Brian Johnson: Rock na cestě (TV seriál)

Brian Johnson: A Life on the Road

Dokumentární / Hudební

Velká Británie, 2017, 6x44 min

Episoda 1 - metal up your ass. Slizkej Lars. Ale Brian Johnson je dobrej dědek a je prdel na něj koukat jak řídí(11.1.2019)

Fajn seriál, kde starý pardálové vzpomínají, jak to tenkrát bylo.(18.2.2019)

Viděl jsem dva díly (The Who,Sting) a hodnotím kladně. Brian Johnson si prostě s kolegy povídá, rozhovor je fajn, působí přirozeně a (aspon pro mě) něco nového přináší. Nevěděl jsem, kupříkladu, že Police hráli v mém oblíbeném CBGB klubu v New Yorku, takže jsem radostně sledoval, jak se Johnson se Stigem procházejí obchodem na místě původní ikonické scény a následně se v rámci vzpomínek přesouvají do vedlejšího bistra. Dokouknu všechny díly, baví mě to.(28.1.2019)

Zatiaľ ma to baví. Aj keď pravý fanúšik sa nič nové nedozvie, utvrdí si znalosti o babách, chlaste a rocknrolle.. Tak zvyšujem na 5. To bola skrátka moja rocková mladosť..(15.1.2019)

Díly: 1) Lars Ulrich ***, 2) Roger Daltrey ****, 3) Sting ***, 4) Nick Mason ****, 5) Joe Elliott ****, 6) Robert Plant ****. -------- V titulcích (všech šesti dílů) seriálu uvedeno: český název Rock na cestě; originální název Brian Johnson’s A Life On The Road; rok výroby 2016; dále v titulcích (jednotlivých dílů) seriálu uvedeno: režie Bob Smeaton (1. díl), Christopher Walker (2.-6. díl).(8.3.2019)