• Česko

Dokonalý bozk

Komedie / Romantický

Kanada, 2018, 83 min

• SlavaP

Na základě mnoha negativních komentářů a nízkého hodnocení jsem sebral odvahu a na film se podíval (bylo to bez námahy, vysílala ho TV). Podivný sled scén, které skoro nic nedrží pohromadě, je snad dalším rozšířením umělecké kategorie "trapno" nebo podívanou, která může pobavit jen toho, komu přijde vzrušující a zábavné pozorování zrání sýrů nebo bublání bahna. Je možná škoda, že už se běžně neprovádí transorbitální lobotomie. Ti, kdo ji podstoupili, a nedopadlo to v jejich případě úplně ideálně, by možná byli nejvhodnější cílovou skupinou diváků. Zimní atmosféra neurazí, ale to je tak všechno. Rodiče - tajní agenti - by se hodili do nějakého přihlouplého filmu pro děti, pár záběrů do nepříliš vydařené show, a zbytek patří leda do stoupy. Myslím, že tomuto filmu by k vyššímu hodnocení pomohlo jediné: dotočit jednu scénu a zacházet s ním jako se silvestrovskou estrádou 1989. Zkrátka, místo filmu promítat něco úplně jiného a na konec dát striptýz, ideálně hromadný, aby si užili milovníci všech tělesných tvarů a pohlaví.(19.11.2019)

• Dave Lister

Myslím že příště dobrovolně podstoupím waterboarding, nebo si nechám přilepit penis k břichu izolepou a budu na záchodě dělat měsíc stojku. Pustil jsem si dvacet minut. Na zhodnocení mi stačilo daleko méně. Chápu, že každý druhý diletant, co si myslí že má prostředky, tak si chce natočit film. Nechápu však proč tím potom musí terorizovat veřejnost a nepouští to svým zfetovaným známým v hodně tmavém sklepě. Je to z toho důvodu, protože i své nejbližší by musel předávkovat morfiem a svázat pevným a tlustým lanem. Je mi také líto filmového materiálu, na který mohlo být natočeno něco smysluplnějšího, třeba instruktáž albánských pěstitelů brukví.(17.4.2020)

• Bozvav

Člověk by řekl, že Lucka už ve svém věku a při své popularitě v Čechách ( byť ji poslouchají většinou jen příznivkyně "Růžovky" a jiných úžasně hodnotných uměleckých počinů) nebude mít za potřebí se angažovat v každé nablblé sračce, kterou kdo vypotí. To, že Martina Adamcová alias Tina Adams není dobrá herečka, to se ví už dávno, teď už i víme, že jako režisérka a scénáristka také stojí za starou belu. Já chápu, že Lucka se chce prosadit v Kanadě za každou cenu, nicméně dle mého nejde správným směrem. Možná, že když nacpe veškerou svou energii do oškubání Plekance, udělá líp. Pak to může třeba zhudebnit. Film je neuspořádaná snůška situací, jenž nemají hlavu ani patu, humor nefunguje a co se týče romantiky, víc už jí bylo i v parlamentu. Ač nerada, tak dávám odpad.(9.11.2018)

• Sylviiik

To je snad první film, kde čeští herci hrají lépe než ti američtí......Takže: Nechtěla jsem věřit těm hanlivým komentářům, protože si myslím, že většina je ovlivněna především nesympatiemi k hlavní hrdince. Ale bohužel...tento film je postaven jen na ní. Ostatní herci totiž nestojí za nic. Přehráváné herecké výkony mi až vypalovaly díru do mozku. Lucka jako jediná hrát umí, ta role zkroušené smolařky jí sedla. A teď se dostáváme k největšímu průseru celého filmu. Režie! Jednotlivé scénky do sebe nezapadají, něco se ve filmu děje, najednou je tam zas něco uplně jiného.....kdo tohle proboha stříhal? Je to prostě usekané, uspěchané, konec to téměř nemá....chybí tomu šťáva. Připomíná mi to amatérské studentské filmy. A slídící rodiče špioni jsou jako trapná třešnička na vrcholu celé téhle tragédie. Paní Adamcová to měla přenechat odborníkům z Ameriky. Ale dokoukat se to dalo. Jen mě teď chvíli bude bolet hlava..(21.11.2019)

• Goldbeater

The Perfect Kiss je ten nejhorší myslitelný výtažek z hereckého pitvoření, nulové tvůrčí sebereflexe, parazitování na vánoční atmosféře a kopírování úspěchu Deníku Bridget Jonesové, při jehož sledování budete mít buď od začátku do konce otevřená ústa ze všech těch hloupých kravin, které se v něm dějí, nebo jako většina Čechů přepnete na jiný program, který nebude do takové míry urážet váš intelekt a dobrý vkus.(23.12.2019)

• - Podle Martiny Adamcové film v Česku propadl kvůli špatné distribuci a ne proto, že by byl špatný. (Duoscop)

• - Film se natáčel i u Lucie Vondráčkové doma. (TheSlezy)

• - Vznik filmu podpořil částkou 200 000 kanadských dolarů (cca tři miliony korun) i manžel Lucie Vondráčkové hokejista Tomáš Plekanec, který tou dobou hrál v NHL za celek Montreal Canadiens. (mkali)