Reklama

Reklama

Borkova Show

(pořad)
Reality-TV / Dokumentární / Dobrodružný / Drama / Experimentální / Poetický
Česko, 2013, 20 min

Účinkují:

Libor Kovačka (moderátor)

Obsahy(1)

Seriál Borkova show je kontroverzní pořad o vaření. Prostý brněnský kuchař Borek ukazuje, jak snadné je uvařit základní česká jídla na prostém dvoukoláku. Jednotlivé díly jsou okořeněny o humorné scénky a situace, do kterých se Borek během natáčecího dne dostane, a to vždy bezprostředně a spontánně. Svým osobitým způsobem vaření dokáže zaujmout každého, kdo se nebojí objevit brněnský kulinářský gastro-punk! (patrik92)

(více)

Recenze (8)

ghatos 

všechny recenze uživatele

V některých aspektech naprosto famózní záležitost 😄👍. Resurekce Bohumila Stejskala, autentičnost, hlášky, živelnost, Brno😅... první série je opravdu punk. Druhá série je přeci jen komerčnější 🙂😉. 87%. ()

ChickenPate 

všechny recenze uživatele

Nevěřil jsem, že něco tak autentického, vtipného a upřímného český YouTube nabízí. A uvěřil jsem. Pokud by Borek chtěl, je hvězdou internetu a krásně se tím živí. ()

Pibi(kus) 

všechny recenze uživatele

S napětím vždy čekám na další díl, kde Borek zase něco namrdá do hrnca a pak nasere na talíře. Dvoukoláku zdarec! ()

Nix 

všechny recenze uživatele

Borek je strašný sympoš a borec. A jeho přístup ke kulinářskému pořadu je opravdu jedinečný a kontroverzní zároveň. Hlavně se jeho tvorba odlišuje od těch uhlazených tv pořadů a jde si za svým, což v dnešní době opravdu se tak často nevidí. Ostatně to jde vidět na první tvorbě kdy to opravdu je tzv. na punk. Druhá série už je více seriózní, ale pořád je tam ten jeho rukopis. Hlavně ale on umí vařit a opravdu ten výsledek dycky stojí za to. Kdo má rád vaření a nebojí se kontroverzi, ať určitě vyzkouší. Určitě v tomto případě doporučuju. ()

Reklama

Reklama