Díl šestý: Dokonalé alibi (E07) (epizoda)

Thriller / Krátkometrážní

Česko, 2017, 13 min

Andy Fehu

Andy Fehu

Jakub Ševčík

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• Jara.Cimrman.jr

"Pamatuj si: V prdeli seš ty, ne já." Tak tímto tvrzením Šembera dokázal, že není neomylný. Nicméně do té doby, než došlo k závěrečnému zajímavému posunu děje, tak jsem se nudil. Ono se tam totiž jen plkalo, ještě k tomu většinou vietnamsky, trošku se snilo a to je asi tak všechno, což mě tedy neuspokojuje.(7.11.2017)

No, konečně to začíná nabírat grády. Konec mazlení, hulení a chlastání, máme taky „killera“ pánové a dámy. Po dramatické stránce se tento díl zatím povedl asi nejlépe. Ubylo humoru a začalo se to brát vážně. Tedy alespoň v tomto dílu. Konečně můžu říct bez nějaké dvojsmyslu, že jsem zvědavý, jak se bude příběh dál vyvíjet. Pokud by pokračovali v tomto duchu, klidně tomu dám i lepší ohodnocení. Takže zatím lepší průměr. 60%(15.2.2018)

Idylka, která ale zavání těžkým průšvihem. Ovšem, kam to autoři dotáhli, jsem opravdu nečekal. Opravdu jsem napjatý, jak toto vše dopadne.(13.2.2018)

Martinek mohl snad na tu 5 sekundovou scenku zadrzet dech. :) Jinak se to zacina rozjizdet ve velkem.(26.5.2017)

Koukám, že nám přibyla jedna drastická scénka, čímž se Pěstírna přesouvá skrz žánry dál.(8.6.2017)