Partia kamarátov z Nashvillu sa vyberie na výlet do Kentucky. Keďže nemajú presný plán, rozhodnú sa počúvnuť radu miestneho človeka a vyberú sa do strašidelného domu Talon Falls. Tam na nich, v atrakciách, čakajú šialení zabijaci, ktorí však svoje remeslo berú až prehnane vážne. (Marceloo)

J.Mayen

Ale jo sranda musi byt, a treba to tak i nekde na svete v realu funguje, a vsichni kdo neco podobnyho navstivej se tomu jenom smejou. Muceni souhlasim ze tu bylo jako safranu. Potencial byl vetsi,ale i tak se clovek bavi. ()

Matared

Podle hodnocení jsem čekal průser, byl jsem ale mile překvapen. Rozhodně srovnatelné s nedávným Haunt, který má o několik procent více, což je pro mě nepochopitelné... 65% ()

brasek

Úvodná scéna mi bola strašne povedomá, to museli okopírovať z iného snímku a pokiaľ má niekto záujem o filmy s podobnou tematikou tak nech siahne na tie japonské, toto bolo vo všetkom gýčovité. Príbeh skoro žiadny, exteriéry iba kus špiny, vôbec to nenavodilo atmosféru a pozerať sa na samotné mučenie ma absolútne nebavilo. Moje hodnotenie... nuž neviem mal to byť asi odpad. ()

Ace.A.T.L.

Ach jo. Asi už jsem viděl moc filmů na tohle téma. A tohle byla fakt amatérština nejvyššího kalibru, od začátku do konce. Herecký výkony trapný, situace vyřešený naprosto nelogicky, chování postav taky nelogický, a chyb(včetně nelogických chyb) jak blech v kožichu pouličního hafana. Mimochodem zablešenej pes je větší hrůza, než tohle. Za snahu dám 1*, ale jiank ani procento nahoru. Za mě slabá 1* NEDOPORUČUJU ()