A hele ho, tak predsa nezabudli robiť wrestling. Malo to chyby, ale viacej kladov, takže palec nahor.......jeden.(2.2.2018)

"YOU BROKE MY WILL, BUT WHAT A THRILL, GOODNESS GRACIOUS GREAT BALLS OF FIRE" -------- Ak toto bola len cesta k Summerslamu, tak nech nás svätý VKM ochraňuje pred tým, čo nakoniec ukuchtí na august. K PPV, buildy až na pár výnimiek pekne prepracované, najviac pravdepodobne Enzo & Cass, keďže na tom sa pracovalo už viac-menej dva mesiace. Iron Man Match skvelý, The Hardy Boyz sú vždy zárukou dobrých zápasov. S Ambulance Match sa teda pohrali výborne. Po zápase to bola kvalitná divočina. Taký menší throwback k starým dobrým časom. Main Event s Lesnarom pozmenil už typickú trasu do Suplex City, známu aj ako 5x suplex, 1x F5, ding-dong koniec. Stále to však nie je ten mladý Lesnar čo vytiahol 20/30 min. zápasík a bolo sa na čo pozerať. Ale ideme dobrým smerom. Možno čoskoro. Možno už v auguste.(10.7.2017)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Great Balls of Fire“ od Jerryho Lee Lewise. (TheSpearCZ)