Party Bus to Hell

USA, 2017, 81 min

Rolfe Kanefsky

Rolfe Kanefsky

Michael Su

Erotická hororová komédia s desiatkami silikónových šľapiek. Skupina ľudí trčí zatvorená v autobuse uprostred púšte, všade naokolo sú vyšinutí satanisti a snažia sa vzkriesiť démona z panny. Sex, satanské orgie, kozy, striekance krvi, jedna príšera a hromada toho úplne najamatérskejšieho gore, aké je vôbec možné. Takže inteligencia celého filmu je pod bodom mrazu, s čím treba vopred rátať. Proste jeden z tých filmov, pri ktorých mal režisér prázdnu peňaženku a myslel si, že krv stekajúca po obnažených bradavkách to zachráni. Síce, čiastočne mal pravdu :-) Keby z toho bolo tvrdé porno, dal by som aj 5 hviezd.(13.4.2018)

• Marze

Hrubé a špinavé. Pro fanoušky hororu s vytříbeým špatným vkusem, kteří milují nízkorozpočtová béčka. Ostatní se filmu vyhněte, co můžete. Děj je zhruba toto: Party autobus se sexy mladýma dívkami zastaví v poušti a začne satanistické uctívání. Pak se rozpoutá doslova peklo. Z masakru zůstane 7 přeživších zavření v autobusu a bojují o své životy, zatímco potulné zrůdy venku nejsou tím, kým se zdají. Hnes první scéna s objetým krkem je jak vystřižená z videa Islámského státu.(28.5.2018)

• ANTYCHRYST

Jakmile uvidíte na začátku tu vyžilou.. anorektickou..dávno za zenitem - ale stále se marně snazejici hrát.. rádoby herečku Taru Reid.. okamžitě vypněte přijímač..je to totiž záruka srackofilmu kategorie H-jako Hovno!! Kde jsou ty časy kde byla ozdobou prcicek. Amatérský kanibalisticky fekalporno + particka nehercu.. Dokoukat to dokonce chce opravdu nízkej pud sebezáchovy.. Přišlo mi to jako série od Tromy nebo jak se to jmenovalo.. Jedno procento za ty kycovite porbohumusacke scenky toho vypatlaneho kultu.... 1% !!!!!....Bylo to tak tragicke a trapné .. že mě hlava nebere proč takovou zumpu někdo natočí..(25.5.2018)

• beso74

(Takmer) 18 ročná Lara (novicka Stefani Blake) sa čisto náhodou dostane do autobusu plného indivíduí bažiacich po chlaste, drogách a sexe, ktorý ich má dopraviť na slávny festival Burning Man. Nikto z nich netuší, že si kúpili jednosmerný lístok do samého pekla. Falošná šoférka ich totiž zavezie doprostred púšte a nechá napospas kanibalistickej satanistickej sekte. No neznie to úžasne? Možno aj áno, ale realita je úplne iná. Aj tých niekoľko polo vydarených vtipov je utopených v záplave nevkusu a nudy, pričom je to všetko doprevádzané totálne nevhodným hudobným doprovodom. Príslušníci sekty sa správajú ako pacienti psychiatrickej liečebne a medzi obeťami niet jednej, ktorej by sme nepriali niečo nepekné. Výsledkom je pocit, že nie herci ale divák sa ocitol niekde v tom najhorúcejšom pekle. Na optimizme nepridá ani fakt, že sa nám tvorcovia vyhrážajú pokračovaním. Osobne dúfam, že si to rozmyslia, hoc ten koniec vyzeral zábavnejší ako celý zvyšok filmu (ani tie úvodné titulky neboli zlé, len ten film medzi tým to dosť pokazil)...(21.5.2018)

• silentname

Tak toto bude asi najstupídnejší film, čo som videl za celý svoj život. "Party Bus To Hell" je absolútne zúfalá tragikomédia, kde človek povie, že youtuberi dokážu urobiť lepšie filmy s nulovým budgetom. Čo robí Tara Reid v tomto filme? Skutočne už nevedela na aké dno svoju kariéru položiť? Ako dokopy všetci, ktorí sa do tohto projektu vôbec zapojili? Kde zahodili svoju súdnosť? Okey, nechcem tento film dlho rozpitvávať, lebo neni hodný viac, než celkovej stopáži, ktorú mal, a ja som odsledoval. Takže to skrátim. "Party Bus To Hell" je podľa mňa len pokus režiséra o to, aby urobil film s obrovským množstvom záberov na ženské prsia. Najhoršie na tomto ale je, že dokázal urobiť sex a nahé ženy tak neskutočne nesexy a odpudivé, že film stroskotáva na tom, na čom sa to snaží najviac postaviť. Je to tak stupídne, tak prázdne a tak zúfalé, že miestami sa človek na tej blbosti rehoce, miestami má chuť poslať celý filmový svet do pekla a miestami premýšľa, čo by sa stalo, keby to jednoducho vypol a prestal pozerať a ohodnotil odpadom bez toho, aby to vôbec zakončil. Možno by to bolo najrozumnejšie. Ale ja som to potreboval odsledovať do konca. Občas padla hláška, ktorá ma pobavila a maska démona nebola najhoršia, no výsledný dojem z tohto filmu je ako keby človek vykopal absolútne najposlednejší exkrement tohto sveta. Absolútna tragikomédia na xy-tú, ktorú treba zakopať v púšti, v ktorej sa tento film natáčal a nikdy v živote nevytiahnuť na svetlo sveta. A najlepšie ohradiť to kompletne nášlapnými mínami, aby ktokoľvek, kto by sa tento film rozhodol vykopať skončil rozprášený a spolu s ním aj tento film. Hodnotenie: F(13.9.2018)

• - Natáčení probíhalo od 17. dubna 2017 do 4. května 2017 v Nevadě. (Stoka)

• - Celosvětová premiéra proběhla 30. října 2017 v Los Angeles. (Stoka)