When We First Met

Komedie / Romantický

USA, 2018, 97 min

Další film o časové smyčce tentokrát v žánru Komedie s nádhernou Alexandrou Daddario. Má to příjemný spád, na Komedii slušný scénář, snaživé herecké výkony a byť smíchy u filmu neumřete, je to fajn zábava, která díky časové smyčce, je dostatečně poutavá a zajímavá s nechybějcím poselstvím v závěru. Já se bavil. Netflix opět trefil. 75%(14.2.2018)

• Milky.

Netflixu to celkem vyšlo. Taková snadno zapomenutá jednohubka, vcelku pohodová a příjemná, ne úplně veselá, ale občas se člověk usměje. Hrátky s časem jsou zakomponované celkem dobře a pochopitelně, ubíhá to a Daddario je silně kopulovatelné děvče. Takže film jako takový za 3*. Strhnu ale jednu hvězdičku za neuvěřitelně otravného a na nervy lezoucího DeVinea. Jeho neustálé přehrávání, pitvoření a xichtění mi kazilo celý film. V životě už toho herce nechci vidět!(19.2.2018)

"Niečo urobím a zobudím sa po troch rokoch s následkami." Noah dokáže Avery zbaliť hocijakým spôsobom, ale vždy sa mu na tom vďaka jeho hlúposti alebo neuváženosti niečo pokazí. Je pravda, že by sa mu to podarilo podľa jeho predstáv, keby v 2. pokuse iba zopakoval 1. pokus s pozmenením pár detailov, ale potom by táto vynikajúca a zábavná jazda nemohla pokračovať. Časová smyčka vždy zaručí, že neviem, čo bude ďalej a veľmi ma to zaujíma. Je to taký jednoduchší Butterfly Effect, ktorý príjemne sadol a úžasne zabavil. 9/10 (Videné 20.2.2020, Originálne znenie)(21.2.2020)

Pohodová romantická komedie. Nebyla příliš originální, ale vůbec mi to nevadilo. Vypnul jsem, nelámal si hlavu s logikou cestování v čase a krásně to plynulo. Ideální volba pro večer s partnerem - nebylo tam nic trapného, vulgárního či oplzlého, jak to u podobných komedií bývá. Mám rád myšlenky o co by kdyby a efektu motýlích křídel - a kupodivu to funguje i v takto neškodné komediální formě.(24.2.2019)

Cestování v čase je vděčným prvkem, kterému se v romantickém žánru nedostává dostatek prostoru a tak mi udělalo radost, když jsem narazil na tento snímek, který s hrátkami s časem pracuje velice šikovně a nepoužívá je pouze jako zábavnou, ale prázdnou složku, ale jedná se opravdu o stěžejní prvek příběhu, který má vliv na vývoj postav. Právě vývoj postav a samotného příběhu potěší, neboť jde o poměrně nepředvídatelnou záležitost, která sice v mnoha chvílích využívá ověřené postupy, ale mnohokrát jde také vlastní cestou, čehož si velmi cením.(4.3.2018)