Dva nestačí

Anna (Rebecca Hall) a Will (Dan Stevens) spolu zažili všechny důležité životní premiéry: první polibek, první milování i první a jediný vztah. Jenže ve chvíli, kdy se Will chystá Annu požádat o ruku, jim jejich nejlepší kamarád Glenn doporučí, aby se před svatbou pokusně vyspali s jinými lidmi. A tak se oba brzy ocitají na nečekané romantické cestě za hranice věrného vztahu do jim oběma dosud neznámých vod. (Bontonfilm)

BOURQUE

Pozor! Malý spoiler!! Motto filmu: „Čo si tak vyskúšať sex s iným pred tým, ako sa vezmeme?“ Asi tušíte, že čo nasleduje a ako to dopadne. Neviem, že čo presne mám myslieť o takýchto filmoch. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

mira.l

No já nevím.... je to takový ujetý vlastně celý. Kdo by něco takového v reálu udělal? Vlastně od začátku bylo tak nějak jasné, že to minimálně u jednoho z toho páru nedopadne dobře. nějak extra mě to nezaujalo. Rozhodně mě nezaujal pohled na dva souložící hochy. To fakt ne. Tak snad trochu Rebecca Hall. Ona je taková .... taková zvláštní:). ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Vztahový příběh jednoho hetero a homo páru. Pokud jste po rozchodu, nebo procházíte "komplikovaným" vztahem, tak tohle Vás zdeptá a nebo nakopne. +++ SPOILER 20ti slovy: Zamilovanému páru se začne všechno hroutit, když se domluví na vzájemné "nevěře". Ona se zamiluje do jiného a tak se rozejdou. ()

Pythonator

Ta Rebeka s nejdebilnějším účesem kariéry vypadá poněkud neuspokojivě pro romantiky chtivého diváka, ale jinak je to pořád sympaťačka. Jen ta úchylná zápletka o otevřeném polygamním vztahu je poněkud neromantická. ()

viax

Lepší dříve než později. Spolu měli zaběhané zvyky, cestu naplánovanou a když zkusili něco jiného, tak měli tu smůlu, že to jiné bylo inspirativní a zábavné. Kdo se nepřizpůsobí, jde z kola ven. Jak říkám — lepší dříve než později. ()

splaty

Pokud nejste spokojeni s nízkým počtem svých dosavadních partnerů, dejte si s tím jediným, kterého jste kdy poznali volnost pod názvem otevřený vztah a dopadne to presne tak jak to dopadlo tady.. A zbudou vám nejen oči pro pláč, ale i krásný byt a dokonce i vánoční strom. Mělo to několik hlubších momentů, taky dost plytkých momentů a paralelně probíhající gay vztah, který byl zajímavější a věrohodnější, než to o co se snažili ona představitelé hlavních rolí. ()

BStone

Povedené drama o tom, že někdy se člověk musí podívat hluboko do sebe, aby si uvědomil co vlastně chce a taky o tom, že lásce prostě neporučíš. Film táhne především skvělá Rebecca Hall a je tady poměrně podhodnocený, asi taky proto, že si režisér klidně mohl odpustit tu gay story. Čtvrtá hvězda je pro Rebeccu Hall. 70% ()