poster

Thru the Wire (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Finsko, 1987, 6 min

Režie:

Aki Kaurismäki

Scénář:

Aki Kaurismäki

Kamera:

Timo Salminen
(další profese)
 • LeoH
  ****

  Klasické příběhové klišé nemilosrdně oholené na kost a natěsnané do pěti vcelku atmosférických minut; čtvrtá hvězdička je za krásně dekadentní ságo.(23.7.2011)

 • Iggy
  ****

  Videoklip k písničce Thru the Wire v podání Leningrad Cowboys. V hlavní roli jejich ztracený americký bratranec Nicky Tesco.(19.9.2007)

 • Radko
  ****

  Pred nástrahami väzenia i fízlami sa utiecť dá. Pred osudovou láskou nikdy. Počká si na Vás, či už sa s ňou zveziete alebo nie.(10.12.2014)

 • J.Connor
  ***

  Akiho severovýchodněevropský pokus o odpověď (či možná parodování) na americké filmové kousky dopadá opět nejapně, i když mu nelze upřít snaha. Krátký snímek zachraňují Leningrad Cowboys, jejichž pokus o to samé, ale v hudební rovině, vyznívá o mnoho lépe.(4.10.2008)

 • corpsy
  ***

  Film-noir v podaní Akiho a Leningrad Cowboys. Čiernobiele prevedenie sekne, kamera je viac ako skvelá, ale pocity z toho pre mňa dosť zrážajú hodnotenie.(27.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace