Reklama

Reklama

Pes zabiják

  • Bulharsko Bullet Head (více)
Trailer

Obsahy(1)

Tři profesionální zločinci se ocitnou uvězněni ve starém skladišti. Venku je policie a uvnitř čeká ještě horší hrozba - téměř nezastavitelný zabijácký pes... Tři zloději se po částečně zpackané loupeži schovávají ve skladišti, jehož jediným dalším žijícím obyvatelem je zlý, nesmiřitelný kanárský mastif. Pes byl vycvičen k boji a ke krutosti zločineckým bossem jménem Blue (Antonio Banderas). Blue právě uklidil v ringu po psích zápasech a brzy se vrátí. Všichni tři lupiči – Stacy (Adrien Brody), Walker (John Malkovich) a Gage (Rory Culkin) mají vzpomínky na domácí mazlíčky, bojový pes je ale otevřená hrozba smrti… (JOJ Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (33)

Antek 

všechny recenze uživatele

Skvělý nápad za milion dolarů. Ale ani ten někdy nestačí. Zavřít tři zlodějíčky do baráku s pořádně naštvaným psiskem je parádní námět na kraťas, už o dost horší je to pak s celovečerní stopáží. Zatímco třeba takový Stephen King dokázal na půdorysu malého dvorku, vzteklého bernardýna a matky s malým dítětem vybudovat knižní klasiku, v tomto případě zůstalo opravdu pouze u nevytěženého skvělého nápadu. Chápu, že Solet z toho chtěl mít novou tarantinovku, ve které bude mísit béčkovou poetiku s těžkotonážními poselstvími o tom, že se zločin nevyplácí – ale drhne to. Historky alá Reservoir Dogs nemají tu potřebnou dynamiku ani pointu (a když už, tak příliš prvoplánovou) a scény se psiskem jsou příliš statické (a někdy nedávají valný smysl). Ploché postavy nedokáží zachránit ani bravurní herci, a i když některé dialogy mají ten správný timing a říz, jsou odsouzeny už tím, z jak nezajímavých úst plynou. Solet vážně moc chce, ale nedává tomu, kolik by měl. A když vyšle do posledního dějství Banderase s velkou puškou a několikastránkovým monologem (v kontextu scény naprosto mimo), je osud téhle hříčky zpečetěn: Zapomenout. Škoda. Potenciál tady byl. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Ona ta bulharská produkce trošku odrazuje, ale z mého pohledu to je jen klamání tělem. Je to o dvou liniích. Řekněme že první se odehrává z pohledu bojového psa a ta druhá pojednává o třech kriminálnících, kteří uvíznou v opuštěné budově. Protnutí těchto dvou linek pak patří k nejlepším sekvencím filmu, ale já se bavil i u dialogů v podání tria Malkovich-Brody-Culkin, kteří se mimojiné představovali v minipříbězích ze svého života. Je sice pravda, že bez velkých hereckých jmen by to byla nepříliš zajímavá průměrná záležitost, ale ta tu byla a to se počítá. 70% ()

Reklama

luka4615 

všechny recenze uživatele

Na filmu Bullet Head je špatné snad úplně všechno. Počínaje šíleným scénářem a konče absolutním nepochopením nad tím, jak je možné, že herci takovýchto formátů kývnou úplně na všechno. Snad jediným kladem je jistá inspirace knihou "Cujo" od Stephena Kinga, jelikož několik scén se vzteklým bojovým psem patří k higlightům celého filmu. Avšak až na tento detail, který zaujme zejména fanoušky knihy se snímek Bullet Head nemůže ničím jiným pochlubit. Tedy snad až na copánek Adriena Brodyho. PS: Co tam proboha dělal ten králík?! ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Jako je to hodně divný film, ale že by mne nebavil, to nemůžu říct. V hlavní roli Brody a Malkovich, několikero vyprávění životních příběhů, a pak ten pes a Banderas. Zajímavý pohled na věc, s nadhledem. Možná zbytečný film, ale na druhou stranu proč ne? Kolem a kolem vzato, je to slovo do pranice, filmů tohoto ražení je čím dál méně. Něco na tom filmu přeci jen bylo. 70% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Kdyby se to zkrátilo tak asi na hodinu, bylo by to celkem super, protože by to mělo ještě o něco lepší drive. Herecky je zde velmi zajímavé obsazení, kdy hlavně John Malkovich tomu chvílemi dovede dát šťávu. Digitální pes je příšernost a měli to řešit jinak. Ale film mě nenaštval, docela mě bavil. Tyhle hry na malém prostoru mám rád. ()

Galerie (65)

Reklama

Reklama