed while watching. Really bad movie. Watching traffic in Sahara is more exciting then this.(6.11.2018)

• Ficka_CZ

Lucie Vondráčková nic neumí, ale má dojem, že je perfektní ve všem na co sáhne. A taková stárnoucí no-star, která se snaží vyškrábat zbytky čehokoli ze dna své existence, působí jako dvojitej klystýr. Měla by se věnovat tomu, co jí jde, ale fakt mě nenapadá, co by to mohlo být. Snad kanadské rozvodové právo?(25.12.2018)

• Iono

Určitě existují i horší filmy. Třeba takový legendární The Room (2003) je pravděpodobně ještě horší, ale dá se na něj alespoň koukat, protože je tak špatný, že vás to baví a v každé scéně si člověk něco najde. Při vší úctě ke Kamilovi Filovi a dalším recenzentům, kteří si našli ironický nadhled a dokážou se mu smát, mě tenhle film trpící zejména debilním scénářem vůbec nebavil a zhruba ve čtyřicáté minutě jsem to vzdal. Můj pocit mnohem víc vystihuje recenze Barbory Koukalové z 31.10.2018 z expres.cz (pod názvem Do kin se valí kanadská hrůza). Tedy až na zařazení k filmům Eda Wooda, pár jsem jich viděl a oproti The Perfect Kiss jsou to bez nadsázky veledíla. Byl jsem sice připraven na ultrakravinu, ale The Perfect Kiss mě i tak dokázal překvapit (sice negativně, ale dokázal) a za to mu udílím tu jednu hvězdičku. Mimochodem jsem to viděl v angličtině. Podle toho, jak vypadal český trailer, tak za český dabing bych tu jednu hvězdu asi zase sebral. Což je taky svým způsobem kuriozita, že někdo nadabuje sám sebe v mateřském jazyce mnohem hůř než v angličtině.(31.3.2019)

• Honzulik

Tak nevím, ale ta Lucka už nám fakt dělá trochu ostudu... Měla by jít do sebe (má na to věk) a pochopit, že z ní nikdy dobrá herečka nebude! K filmu není co komentovat, nuda od začátku do konce a ani ta manipulace s hodnocením filmu nepomůže...Mimochodem ta režisérka je opravdu "četařka Babinčáková"... a v tom Tankovém praporu byla v "base" dobrá... Tady ovšem varuji před návštěvou kina na její film a dávám jasný odpad!(9.11.2018)

• Lusyia

Co jiného čekat od Lucie Vondráčkové, která je známá tím že že sebe udělala umělkyně která rádoby všechno umí ale ve skutečnosti neumí vůbec nic a není v ničem dobrá. Zpívat absolutně neumí, hrát neumí, tančit neumí... Ta celý život dřela na tom aby si lidi mysleli že opak je pravdou. Pravý umělec nemusí na ničem dřít. Ať se stará o děti je jim matkou a pak ať nastoupí do nějaké prospesnejsi prace tohle je k ničemu.(9.11.2018)

• - Podle Martiny Adamcové film v Česku propadl kvůli špatné distribuci a ne proto, že by byl špatný. (Bioscop)

• - Ve filmu hrají dětské role synové Lucie Vondráčkové – Adam a Matyáš Plekanec. Tomáš Plekanec nechal syna Matyáše před natáčením čerstvě ostříhat, aby syn dobře vypadal. Nezvyklému sestřihu vlasů se říká Morava. (Eliska1094)

• - Vznik filmu podpořil částkou 200 000 kanadských dolarů (cca tři miliony korun) i manžel Lucie Vondráčkové hokejista Tomáš Plekanec, který tou dobou hrál v NHL za celek Montreal Canadiens. (mkali)