Noah (Adam Devine) strávi perfektnú prvú noc s dievčaťom jeho snov, no napriek tomu sa dostane do jej tzv. "friend zone". Neprejde ani deň aby nepremýšľal, kde urobil chybu. Po troch rokoch dostane neočakávanú možnosť cestovať späť v čase a zmeniť výsledok tej noci - jeho osud - znova a znova. (Real Tom Hardy)

PanWolf55

Krásná Saša a zbytek ujde, i když oproti například takovýmu Palm springs to jede na poloviční, tedy jen jednu kouli. ()

Pythonator

Příjemná romantická komedie, která je svým způsobem velmi originální, přestože téma cestovatele v čase už tu bylo mnohokrát. Takto ovšem zápletku ještě nikdo neupletl a nečekaně osudovou lásku nezamotal. Alexandra a Shelley jsou jako dvě luxusní třešínky na fešném fantasy dortu. Jen ten hlavní hrdina mohl být sympatičtější a komediálnější. ()

Mejkveli

Kdyby se všem líbilo to stejné, tak by na světě byla nuda. Béčkovej film, béčkoví herci, ale ze všech těch "srágor" tohohle typu absolutně nejlepší. Ačkoliv se sám divím, tak dávám 5* ()

kristovanoho

Standardně bych hodnotil dvojkou, maximálně trojkou, nicméně ve filmu se vyskytuje moje masturbační fantazie Sáša, za jejíž trojky vždycky přidám dvojku. ()