Anna trpí tak ochromující agorafobií, že když se trojice zločinců vloupá do jejího domu, nemůže se přinutit k útěku. Ale to, co si útočníci neuvědomují, je, že agorafobie není její jediná psychóza. (hajdano)

Havaj8

Říkal jsem si, co se tam asi může dál dít, když se Anně nechtělo pryč z toho obrovskýho domu. Jestli přijde nějaký duchovno po jejím bratrovi nebo se z Anny stane absolutní vražednej maniak. Ani omylem, Anna má prostě jenom vytuněnej sklep a ráda se kouká. Škoda ale, že těch vychytávek tam neměla víc. Protože to ztratilo někdy v půlce dech a už to nedokázalo ničím ohromit. Anna taky nebyla nijak zajímavá postava. Ale lehkou inovaci to mělo, ačkoli právě ne tu hororovou. ()

pornogrind

Na to, že je to Schindler(ova) prvotina je to celkem obstojnej Home Invasion, kterých jsou sice mraky, ale tenhle příběh je okořeněnej o agorafóbii hlavní ženské role. Což mi přišlo jako originální a neokoukanej nápad. Nebýt toho posranýho konce, dám klidně 4 hvězdy. Každopádně si myslím, že tenhle kousek za podívání stojí. Tak trochu netradiční hra kočky s myší. ()

silentname

Môžem povedať, že "Intruders" som si celkom užil. Nemyslím si, že by sme tu mali nejako silne originálny, alebo zaujímavý film, ale minimálne mám pocit, že tvorcovia sa snažili z toho vytrieskať čo najviac z toho mohli. A neviem ako inak by to mohli tvorcovia asi urobiť lepšie. Musím povedať, že pivnica domu sa mi celkom páči, aj keď mám pocit, že všetko aktivuje jedno tlačítko. Trošku detail, ale aj tak ma to trošku iritovalo. A je aj fajn, že vidíme aj hlavnú hrdinku Annu ať občas problémy a vie byť ohrozená. Celkovo však je to jednoduchý príbeh s jednoduchou myšlienkou, s okey hercami, kde nikto nejako nevyniká, ale nemal som ani pocit, že by bol niekto vyslovene otrasný. A tá atmosféra uzamknutia v tom baráku funguje. Mal som pocit, že úvod bol trošku dlhý, ale asi sme potrebovali niektoré veci najprv vedieť a rozobrať ich. Pre mňa je to proste film, ktorý som videl, je podľa mňa celkom okey, a ak má niekto rád home invasion filmy, myslím si, že si na tom niečo nájde. Neviem čo viac povedať o tom. Atmosféra je okey, herci sú okey, rozhodnutia nie sú najhoršie, no nie je tu nič, kedy by som si povedal, že je film výrazne super, alebo keby ma výrazne vydesil, alebo by vytvoril skutočne kvalitné napätie. Nič také nečakajte. Hodnotenie: C ()

George Stobbart

Po námrde aký v hororovom subžánri „home invasion“ spôsobila pred pár rokmi pecka "You're Next" je pre tvorcov očividne ťažké prísť s niečím sviežim či nápaditým, takže to plus-mínus stagnuje, ale každý rok sa objaví pár kúskov, ku ktorým sa aspoň jednorázovo oplatí uprieť zrak. A približne to som čakal aj od novinky "Intruders", resp. po starom "Shut In". Nakoniec to však nič moc nebolo a to napriek tomu, že nešlo o obyčajnú recyklačku a pridanou hodnotou boli oživujúce zvraty. Celkovo to na mňa však pôsobilo akosi fádne; nezaujímavá hlavná hrdinka, nezaujímaví záporáci, predvídateľné naháňačky, málo napätia / teroru / zábavy a v poslednej pol hodine prišla namiesto výrazného finále iba číro-číra nuda. Pár minút po pozretí a už na to začínam pomaly zabúdať; tak nevýrazné sa mi to zdalo. ()

TheDon

Mistrně nastříhanej trailer mě donutil se kouknout na další, bohužel ne moc povedenej home invasion. Hutná atmoška první půlky filmu sice naznačovala nějaký grandiózní finale, těšil jsem se na nějakou prima masáž a stalo se maximálně to, že holka, která nevystrčí deset let nohu přes práh, si vypochoduje, jako by se nechumelilo. Takže lehkýmu zklamání nad těžce impotentním koncem se neubráním. 40% P.s.: připomnělo mi to Řezníkovu Holku v mým sklepě ()

• Film se natáčel v Shreveportu v Louisianě. (rafix)