Snímek Siberia sleduje amerického překupníka diamantů Lucase (Keanu Reeves), který vyráží do Petrohradu prodat vzácné modré diamanty pochybného původu. Když se mu obchod záhy zkomplikuje, vydá se na Sibiř hledat svého partnera, který zmizel i s jejich diamanty. Tam se zamiluje do Katji (Ana Ularuová), majitelky sibiřské kavárničky. Čím dál více se zaplétá nejen do jejich vášnivého vztahu, ale také do zrádného podsvětí obchodu s diamanty, z něhož se nedokáže sám vymanit. Lucas zoufale hledá únikovou cestu ze světa, odkud již není návratu. (HBO Europe)

Oxytocin odpad!

Váhal jsem mezi jednou hvězdou a odpadem. Film, kde jsem napočítal 4 šukací scény (nepočítám scénu s Volkovem, kde si Reaves prohodí partnerky a nechaji kouřit péra), naprosto jednoduchý děj bez zvratů a gradace napětí a nakonec narychlo vytvořený konec, mě přes přítomnost oblíbeného herce nedá jinou možnost. ODPAD. ()

horskejvlk

Tak mohla to hrát nějaká krásná Taťána opravdu Ruska ale hrábli po divoké holky z Rumunska no kočka to je, film ukazuje že chce být thriller ale je to jen slabý odvárek, co se dá dělat, mohli alespoň ukázat pěknou ruskou Sibiř. ()

Tim7273

Ztráta času na to koukat. "Rusové" jedou po "Sibiři" americkým Fordem s ruskými SPZ, scéna jak noha. Ani jedinej žigulík ve filmu, víc než 4 soulože s hlavní herečkou a tvorba bratrství v kuřbě nezachránili celkovou nudnost a plitkost filmu. Tak sem aspoň díky tomu filmu zjistil, že existuje i pokuřní bratrství. ()

Marrakech86

tady mě teda Reeves hodně zklamal, že vůbec do něčeho takového vůbec šel...moc krimi a thrilleru to tedy nema, možná tak posledních 20 minut ()