Ti, kdo mění svět (neoficiální název)

The Game Changers

Louie Psihoyos

Mark Monroe

John Behrens

Wendell Hanes

Když jsme viděl trailer, říkal jsme si “paní tohle je fakt nahecovaný” a bum pustil jsme si dokument a celý se to přesně v tom duchu neslo! Chválím opravdu kvalitně grafické zpracování které ukazuje vyší budget filmu, hudba je moderní a dodává tomuto dokumentu šťávu plus samotné příběhy lidí. To je asi největší plus, kde vrcholý sportovci mluví a ukazují svůj pohled a opravdu to baví, já bych nejvíce vystihnul vojáka z Afriky ten na mě udělal největší dojem. Každý si může v dokumentu najít co chce a to je super! O jednu hvězdu to šlo dolů protože mi to přišlo moc jednostranné a občas přiřatažené za vlasy, hlavně provazy ( z 8minut na 1h+) to trochu kazí důvěryhodnost. Ale pro lidi co mají trochu otevřenou hlavu, zajíma je zdravý životní styl nebo chtějí další podmět jak třeba zlepšit svůj sportovní výkon vřele doporučuji! Jak říkal Arnold, je to cesta a nikdo nikomu nic necpe a nejlepší hlaška filmu “většina lidi v mém věku se nemůže rovnat se svými vnoučaty ale moje vnoučata se nemůžou rovnat se mnou!”.(7.10.2019)