poster

Vše, co nás odděluje

 • Francie

  Tout nous sépare

Thriller

Francie, 2017, 99 min

Režie:

Thierry Klifa

Kamera:

Julien Hirsch
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • hazdrova
  ****

  Skvelá dráma s trošku preplastikovanou hlavnou postavou (čo ma dosť iritovalo, lebo som nemohla vidieť cez ten plast emócie) a vynikajúcou Diane Kruger. Príbeh bol veľmi originálny, ale ja by som ho určite premenovala na Všetko, čo nás spája. Chudobných s bohatými, nevinných s vinnými. Tento film som nemohla nikde nájsť a zrazu som ho otitulkovaný našla na HBO GO, určite odporúčam na takéto filmy nezanevierať. 4*(16.4.2019)

 • Enšpígl
  ****

  Hned na začátek bych chtěl poděkovat klukům a holkám ze Cinemaxu, že konečně někdo zařadil film s Diane Kruger do televizního programu. Vybrali skvěle. Diane s Catherine mají zhruba stejně prostoru i když Catherine je motorem příběhu, její rozhodnutí jdou často do kontrastu s činy Diane. Neškodilo by dát větší prostor jejich vztahu, protože to bylo takový nějaký, ale mohlo to být přitom hodně silný. Ovšem to nic nemění na faktu, že jsem sledoval osudovou Francii jako v 70letech, vyčkat si na poslední scénu, na poslední věty a nechat to v sobě dolehnout, dát si to kontextu celého příběhu. Poctivý silný scénáře ze staré dobré Francie stále žijí a bohudík za to.(14.7.2018)

 • Malarkey
  ****

  Už to není tak časté, jako dřív. Množství starých francouzských filmů, které jsem neviděl, se totiž stahuje a u nových francouzských kousků to není tak častý. Tady mě ale mělo přesvědčit už jenom obsazení, za kterým se skrývá herecký dámský Olymp v podobě Catherine Deneuve a Diane Kruger. Matka a dcera tu totiž roztočily komplot událostí, ze kterých se strašně těžce vymotává. Ani zde to nebylo jednoduché a tak jsem po shlédnutí mohl říct, že mě dlouho po příběhové stránce nedostal francouzský film tak, jako tady. Zase to dokázali a já jsem rád, že jsem toho opět mohl být součástí. Jeden z filmů, kde Cinemax vysloveně překvapil a film, který by se měl dostat do co nejširšího povědomí diváků.(20.7.2018)

 • bourec
  **

  Spíš drama,než thriller.Napínavejch scén byste spočítali na jedný ruce bez čtyř prstů,Jména hereček slibovali dost,ale přišli mi všichni pořád v rauši.Na Francii dost slabý.40%.(3.2.2019)

 • iz67
  **

  Nudné, afektované(3.3.2019)