Peter (Michael Peňa) žije se svou ženou a dvěma dcerami poklidný život. Jedinou komplikací jsou Peterovy podivné noční můry, které ho zaprvé odvádějí od rodiny a zadruhé ukazují vize útoku na město nějakým tajemným nepřítelem. Jak se ovšem brzy ukáže, sny se změní na nelítostnou realitu... (C0r0ner)

TadeasK7

Film jsem dokoukal před 15 minutami a divím se tak nízkému hodnocení. Nechápu, co tady na tomto filmu lidem vadí!? Na to, ze to je od Netflixu, tak musím smeknout. Film byl napínavý, jako kšandy. Tohle by lehce strčilo do kapsy lecjaké Hollywodské “akční a velkorozpočtové filmy”. Ten film měl všechno, co by film měl mít. Napětí, akce, empatie a sakra dobrý důvod vědět, proč ten útok vůbec začal. Ten zvrat toho filmu je uchvacující. Nic takového jsem nečekal a ze se mi v hlavě tvořilo teorií. Jako odreágovačku v 1 hodinu ráno, když jsem nemohl spát mi to dalo přesně to, co jsem chtěl vidět a dlouho jsem neviděl. Nerikam, ze to je film, na který se budu dívat 2x do roka, ale tak nízké hodnocení si určitě nezaslouží. Pokud jste nadšenci do sci-fi filmu, tak určitě doporučuji. Nudit se nebudete. 4 z 5 hvězd. ()

d-nao

Michael Peňa vs. UFO? Zeby snad prequel ku Battle LA? Ale kdeze, vsetko je tu nakoniec inac! Aj na Netflix moc naivna sci-fi recyklacia plna vaty a neprinasa to pritom nic nove, vobec uz nie originalne. Postavy su vacsinou maximalne nesympaticke a vsetko to vypada na jednu z lahko nadpriemernych casti Krajnych medzier, pripadne Zony sumraku. Jednu * davam za Lizzy. PS: Na co si cyborgovia vymazali pamat?? ()

Killbilly

Moc nečekal a byl opět příjemně překvapen. Nenávistné komentáře zde a nízké hodnocení upřímně příliš nechápu, v rámci žánru je to jeden z těch lepších kousků, co jsem za posledních 10 let viděl. Jistě není to na 5 hvězd, ze začátku se to trochu táhne, ale příběh je velmi zajímavý a věci, u kterých si v první polovině filmu člověk říká "WTF? to je zase kravina" v druhé půlce najednou začnou dávat všechny smysl a ve výsledku to není tak uhozené, jak to na počátku vypadá, zvláště motivace, vzhled , vybavení a způsob útoků "emzáků" i podivnost světa obyčejných lidí. Klidně bych si dovedl představit minisérii pokračování "co bylo potom". PS: na to jak je tady každý chytrý profi filmový kritik jsem si všiml, že do východní evropy ještě nedorazil zvyk psát do komentáře "spoiler alert". Zrovna v tomnto případě jsou tu spoilery v každém druhém komentáři bez varování a můžou dojem z filmu tohoto typu úplně zničit. ()