Devítiletý Sheldon Cooper je malý genius a v životě to nemá lehké. Sestru Missy štve, starší bratr Georgie ho přímo nenávidí a jeho otec někdy bývá na rozpacích, jak se k němu má chovat. Ale maminka ho bezvýhradně miluje. Hned první den školy Sheldon naštve spolužáky, protože jim vytkne, že porušují pravidla vzhledu a odívání. Pak znechutí všechny učitele, když odhalí jejich slabiny. Pouze učitelka hudební výchovy s úžasem zjistí, že má absolutní sluch. Škola by se ho nejraději zbavila, ale rodiče nemají jinou volbu, na soukromou školu nemají peníze. (TV Nova)

Nini650

Konečně Sheldon jakého máme rádi, neuvěřitelně otravný, asociální genius. Celá jeho rodina je bláznivá, malá Misy nezapre svou věčně sarkastickou babičku a obě postavy jsou prostě super. Sheldon jako takovy sice moc hlavní postavu nepřipomíná (nebýt názvu a občasných průpovídek Jima Parsonse) ale jako sitkom z jeho dětství se to povedlo lepe než jsem čekala :) ()

Lady_Gaga

Pilot je pro mě těžkým zklamáním... Doufám, že další díly budou lepší, jinak s mladým "rádoby" Sheldonem (který mu není podobný a ani chování neodpovídá), definitivně končím :-( Mimochodem já mám ve svém okolí mladého Sheldona a ten je vizáží i chováním téměř identický. Škoda, že Chuck Lorre si s výběrem hlavní postavy a Sheldonovy matky nedal větší práci. To, že je matka mladého Sheldona dcerou představitelky matky staršího Sheldona je na nic, když jí ani není podobná :-( UPDATE: Tak ani po pěti dílech z toho nadšením nechrochtám, vzdávám se. ()