Reklama

Reklama

Mo Lun

Horor / Mysteriózní
Čína, 2016, 90 min

Zamilovaný pár sa vyberie osláviť narodeniny na výletnú loď. Tu sa majú zúčastniť zaujímavej hry, ktorej víťaz si môže odniesť obrovskú výhru. Víťaz môže byť však len jeden. A to ten, kto ako jediný prežije nebezpečné nástrahy kapitánovej hry. (Marceloo)

Recenze (10)

honajz2 

všechny recenze uživatele

SPOILERUJU, PRO ZÁŽITEK Z FILMU DÁLE NEČTĚTE Přirovnat tenhle film k Saw? Ne, to fakt ne, tady nemáme žádného psychopata, ale vychytralý tým lidí, co vymysleli jednu soutěž. Tak se mi ukázalo, že i na lodi se dá natočit slušný horor (zdravím do Islandu) . Dokonce jsem se i dočkal i sympatických postav a i správné psycho atmosféry a napětí. Konec se mi taky líbil, sice ho moc natahovali a kdyby tohle někdo udělal mě, tak bych asi nereagoval tak strašně klidně. Scéna v potápějícím se člunu s klidnou hudbou a veselým číňanem na videu je naprosto skvělá. Sice vzorec "smrtí" je jednoduše odhadnutelný, ale to u těchto filmů moc nehodnotím. Ale i tihle čínské překvapení má mínusy. Nechápu důvod toho snu, byl tu naprosto zbytečný. Někdy tu byly části, ve kterých se nedělo nic, a i když ten úvod byl krátký, tak mě nudil. A ten konec zbytečně natahovali, ale to už jsem zde psal. Jinak jsem ale spokojený. 4* ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Zdá se, že lidé, kteří film přirovnávají k Saw, snímek nedokoukali. Jejich chyba. Původně jsem chtěl jen zkouknout začátek, ale chytil mě. On ten příběh není až tak složitý, nakonec, ale je dobře natočený, s dobrou atmosférou. Pravda, pár scén je zde poněkud zdlouhavých a utahaných, také jsem nepochopil její sen, jestli odkazuje na nějaké její vnitřní profesní trauma, ale jinak příjemně napínavé. ()

Reklama

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Čína nie je Južná Kórea. Z filmového hľadiska nikdy nebola, a ani nikdy nebude. Nepozerá sa nato zle, je to relatívne živé, stále sa niečo deje, herci sympatickí, po vizuálnej stránke kvalita prevedenia taktiež nie je najhoršia. No keď sa tvorcovia pri natáčaní "expla", vyhýbajú prezentácii gore, nemôžu očakávať, že budú odozvy mimoriadne priaznivé. Čokoľvek, čo sa týka násilia nie je k vzhliadnutiu, a tak sa zámer samotného subžánru dokonale vytráca. Ten by mal "krvopotne" znechutiť nejakou tou odtrhnutou "labkou", prípadne vypadnutým očkom. Bohužiaľ, napriek tomu, že sa pár násilných pasáží objaví, nič z tohto sa nedeje, a tak mi je úplne na kokote, akou variáciou, je tento svetlo sveta spatriaci "nezmysel" .. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Zamilovaný pár sa vyberie osláviť narodeniny na výletnú loď. Tu sa majú zúčastniť zaujímavej hry, ktorej víťaz si môže odniesť obrovskú výhru. Víťaz môže byť len jeden. A to ten, kto ako jediný prežije nebezpečné nástrahy kapitánovej hry. - Nemôžem napísať, že by ma to vyslovene nebavilo, pretože to bolo celkom zábavné, ale neustále som mal pocit, že tomu niečo chýba. Možno schopnejší režisér, možno napínavejší scenár a možno viac brutality. Má to ale aj svoje výhody, ktorými sú výborné prostredie lode, celkom sympatické postavy, na ktoré v hororoch z týchto končín narazíte len zriedka, a koniec sa dá predvídať, ale nejako výrazne nesklame. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Spoiler ten film se snaží od začátku do konce udělat z diváka blbečka. Takže zde máme zhruba 6 lidí co je na lodi a bojují o jakýsi poklad o který vůbec nejde. Postupně umírají a to je vše. Na konci zjistíme, že je vše jinak a šlo jen o to, aby jakási matka dokázala dceři, že její nový přítel není pro ni vhodný. Po herecké stránce je to též bída jediná postava co zaujme a má trochu inteligence je jakýsi barman ostatní jsou tam do počtu a jdou jako by na porážku. 20 procent za song co zazněl, když se naloďovaly a na konci. ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama