Členky ženského volejbalového týmu uvíznou v lesích plných zvrhlých lovců a absolvují nejnebezpečnější zápas svého života. (Netflix)

Untentrauer

Velmi zdařilá parodie na horory, která si přes svůj sprostý humor a drsné scény zachovala pohodovou atmosféru. K tomu všemu je tam banda pěkných holek a spousta gynekomnastických horno porno zadkoběrů. Panoptikum záporáků je přímo k popukání. Perfektní jízda! Komu se to nelíbí je buzníček lol ()

Hapretor

Na zabití času ok ... málo vtipné ... trhlé ... místy trapné ... holky hezké ... když při tom usnete, o nic nepřijdete ... ()

Maximilianus

Jednoduchý výplach mozgu s primitívnymi mužskými antagonistami. Službu tomuto filmu robia iba krátka stopáž a celkom príťažlivé dievčatá. 3,5/10. ()

mira.l

Teda takovou blbost aby pohledal... jedna hvězdička za holky, chvílema se na ně koukalo pěkně, jinak v tom nějaký valný smysl nehledejme. ()

Hellknight12

Čo som to pravé videl hororová komédia pre nadržaných chlapov.... Francúzsko Belgicka vec ktorá sa snaží byť vtipná ale bohužiaľ z 90% sa jej moc nedarí . Škoda a mohla to byť vážne dobrá vec 40% bohužiaľ viac to u mňa nevitiahlo... Aj to 30% je za holky na ktoré sa dá aspoň pozerať. 5% za dĺžku keďže to má len 77min. 5% za pár vtipných scén vážne škoda... ()

Knor

Sice je to monstrozní pičovina, ale dostatečně šílená aby se na to dalo koukat. Co k tomu napsat, je to parodie na všechny známý i neznámý hixploiťáky. Toť vše :-) ()

Hemlock

Podobné hororové komedie jsou přesně podle mého gusta - žádné zbytečné dialogy, prdelky, banda vesnických buranů a vražda, smrt, zabití na 100 způsobů… Stačí jen vypnout hlavu, otevřít pivko a jde se na věc - solidní čtverec. ()

Pan.Antonin

Ženské profesionální sportovkyně jsou vždycky tvrďačky a poté, co se v hostelu a později v lese setkají s podivnou bandou psychopatů, je jasné, že jedna z těchto skupin z toho nevyvázne živá a zdravá. Přitom stačilo poslechnout trenéra a při příležitosti utéct tuto možnost využít... Po Hellraiseru jsem si ten večer pustil ještě jeden film. Spíš než hororovou komedii se hodí jej nazvat "krvavou komedií". Byla to samozřejmě blbost na entou, ale dokoukat se to dalo. Hodně jednoduchá krátká oddechovka, z níž je na první pohled patrné, že není myšlena vážně. Bohužel mám takový pocit, že víc zábavy si užili tvůrci při natáčení, než zažijí diváci při sledování. ()

dalver

Ani poriadne splatter, ani poriadna comedy, ani poriadny horror. Keby sa vsak vyzmykal boobie count na maximum (k comu bol znacny potencial), nielen hodnotenia by boli vyrazne vyssie. ()

Milo384

Od začátku je jasné, že je to více komedie než horor. Basketbalový ženský tým po zápase zabloudí do zapadákova.  No a zábava začíná. Krví se nešetřilo, nesmí chybět debilní rozhodnutí a schválně různé charaktery holek i vidláků. Konec už je správně přestřelený. Já se bavil. ()

vinducha

Na to , že to je rejžova prvotina , protože většinou dělá maskéra , tak to nedopadlo vůbec zle . Ale samozřejmě  já jsem na tyhle krvavé kraviny vysazený už od cca roku 87 , kdy se už  občas něco dalo chytit na polských TV , takže s rezervou . Nicméně za mě , víc takových zábavných hovadinek. ()

Miroslav.Zac

Když postavíte film na pěkných holkách (z nichž půlka jsou stejně lesby a nedaly by vám ani za nic), a na zparodovaných hororových klasikách, nesmíte se divit, že vám to nevyjde. Doba vtipných scarymovie parodií už je dávno pryč. Jednu hvězdu dám za ucházející gore efekty a druhou za praštěného trenéra. ()

tykew odpad!

Absolutní ztráta času. Dlouho jsem neviděl nic podobného... 🙄 Nelze brát z jiného pohledu - s nadsázkou, ironií, čímkoliv 😒 absolutně tiristní... ()

Bagrowitz

Na jednu stranu tak nízko hodnocení chápu, na druhou ne. Nehraje si to na žádný film s přesahem. Hezky úpřímně příjemná béčková vyvražďovačka. Skupina sexy holek v kraťáskách versus banda ozbrojených vidláků kteří neumí ani mluvit. Nakonec se objevilo i trochu toho okultismu, brutální scény střídají ty vtipné. Dostal jsem to co jsem od toho čekal a ještě porcičku navíc. *SPOILER* Psí smečka které byla nakonec jen z megafonu skvělý, návrat kouče jako z Ramba taky potěšil svou ujetostí. Třešnička byla scéna kdy si holka sama ke stryptýzu zpívala Macho man aby svedla pronásledovatele. No nevyšlo jí to tak jak čekala. ()