Týden s prezidentem

(pořad)
Publicistický
Česko, 2017, 25 min

Účinkují:

Miloš Zeman, Jaromír Soukup (moderátor), Alex Mynářová (moderátor)

Nový diskusní pořad s prezidentem republiky. Hlava státu komentuje podstatné události minulého týdne. (TV Barrandov)

Honza__St.

Nápad rozhodně zajímavý. Vždyť už v 90. letech přišla Nova s podobným pořadem - "Otázky pro premiéra", kde snad ještě častěji než jednou týdně zpovídali Václava Klause, a tehdy zdaleka nebylo tolik řevu. Jestli ten pořad někdo posílá do odpadu jen proto, že nesnáší Zemana a nevolil ho, tak je vůl. Ale při vší úctě k Soukupovi bych taky nechal moderování na někom jiném, třeba na sličné Alex. ()

olki odpad!

Týden s prezidentem je velice obskurní záležitost. Po zkušenostech se Soukupovými pořady jsem přirozeně nečekal, že se bude jednat o klasickou televizní publicistiku - to v žádném případě. Na druhou stranu jsem nečekal ani to, že Zeman jevící příznaky stařecké či alkoholové demence, zde dostane absolutně neomezený prostor pro vykládání svých chorých výplodů a a pseudomoderátor Soukup předvede archetypální ukázku servility. Lži, smyšlenky, vyřizování účtů s odpůrci a mnohé další bludy a nesmysly, za které by se každý soudný člověk musel stydět, zažívají v tomto pořadu své žně. Zeman si zde dovolí opravdu mnoho - je si dobře vědom, že Soukup, který při svých rozhovorech připomíná panice, který se tetelí blahem z představy blížícího se koitu, je absolutně neschopen jakéhokoliv nesouhlasu či oponování. Tento pořad je tak pouze důkazem toho, že Ovčáčkův "projekt" OVTV nenaplnil očekávání hradní klaky. Pro zajímavost stojí za zmínku, že Soukup je dle samotného Zemanova hlavního poradce Nejedlého jeho rodinou a krví - kruh se uzavírá. ()

kasol odpad!

Pořad mi připomíná kouzelníka (prezident), který má svého dobře připraveného asistenta (redaktor). Je průhledné, jak je vše včetně otázek připravené. ()

Ajfist odpad!

Vlezdoprdelní pořad řitního alpinisty Jaromíra Soukupa jehož botky z hlouby Zemanovy řiti už ani nekoukají,neboť snaha vejít se dovnitř celý i s botama,se setkala konečně s úspěchem.Akorát,že nevím co tím ten blbec Soukup sleduje,protože Zeman je schopný podrazit kohokoliv a popřít cokoliv co kdy řekl. ()

Sa.sa

Pan prezident Miloš Zeman byl řádně zvolen, tudíž má právo a možnost svobodně hovořit v televizi... Bohužel toto neumožní "veřejnoprávní" ČT tak musel jít na TV Barrandov. Komu se to nelíbí má dvě možnosti přepnout tv kanál či jít volit v příštích volbách :) ()

Zix.

Ať už se Zemanem divák souhlasí nebo ne, tak má zajímavý názory a pohledy na určitý věci. Někdy jsou tam i zajímavý novinky, co nám prezident chystá. Jen tomu pořadu škodí, že je neustále ten samej host a přikyvující moderátor. ()

PowPow odpad!

Je těžké to hodnotit, jako parodie či tragikomedie by si Týden s prezidentem jednoznačně zasloužil pět hvězd. Jeden z prezidentských kandidátů zkrátka jen vede předvolební kampaň s cílem posbírat jednodušší voliče, k čemuž využívá zbytečného řiťolezce Soukupa, který si na Barrandově snaží hrát na moderátora. Na cílené voliče ovšem jistě zapůsobí, a každý Pepa z hospody tak zase uvidí, jak je Miloš inteligentní, vtipný a "lidový". ()

hchkrdtn

Nevím, jestli je to dementní nebo naopak geniální. Toto funguje jako absolutně geniální politická parodie, ale zároveň to je i dementní pořad, který slouží jako prostředek pro sdělení představ děsivé inteligentní a především agresivní gorily. Každopádně zde musím ocenit práci maskérů za zvelebení jinak ochromujícího vzhledu našeho hrůzostrašného prezidenta. A práce kameramana je určitě také velmi důležitá. Najít objektiv, který by po několika sekundách neprasknul, musí být velmi těžké. ()

xulux odpad!

Moderátor příšerný, tam měl raději nechat Alex, než ze sebe dělat idiota ... Miloš je kupodivu o dost lepší, než sám pan "moderátor" ... ()

huspenina33 odpad!

Co k tomuhle pořadu napsat? Ožralej pomstichtivej dědek poučuje servilního rádoby moderátora ? Nebo vlezdoprdelkovskej ředitel se culí na ožralýho samolibého narcise? ()

lineker odpad!

Nejde ani tolik o to kde, kdo s kým, ale o to jak. Naprosto neprofesionální úroveň moderátora, který jako by vylezl Zemanovi z prdele, "naložil" na něj pochlebovačné dotazy a zase se mu zavrtal zpátky. Jasně je to čistě věc TV Barrandov jakožto soukromé televize co bude vysílat. Ale tohle je dle mého naprosté novinářské dno. ()

zuzam odpad!

Nejhorší moderátor České republiky leze v přímém přenosu do zadní části těla prezidentovi. ()

Y3K_Alien odpad!

Skvělý pořád, kde samozvaný moderátor zkouší na sto způsobů dostat každý týden do přízně prezidenta. Moc cool. ()

Syrojed odpad!

Škoda, že je na vývoz do severní Koreje embargo. Kimovi by se jistě líbil tenhle Evropský demokratický vysílací formát. Nějakýho Jardu co by mu lezl.... by tam u nich jistě našel. ()