poster

Ten pravý, ta pravá?

 • USA

  Destination Wedding

 • Slovensko

  Cesta za láskou

 • Nizozemsko

  Destination Wedding

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2018, 90 min

Režie:

Victor Levin

Scénář:

Victor Levin

Kamera:

Giorgio Scali

Hudba:

William Ross

Střih:

Matt Maddox

Scénografie:

Callie Andreadis

Kostýmy:

Justine Seymour
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Milky.

  Taková svatební konverzačka zhruba o něčem/ničem. Dávám 3 za to, že po příchodu z pivních slavností to bylo uvolněné, pohodové, vtipné a dialogy člověka bavily. Hlavně je vidět, že Reeves si chtěl odpočinout a našel něco odlehčeného mezi natáčením akčních věcí jako John Wick. Mno....takové jakové...jak to ohodnotit. Asi jako když jdede na návštěvu ke kámošovi a dá vám do ruky chlazeného Kozla. Jakože jo, furt lepší, než kdybyste dostali Heinekena a potajnu to chodili lít do hajzlu, ale na druhou stranu pořád je v obchodě plno dalších věcí jako Svijany, Primátor, Bernard....a to mluvím jen o velkých sráčopivovarech. No prostě líbilo se mi to, dalo by se z toho vylízat daleko víc, ale užil jsem si to. A teď už se jdu těšit na Wicka 3.(14.9.2018)

 • POMO
  **

  Ze začátku velice slibná chemická konstelace oprašující lidské sympatie našich hereckých oblíbenců z devadesátek. Mimochodem, proč je Winona mimo focus? Je pořád stejně hezká a zajímavá bezprostředním a úpřimným hereckým projevem! Přibývajícími minutami ale vylejzá na povrch scenáristova/režisérova bezradnost. Ten jakoby se chtěl přiblížit Linklaterově Sunrise/Sunset/Midnight trilogii, ale místo přesného a promyšleného konceptu necháva ústřední dvojici improvizačně tvořit jakože humorné situace a dialogy, které jsou zoufale nevtipné a v horším případě krčovitě strojené a nefunkční (sex na louce). Koncepční zajímavostí u tohoto filmu zůstává pouze to, že do obrazu s dvojicí se téměř nedostane žádná jiná postava. Že vedlejší postavy - když už se nějaká objeví - jsou dvojicí sledovány výhradně z povzdálí.(21.9.2018)

 • dee.n
  **

  Zcela a jen a pouze konverzační komedie, kde hraje stále sexy Keanu Reeves a pro mne nesnesitelná Winona Ryder. Teda pro tento film. Oba jsou zahořklí a vlastně v podstatě ubozí a vy se celý film koukáte jak tlachají a nadávají na celý svět. Já osobně v tom žádný další přesah nenalézám a vidět tento snímek, dokonce i v kině, bylo utrpení. Dvě hvězdy jen proto, že Keanu je stále fešák. :)(6.10.2018)

 • Durgas
  *****

  Ja teda rozhodne tlieskam. Bál som sa nudnej romantickej p***viny (bol som to v podstate donútený pozerať) a dostal som super anti-romantickú absurdnú haluz, na ktorej som sa kráľovsky bavil. Keanova postava cynického pesimistu mi miestami pripomínala McConaugheyho detektíva z Temného prípadu. Winona tiež super. Miestne nízke hodnotenia preto nechápem. To sa všetci tešili na medom pretekajúcu blbinu?(23.9.2018)

 • Killda
  ****

  Na mě tento slabší odvar Linklaterových konverzaček funguje dokonale. Levin jen převrací koncept a místo mladých zromantizovaných milenců servíruje dva naprosté cyniky. Kouzlo však zůstává a já se dojímám nad každým záběrem, který je delší než tři minuty, aniž bych ztratil pozornost a hlavně zájem o ty podivné postavy a jejich interakci. 8/10(23.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace