Velký zlý lišák

Narozené dítě

Dokonalé Vánoce

• Česko

Velký zlý lišák a jiné povídky

(festivalový název)
  • Česko

Velký zlý lišák a jiné příhody

(festivalový název)

Le Grand Méchant Renard et autres contes

Un bébé à livrer

Il faut sauver Noel

Big Bad Fox

A Baby to Deliver

A Perfect Christmas

Veľký zlý lišiak a iné príhody

The Big Bad Fox and Other Tales

• Austrálie

The Big Bad Fox and Other Tales

Animovaný / Povídkový

Francie, 2017, 79 min (Alternativní: 3x26 min)

V pohodě pohádka pro děti. Není to ultra moderní, což je plus.(2.6.2018)

Hezká stylizace, pěkná animace, žádná šílená střeštěnost ve stylu Madagaskaru, je to vtipné (i pro dospělé), co víc si v dnešní době přát? Dějově je to není kdo ví jak originální, ale vše výše zmíněné to vynahrazuje, takže za mě plný počet. Víc takových pohádek pro děti (a dospělé :-) )!(19.4.2019)

Skvělé, vtipné, zatím neomrzelo. Mimochodem skvělý dabing.(2.11.2019)

Přiznávám, že z Velkého zlého lišáka jsem viděl jenom Velkého zlého lišáka (jako tu jednu povídku, chápete), jelikož jsem si myslel, že jsem si stáhl ten film celý, a ono ne. I tak ale budu hodnotit, když tak si zbytek povídek ještě zkusím sehnat. Tahle se mi totiž líbila moc. Na nějakých 28 minut naprosto vystačující, jak příběhem, tak i humorem, který je tady celkem povedený a ani není infantilní (dokonce se úplně, ale fakt úplně vyhýbá fekálnímu humoru, před tím teda klobouk dolů a pro mě to je jedno velké plus), snad bych si i dovolil říct, že má na to bavit všechny věkové generace. Překvapivě se vydařil i český dabing a je mi sympatická i ta 2D animace (obecně ji mám radši, než tu moderní 3D). Mě se teda tenhle filmeček líbil, málo co bych mu vyčítal a nemám problém mu dát 5*. To se ale může změnit, až uvidím i ty ostatní povídky. Zatím ale nechávám plný počet. 5*(13.11.2019)

Luxusní technická stránka a skvělá animace, dokonce i humor není uplně jednoduchý jen pro děti. Za mě plný počet už jen pro to, že to nebylo levné 3Dčko.(16.10.2018)