The Perfect Kiss

• Česko Dokonalý polibek (více)

Tanya Covová nemá zrovna jednoduchý život. Její rodiče jsou oba špioni a ze zvyku špehují i svou dceru kamkoliv se hne. Bojí se totiž, že by jejich dospělá dcera byla bez dozoru v nebezpečí. Mohla by například jezdit metrem, kde číhají zločinci a vrazi, nebo by mohla jít do parku, což je prakticky jistá vstupenka do márnice! Ovšem co by bylo nejhorší a zcela neakceptovatelné, to kdyby si Tanya našla přítele, kterého jí nedohodili a neschválili rodiče. Žena je ve třiceti letech ještě dítě a nemůže za sebe rozhodovat. Když už toho má Tanya dost, osud jí přihraje do cesty krásného mladého doktora, který dokonale líbá. V takovou chvíli ztratí mladá žena hlavu a sladce se zamiluje. Pan Dokonalý jí nabídne byt k pronájmu. Jenže brzy naivní Tanya zjistí, že měla mít něco podezřívavosti svých rodičů, protože muž si vzal peníze a pronajal jí byt, který mu nepatří a bydlí v něm někdo další. Smlouva ani jednoho z nich není platná. Co teď s takovou nepříjemnou situací? Je nutné, aby si Tanya našla práci a postavila se na vlastní nohy, sama, bez rodičů, kteří hlídají každý její krok. A co je nejdůležitější, nepodlehnout žádnému dalšímu muži, a když už, ne tak bezhlavě. A tak žena dře, hledá práci a dává do toho vše, co může. Jenže se jí pořád motá do cesty okouzlující boháč Brian, kterému rozhodně nehodlá naletět na sladké řečičky. Navíc její kamarádka Britney bezhlavě opustí manžela kvůli svůdnému mladíkovi, takže je na Tanye, aby žehlila problémy mezi manžely a hlídala jim děti. Protože s sebou všude vláčí i děti, dojde Brian k závěru, že jsou Tanyiny, přesto však jeho náklonnost k této odvážné ženě neslábne a chce získat její srdce. (TV Prima)

Big Bear odpad!

Když je něco úplně, ale úplně nejvíc, říkám tomu ,,dostat flakem na kabinu''. Tady to byl přímej zásah osmdesátosmičkou... Samozřejmě nešlo o náhodu, šel jsem do toho úplně stejně jako se někdo nechá připoutat gumovým lanem za nohy a čeká co to bude za zážitek až skočí z mostu hlavou napřed. Rád si občas odběhnu k debilnosti, čistí to hlavu a leckdy to nahradí regulérně točené nevtipné komedie. Tohle ale byl level, který jsem ještě nepoznal. Nejedno homevideo je na tom herecky i režijně lépe. Tak šílené afektované pitvoření všech ochotníků, kteří byli všichni navíc nesympatičtí, to se tak koncentrovaně snad ani nedá jinde vidět. Vrcholem byla mutr Adamcová v růžovém overalu se srdíčky lezoucí po sněhu. Ten výjev mne bude ještě asi dlouho děsit ... Tohle byl vlastně regulérní horor odehrávající se ve dne. Akorát místo bubáka tam běhá Lucka Vondráčková s kulichem... Tohle si musím někam dobře schovat a pustit na nějaké párty s přáteli. Po pár karibskejch rumech to bude myslím ideální film pro dobře rozjetý večer... Jo a paní režisérko. Já to viděl celé, dal jsem to ! Dávám - ODPAD, protože méně už dát nejde. ()

Slartibarkfast odpad!

Přetrpět tuhle kolosální sračku od vypatlané Adamcové s nesympatickou (ne)herečkou Vondráčkovou v hlavní roli chtělo kuráž a svatou trpělivost. Udržet pozornost po celý "film" je téměř nadlidský výkon, protože není nač se soustředit! Marně pátrám v paměti, zda jsem viděl něco horšího. Kdejaký studentský výkřik do tmy by si zasloužil víc pozornosti. Tajně doufám, že Lucinka nesbalí dalšího blázna, který by byl ochoten dát peníze na další podobný paskvil. 0% ()

Tetsuo odpad!

Většina špatných filmů je především otravná a nudná. Málokdy už se do kin dostane něco, u čeho neexistovala vůbec žádná kontrola a na povrch tryská každou vteřinou koncentrovaná debilita. Kanadský snímek The Perfect Kiss, v němž hraje hlavní roli Lucie Vondráčková, a který režírovala "četařka Babinčáková" ukrývající se pod pseudonymem Tina Adams, bude vaše nová guilty pleasure. Nelitoval jsem ani minutu, že jsem to viděl. Je to opravdu must see. Od dob legendární Kněžny Libuše tu nebyl tak konzistentně nablblý film, v němž se spojuje nadšenectví s neumětelstvím. ()

Dadel odpad!

Nejprve upozornění pro tvůrce, kteří rozesílají uživatelům CSFD výhružné maily: film jsem skutečně viděl, a sice verzi nazvanou "The Perfect Kiss 2018 720p Web X264 Solar" staženou z warez stránky._______ Ano, film je už skutečně ke stažení z pirátských stránek a stejně jako tvůrce filmu mne to vůbec netěší. Ovšem z důvodu, že si to spousta nicnetušících diváků stáhne a pak bude trpět. Neskutečně trpět. Pokud už má být tento film někde zveřejněn, tak jedině na darkwebu někde mezi snuffem a zoofilním pornem. Nějak takhle. Je to zkrátka strašná ostuda a jako vlastenec doufám, že si nikdo ze zahraničních diváků ten film nijak nespojí s Českou republikou a ostudu bude mít pouze Kanada (které to nepřeju). Nebo lepší varianta, mohli by si to díky přízvuku a příjmení PhDr. Lucie Vondráčkové spojit s Ruskem a pak nadávat Rusákům (kterým to přeju).______ Film je naprosto nesnesitelný a i filmy Zdeňka Trošky vedle něj vypadají koukatelně. Herci středního věku všichni přehrávají jako v japonském anime pro teenagery. Řemeslnou kvalitou je to někde na úrovni nepornografických scén v pornofilmech (ale žádné porno tu (naštěstí!!!!) není). O tom, o jak amatérskou produkci šlo, svědčí už to, že závěrečné titulky mají několik vteřin a režisérka Martina "Tina Adams" Adamcová je podepsána i pod položkami jako "driver" a "catering". ______Dávám hodnocení odpad, ale jen proto, že na nižší už CSFD nemá tabulky. Ihned po skončení filmu jsem ho smazal, harddisk polil acetonem a zapálil.______ https://i.nahraj.to/f/2g8D.png ()

castor odpad!

The Perfect Shit. Údiv, šok a zoufalství. Plekancovy peníze, neumětelství na všech frontách a absence dramaturga. Režisérka a scénáristka (ano, nazývá se tak) Martina Adamcová, která si kdysi zahrála a svlékala v Nahotě na prodej nebo obou Playgirls, prostě cosi (určitě ze života) hodila na papír, splnila si zřejmě jeden ze svých velkých snů a v kanadských zasněžených parcích a ulicích (asi jediné pozitivum filmu) natočila něco, co prakticky nedává smysl, má to přehrávající a hysterickou Vondráčkovou a množství dalších extrémně hloupých postav. Uff.. ()

• Vznik filmu podpořil částkou 200 000 kanadských dolarů (cca tři miliony korun) i manžel Lucie Vondráčkové hokejista Tomáš Plekanec, který tou dobou hrál v NHL za celek Montreal Canadiens. (mkali)
  • Ve filmu hrají dětské role synové Lucie Vondráčkové – Adam a Matyáš Plekanec. Tomáš Plekanec nechal syna Matyáše před natáčením čerstvě ostříhat, aby syn dobře vypadal. Nezvyklému sestřihu vlasů se říká Morava. (Eliska1094)