Liam se probere po autonehodě a nepamatuje si, kdo je. Když se vydá do města pro pomoc, nachází jen mrtvá těla s podivně bledýma očima. Liam se nejprve domnívá, že to způsobil virus, který je přítomen ve vzduchu. Záhy však odhalí děsivou pravdu – každý, kdo se k němu přiblíží na vzdálenost 15 metrů, okamžitě zemře. (Cinemax)

Aceboris

Je nejaká šanca, že sa človek dokáže zmeniť na presný opak toho čo robil. Liam ( Diego Klattenhoff ) sa po autonehode, nepamätá na nič, nevie kdeje, nevie ako sa volá. Ja svedkom záhadných úmrtí, v jeho blízkosti, priamo pred jeho očami, narážajú do seba autá, padajú lietajúce vtáky. Všetky tieto úmrtia majú jedno spoločné, po smrti im zostanú biele oči. Z počiatku si to Liam nevie, vysvetliť, pripisuje to nejakej epidémii, čo potvrdzuje aj rozhlasové hlásenie. Neskôr však zisťuje krutú pravdu, nikto sa k nemu nesmie priblížiť do vzdialenosti 15 metrov, pokiaľ túto hranicu prekročí zomrie. Liam však v tejto situácii nezostane sám spoločnosť mu bude robiť Jane ( Charlotte Sullivan ), tá bola v čase nehody spolu s ním v aute. /// Film bol v celku dobre spracovaný. Zaujal ma hlavne témou, ktorá nieje okukaná. Osobne by som sem zapracoval viacej akcie, možno nejaké lepšie nahánačky a scény kde je viacej napätia, ako napr. použitá scéna vo výťahu. Miestami som mal pocit, že len rozprávajú a nič sa nedeje a keď sa dialo tak to tak rýchlo prebehlo, že si to človek ani nevychutnal. Film mal veľmi dobrý potenciál, žiaľ nevyužil ho. Našťastie ho nemusím zaradiť do povestných kanadských thrilerov z podpriemerným dejom a ešte horšími hercami. U mňa za 50% ()

Maud_Pie

Skôr by som to zakategorizovala ako mysteriózny thriller, než sci-fi, chýba tam to vedecko-fantastické. Liam je sympaťák, preto pravda na záver celkom prekvapuje. Napätie pekne rastie, dej sa rozuzľuje, otázky zostávajú, ale je to vcelku vydarené. ()

serbero

Námet je to dobrý , ale prečo vlastne všetci okolo umierali keď sa priblížili k chlapíkovi a prečo neumierali keď sa priblížili k žene , keď obidvaja prežili rovnakú udalosť tak to vysvetlené nebolo. Možno som to nepochopil a možno v tom bola nejaká božská entita to neviem, ale celkovo to bola nuda. ()

hindator

Rozuzlení (trochu předvídatelné) filmu dorovnalo zpočátku lehce podivné herecké výkony. Ale na kanadskou produkci slušný kousek. ()