poster

When We First Met

Komedie / Romantický

USA, 2018, 97 min

Režie:

Ari Sandel

Scénář:

John Whittington

Kamera:

David Hennings

Střih:

Jeffrey Wolf

Scénografie:

Gae S. Buckley

Kostýmy:

Meagan McLaughlin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Benedygtus
  ****

  Prijemna oddychovka, kde velmi zalezi na tom, zda-li vam vadi/nevadi Robbie Amell, ktery je na kazdem zaberu kamery. Hezke poselstvi a pribeh jako takovy, ikdyz neoslni. Behem filmu se nekonaji zadne salvy smichu, je zde prijemna hlavni herecka, prijemna herecka ve vedlejsi roli (Shelley Hennig), neodehrava se prehnana romantika a nedostavuji se zadne pocity studu/trapnosti behem sledovani filmu (coz v posledni dobe u podobnych filmu, je temer zazrak). 75%(12.2.2018)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Další film o časové smyčce tentokrát v žánru Komedie s nádhernou Alexandrou Daddario. Má to příjemný spád, na Komedii slušný scénář, snaživé herecké výkony a byť smíchy u filmu neumřete, je to fajn zábava, která díky časové smyčce, je dostatečně poutavá a zajímavá s nechybějcím poselstvím v závěru. Já se bavil. Netflix opět trefil. 75%(14.2.2018)

 • P1tr
  ****

  Cestování v čase je vděčným prvkem, kterému se v romantickém žánru nedostává dostatek prostoru a tak mi udělalo radost, když jsem narazil na tento snímek, který s hrátkami s časem pracuje velice šikovně a nepoužívá je pouze jako zábavnou, ale prázdnou složku, ale jedná se opravdu o stěžejní prvek příběhu, který má vliv na vývoj postav. Právě vývoj postav a samotného příběhu potěší, neboť jde o poměrně nepředvídatelnou záležitost, která sice v mnoha chvílích využívá ověřené postupy, ale mnohokrát jde také vlastní cestou, čehož si velmi cením.(4.3.2018)

 • kaylin
  ***

  Nejdřív jsem si myslel, že to bude jen trapná romantická komedie, když se do toho přidal prvek časové smyčky, skoro se mi chtělo křičet, ale pak jsem zjistil, že trojice Alexandra Daddario, Adam DeVine a Shelley Hennig jsou natolik fajn, že se na ně dobře kouká a film vás díky nim baví. Adam je na první pohled na zabití, ale on je prostě zábavný.(22.3.2018)

 • rigby
  *

  50x zfilmovaný motiv v této nové variantě na notoricky známé téma vypadá obzvlášť nechutně a nudně. Nesympatické obsazení hlavních rolí, zmatený příběh s předem známým závěrem i průběhem. Opět se potvrzuje známá pravda, že mnohokrát vylouhovaný čaj přestává být čajem. V tomto případě ani čajíčkem. Proč jsem se na to vlastně znovu díval?(21.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace