poster

Hickok

Western

USA, 2017, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ***

  Slavný americký pistolník v romantickém pojetí..(14.9.2018)

 • bourec
  **

  Lacinej western s nijakym Lukem ,a hlavně s příběhem bez pořádný zápletky,a tudíž bez pořádnejch emocí.Spíš slabota.30%.(1.4.2018)

 • Morholt
  **

  Hickokovým problémem není ani tak lacinost, historická nevěrohodnost či prkenné výkony většiny zúčastněných, ale především sám představitel Hickoka, kterému se prostě to pistolničení nedá věřit ani za mák. Díky jeho nulovému charismatu tak vylézají na povrch i další neduhy, kterých je i na film kategorie B/C až moc. No ale zase se tu docela často střílí, frajersky točí bouchačkama, tak nějak to utíká a vzhledem k tomu, že westernů jakékoliv kvality je jako šafránu, musí vzít člověk za vděk tím, co je. 30%(30.8.2017)

 • desade
  *

  Toto "dielo" z "divokého západu" som si pozrel po prvé preto, že mám slabosť na "kovbojky" (ale aj "indiánky") a po druhé preto, že som si chcel overiť, či TOPmoovie s komentárom nepreháňal. Bohužiaľ nie. Na tomto kúsku je pekne vidieť, že hrať nemôže každý, nie je to jednoduché, dokonca tvrdím, že je to pekná drina. V poslednom čase je to už štvrtý skvost z tohto žánru na podobnej úrovni. Tie tri ostatné boli: "Western Religion", "The Timber" a "In a Valley of Violence". Už by z toho bola aj pekná Hviezdna western rota. Ak by tento prudko živelný akčňák urobili v nejakom odľahlejšom kúte, ako je "amerika", tak sa im nevráti ani na kulisy. Tí ochotníci, čo tam recitovali ich zase o moc pumpnúť nemohli. Starého Krisa by som z hodnotenia vynechal, on si chce ešte jednoducho zahrať, baví ho to, ale lepšie ponuky sa už bohužiaľ nesypú.(26.8.2017)

 • kaylin
  **

  Westerny teď zase docela jedou, a tak je jasné, že nebudou vznikat jenom skvělé filmy, ale sem tam vzniknou i takové, které prostě ničím moc nevynikají. A takový je film "Hickok". I když nemá vyloženě špatné obsazení a objevují se zde herecké legendy, nestačí to na to, aby to bylo zajímavé a diváky úspěšné.(23.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace