• Kanada

Komedie / Romantický

Kanada, 2018, 83 min

• Tetsuo

Většina špatných filmů je především otravná a nudná. Málokdy už se do kin dostane něco, u čeho neexistovala vůbec žádná kontrola a na povrch tryská každou vteřinou koncentrovaná debilita. Kanadský snímek The Perfect Kiss, v němž hraje hlavní roli Lucie Vondráčková, a který režírovala "četařka Babinčáková" ukrývající se pod pseudonymem Tina Adams, bude vaše nová guilty pleasure. Nelitoval jsem ani minutu, že jsem to viděl. Je to opravdu must see. Od dob legendární Kněžny Libuše tu nebyl tak konzistentně nablblý film, v němž se spojuje nadšenectví s neumětelstvím.(2.11.2018)

• Lykos

Film nebudu hodnotit, protože jsem jej neviděla a neuvidím. Jen po shlédnutí traileru cítím potřebu se zeptat, jestli Lucie Vondráčková někdy nějaký film odmítla. Jako třeba že by po přečtení scénáře řekla: Hele to je blbý, to fakt ne.. Když se podívám na její filmografii, tak je mi jasné, že ne. Spíše měla několikrát štěstí, že jí někdo obsadil do něčeho trošku lepšího. K čemu je vám vystudovaná kulturologie, když nemáte potřebu vytvořit nějakou hodnotu, ačkoli příležitost k tomu máte. Lucie je netalentovaná a průměrná ve všech uměleckých oborech, do kterých se pouští, ale je milá a pracovitá, což někomu stačí. Mně jako divákovi ale bohužel nikoli.(9.11.2018)

• Honzulik

Tak nevím, ale ta Lucka už nám fakt dělá trochu ostudu... Měla by jít do sebe (má na to věk) a pochopit, že z ní nikdy dobrá herečka nebude! K filmu není co komentovat, nuda od začátku do konce a ani ta manipulace s hodnocením filmu nepomůže...Mimochodem ta režisérka je opravdu "četařka Babinčáková"... a v tom Tankovém praporu byla v "base" dobrá... Tady ovšem varuji před návštěvou kina na její film a dávám jasný odpad!(9.11.2018)

• Vikki

TAK SE TU PRÝ DLE ČLÁNKU NA SUPER.CZ MANIPULOVALO S HODNOCENÍM? CO VÁS NA TOM PŘEKVAPUJE? je to běžná praktika k ovládání tupého stáda. majitelé by měly důkladně hlídat falešné účty a né jen hrabat prachy za reklamu. A TO JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI JAK SE MANIPULUJE S HODNHOCENÍM NA Fdb.cz tam sbor afektovaných adminek zuřivě maže komenty a hodnocení i zadarmo a bez ohledu na to, že to jsou komentáře slušné, ale mají smůlu v tom, že soudružky diktátorky s nimi nesouhlasí, SVOBODA PROJEVU A RESPEKTOVÁNÍ NÁZORU U TĚCHTO SOUDRUŽEK ZÁSADNĚ NEPLATÍ no a kdo se tomu vzpeře toho vyštvou nebo zablokoují, majitelům je to fuk, hlavně prachy za reklamu, a tak je na tomto pofidérním filmovém webu hodnocení skutečně zmanipulované úž dlouhá léta. Tak co vás ještě přejvapuje?(9.11.2018)

• Bozvav

Člověk by řekl, že Lucka už ve svém věku a při své popularitě v Čechách ( byť ji poslouchají většinou jen příznivkyně "Růžovky" a jiných úžasně hodnotných uměleckých počinů) nebude mít za potřebí se angažovat v každé nablblé sračce, kterou kdo vypotí. To, že Martina Adamcová alias Tina Adams není dobrá herečka, to se ví už dávno, teď už i víme, že jako režisérka a scénáristka také stojí za starou belu. Já chápu, že Lucka se chce prosadit v Kanadě za každou cenu, nicméně dle mého nejde správným směrem. Možná, že když nacpe veškerou svou energii do oškubání Plekance, udělá líp. Pak to může třeba zhudebnit. Film je neuspořádaná snůška situací, jenž nemají hlavu ani patu, humor nefunguje a co se týče romantiky, víc už jí bylo i v parlamentu. Ač nerada, tak dávám odpad.(9.11.2018)

• - Vznik filmu podpořil částkou 200 000 kanadských dolarů (cca tři miliony korun) i manžel Lucie Vondráčkové hokejista Tomáš Plekanec, který tou dobou hrál v NHL za celek Montreal Canadiens. (mkali)