The Perfect Kiss

• Česko Dokonalý polibek (více)
Trailer 2

VOD (1)

Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je v nedohlednu, pak hledáte ještě intenzivněji. Tanya Cova (Lucie Vondráčková) bydlí se svými rodiči v severoamerickém městě u velkých jezer, v trochu všední každodennosti americké společnosti. Nudí se i její rodiče, zapomenutí agenti pro nejmenovanou východní říši, kteří nemají nic jiného na práci, než aby slídili za svou vlastní dcerou. Když rodiče povolají starou známou Šárku a jejího syna Igora, aby Tanyu zasnoubili, je to poslední kapka v poháru Taniny touhy po svobodě. Tanya nachází útočiště u své nejlepší kamarádky Britney Greenberg. Znuděná Britney, která má dvě děti s bývalým Tanyiným přítelem Tomem, obtloustlým a přesto dokonalým manželem a tatínkem, vydělávajícím krásné peníze jako “ajťák”, vidí Tanyin příchod jako možnost nového vzrušení v příliš poklidném rodinném životě.
Na předměstí se pak odehrává drama, způsobené polibkem v parku. Tanya se ocitne v nelegálně pronajímaném bytě s velice nepravděpodobnými spolubydlícími, mezi kterými je i Igor. Rodiče dostanou z centrály avízo, že jejich zapomenutá špionská buňka je rozpuštěna a převelena do Paříže. Mají starost, jak dát Tanye vědět, že se jejich působiště se mění. Do mise je vyslána Šárka, která zprávu úspěšně předá. Miliardář, Brian Demarrias, se rozchází se svojí partnerkou. Vizitka makléřky,Tanyi Cové, stále voní v jeho kapse. Setkají se jeho nemotorné námluvy s vysněnou odpovědí ztřeštěné naivní a nespoutané půvabné Tanyi? A který polibek je opravdu pravý? The Perfect Kiss je svěží komedie plná nečekaných zvratů a zápletek. (Luna Studios)

Trailer 2

corpsy odpad!

V prvom rade obdivujem tuzemských distribútorov, že sa toto tu ,,niečo,, odhodlali pustiť do kín. A v rade druhom, by som chcel vidieť reakcie tvorcov, keď videli výsledný produkt. Ale zrejme boli spokojný a to už značí niečo o ich inteligencii. Divák má len jednu možnosť, hneď tento snímok zotrieť tým najhorším hodnotením, alebo si ho pochvaľovať ako snímok, ktorý je tak zlý, až je dobrý. Plno WTF scén, som videl v máloktorom filme. Ale amíkom sa zrejme aspoň trochu páčil. Na nich takéto trapkoviny zaberajú. ()

Vikmal odpad!

Co čekat od filmu, do kterýho musel narvat Pleky 3 mio, aby si tam mohla Marmeláda zahrát? Nic...vůbec nic. Edit: ty producentský mrdky kolem četařky Babinčákový falšují hodnocení na IMDB, kde založily několik fake profilů a bouchají tam 10/10. Identifikovat je není v těžké, v reviews mají jen tento film. ()

kajas odpad!

Osmělila jsem se a nenechala jsem si ujít českou televizní premiéru filmu, který natočila (a napsala, produkovala, zařizovala catering atd.) česká rodačka Martina Adamcová alias Tina Adams. Filmu, ve kterém hlavní roli ztvárnila Lucie Vondráčková, ve vedlejších rolích se objevili oba její synové a který z velké části sponzoroval její tehdejší manžel Tomáš Plekanec. Filmu, který je mi stydno nazývat filmem - při jeho vzniku ale bylo evidentně použito nějaké záznamové zařízení a natáčení se zúčastnili skuteční herci. Filmu, na jehož přežití naší dvojici diváků nestačila jedna láhev vína (ale vypnout jsme to nechtěli, byla to docela výzva). Filmu, ve kterém hlavní hrdince vyzná lásku člověk, který ji viděl jednou na ulici a jednou z okénka auta, a to se slovy: "Vždycky, když jsem s tebou, je mi tak krásně!" Začínám chápat ten Plekancových rozvod... a díky mému hodnocení se snížil výsledek o procento, jupí! ()

Delmondo odpad!

Jak by řekl Klaus "tohle je smrtící koktejl". Ještě nikdy se mi nestalo že bych radši během sledování šel umýt nádobí. Leč u tohoto pekla jsem tak učinil, protože tohle je stupidní až hanba. Neuvěřitelně přepálená stopáž, ať se na mě nikdo nezlobí ale hodina a čtvrt je fakt moc. A po zjištění skutečnosti ze do toho Plekanec investoval peníze se mu ani nedivím že dal Vondráčkový kopačky. ()

Iono

Určitě existují i horší filmy. Třeba takový legendární The Room (2003) je pravděpodobně ještě horší, ale dá se na něj alespoň koukat, protože je tak špatný, že vás to baví a v každé scéně si člověk něco najde. Při vší úctě ke Kamilovi Filovi a dalším recenzentům, kteří si našli ironický nadhled a dokážou se mu smát, mě tenhle film trpící zejména debilním scénářem vůbec nebavil a zhruba ve čtyřicáté minutě jsem to vzdal. Můj pocit mnohem víc vystihuje recenze Barbory Koukalové z 31.10.2018 z expres.cz (pod názvem Do kin se valí kanadská hrůza). Tedy až na zařazení k filmům Eda Wooda, pár jsem jich viděl a oproti The Perfect Kiss jsou to bez nadsázky veledíla. Byl jsem sice připraven na ultrakravinu, ale The Perfect Kiss mě i tak dokázal překvapit (sice negativně, ale dokázal) a za to mu udílím tu jednu hvězdičku. Mimochodem jsem to viděl v angličtině. Podle toho, jak vypadal český trailer, tak za český dabing bych tu jednu hvězdu asi zase sebral. Což je taky svým způsobem kuriozita, že někdo nadabuje sám sebe v mateřském jazyce mnohem hůř než v angličtině. ()

• Vznik filmu podpořil částkou 200 000 kanadských dolarů (cca tři miliony korun) i manžel Lucie Vondráčkové hokejista Tomáš Plekanec, který tou dobou hrál v NHL za celek Montreal Canadiens. (mkali)
  • Ve filmu hrají dětské role synové Lucie Vondráčkové – Adam a Matyáš Plekanec. Tomáš Plekanec nechal syna Matyáše před natáčením čerstvě ostříhat, aby syn dobře vypadal. Nezvyklému sestřihu vlasů se říká Morava. (Eliska1094)