Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

Ukázka z filmu 17

Blue.Shark odpad!

Nedivím se, má tenhle pořad právní tahanice kvůli tomu, že neukazuje skutečnou policejní práci, ačkoliv se tak prezentuje. Divím se spíš, že na to někdo kouká a že tu hrůzu ještě nezrušili kvůli otřesným výkonům, debilním "příběhům" a retardovanému formátu na bázi Soudkyně Barbary. Jsem bytostně přesvědčen, že pořady jako Policie v akci snižují IQ pravidelných diváků. ()

The Graduate odpad!

Jednoznačný odpad! Nahraná šaškárna, která říká občanům asi tohle: policie má vždycky pravdu a kdo si dovoluje se nějakým způsobem bránit, je horší zločinec než Hitler. Koho by přece zajímala nějaká základní práva, domovní svoboda, právo nevypovídat, atd., že. :) Absolutní hnus, jednak naprosto amatérským provedením a směšnými zápletkami, ale hlavně sdělením, které se touhle slátaninou táhne jako červená nit. Svým vyzněním by se "Policie v akci" perfektně hodila do 50. let a krásně by zapadla k propagandistickým filmům o zlých imperialistech. ()

radomiil

A mě zdál se už odněkud býti povědomý Barrandovácký kouzelný zapomětlivý dědek, jemuž vlastním přičiněním v legendární epizodě, která jistojistě musela čerpat skutečný námět):-{( padaly ze stromu dolarovky místo zlatých hrušek/tohle by nedali společně dokupy ani Hitchcock s Carpenterem/aneb Nebezpečné vztahy přenesené na ulici v podobě tupých rádoby uniforem, jímž tu pouze a jenom chyběl exprtní všeználek HONZA,který MUSIL patrně rozdávat svá moudra za kamerou...z mého pohledu i jakožto bývalého mnohaletého"měštáka" si troufám takovouhle slátanou dokuudálost roku označit za příměs Tv ubohosti, bez jediné kapky patřičné hodnoty-v zahraničí pokud možno vytváří autentický formát s protokolem. ()

Z4JD4X

Ze všech hledisek, jak se mají natáčet filmy, dokumenty nebo seriály je Policie v akci jedním z nejhorších výtvorů české televizní produkce, co jsem kdy viděl. Nicméně i to má své plusy. Po týdnu stráveném na chatě, kde jedinou kratochvílí byla TV Prima a TV Prima+, kde jeden díl policie v akci dávali 6x denně, jsem objevil, že se jedná o skvělý zdroj zábavy. Hlášky jako "Nebyli jsme správně vybaveni, neměli jsme plavky," či "V parku se nachází starší pán co kolem sebe rozhazuje pečivo," nebo mé oblíbené nasazení "hmatů a chvatů" jsou něco co mne bude provázet až do hrobu a nejspíše ho předám i dalším generacím. Nejspíše si tento seriál tu 1 hvězdičku nezaslouží, ale už mi zabil tolik mozkových buněk, že mé kritické myšlení je ve stejném rozkladu jako System of a Down. ()

mira.l odpad!

Megájvr hadr.... No tohle snad neni možný, to je na koukání něco tak blbýho, že by to nevymysleli a hlavně hůř nesehráli poslední ochotníci z Horní Dolní... Pominu-li všechno ostatní, co je špatně ( a že je toho mnoho), tak kdyby to mělo být "doopravdy" a dostal bych se do podobné situace, asi bych si sakra rozmyslel, jestli dám souhlas k tomu, aby mě během vyjednávání s policajtama někdo natáčel... Jinak dialogy na úrovni Soudkyně Barbarely......:p. Tfujtajbl vespolek. ()

• V 16. epizodě 2. série se opakovaně objeví záběr na policejní automobil, který má nápis „Policie“ na dveřích přelepen nápisem „Filmová rekvizita“. (Žralok)
  • Všichni policisté včetně Jakuba Ulricha, Jana Kaprálka, Tomáše Soukupa a Válka jsou reální policisté. (Fuhman.Dajar)
  • Policie ČR prohlásila, že na seriálu žádným způsobem nespolupracovala. [Zdroj: Policie.cz] (Dejvid17)