The Moonlight Man 2

Horor / Krátkometrážní

USA, 2017, 5 min

Danny Donahue

• Marceloo

Muž sa pred plánovanou lúpežou stretne s problémami, keď v podzemnej garáži narazí na zákerného ducha. - Ešte som asi nikdy nevidel, že by ku krátkometrážnemu snímku vznikol sequel. V tomto prípade sa tvorcovia v niektorých veciach zlepšili a niektoré oblasti zase fungovali slabšie. Nemám z toho až taký dobrý pocit ako z prvého snímku, takže je hodnotenie o trochu slabšie. Každopádne maska The Moonlight Mana je parádna a stále dúfam, že si režiséra niekto v blízkej dobe všimne a dá mu možnosť natočiť celovečerný horor.(17.10.2017)

• SOLOM.

Poslední krátkometrážní kousek, který komentuju v tomto roce, prostě musel být o tohoto režiséra, protože Danny Donahue je prostě zaručená jistota v podobě mrzké podívané. Navíc jsem byl zvědavý, jestli se mu pokračování povedlo lépe, než hodně slabý první díl. Chlapec však nezklamal (nepřekvapil) a opět jsem se dočkal rádoby „hororové“ amatérské podívané, u které budete jen netrpělivě pozorovat časomíru, jestli už konečně nebude konec. Slabota, slabota a ještě jednou slabota.(31.12.2017)

V tradíciách sequelov. Dlhší, väčší ( lepší ? ). Asi to prvé.(2.1.2018)

Výborný film. 75%(14.2.2018)

• Alfréda

Delší a ještě horší, než jednička.(6.3.2020)

• Trevor

Tentokrát si Moonlight man za obeť vyberie drobného zlodejíčka...on síce až tak drobný vzrastom nie je ale ani to mu nepomôže...(7.6.2019)

• jkpj22

Druhý díl nepřináší nic nového. Žádné napětí, žádný strach, žádné lekačky, žádná atmosféra... dvě hvězdy dávám z nostalgie.(25.11.2017)