Ten pravý, ta pravá?

Callie Andreadis

Kostýmy:

Justine Seymour
  • eLeR

Dosť katastrofa. Dialógy ako na horskej dráhe, raz hore, potom dole. Ani to vtipné mi neprišlo vtipné. Jediné na čo sa dalo pozerať boli oni dvaja, špeciálne Keanu je stále veľký fešák. Podľa mňa to bolo nudnejšie ako tá nudná svadba, na ktorej boli ... a to ja som fanúšik filmov typu bla bla bla, ale toto nie ..(13.9.2018)

• Milky.

Taková svatební konverzačka zhruba o něčem/ničem. Dávám 3 za to, že po příchodu z pivních slavností to bylo uvolněné, pohodové, vtipné a dialogy člověka bavily. Hlavně je vidět, že Reeves si chtěl odpočinout a našel něco odlehčeného mezi natáčením akčních věcí jako John Wick. Mno....takové jakové...jak to ohodnotit. Asi jako když jdede na návštěvu ke kámošovi a dá vám do ruky chlazeného Kozla. Jakože jo, furt lepší, než kdybyste dostali Heinekena a potajnu to chodili lít do hajzlu, ale na druhou stranu pořád je v obchodě plno dalších věcí jako Svijany, Primátor, Bernard....a to mluvím jen o velkých sráčopivovarech. No prostě líbilo se mi to, dalo by se z toho vylízat daleko víc, ale užil jsem si to. A teď už se jdu těšit na Wicka 3.(14.9.2018)

Dala bych 3*, ale nadhodnotím kvůli tady té smršti špatných hodnocení. Rozhodně to není nezajímavé a párkrát jsem se opravdu od srdce zasmála. Vcelku originální pojetí romantické komedie, to se musí nechat. Nechápu, proč je tady tolik vypsaných herců, ve filmu hrají jen oba hlavní představitelé, jinak tam je jen kompars, nikdo jiný tam neotevře pusu, ale nenudila jsem se, to opravdu ne.(15.9.2018)

Žádná romantická komedie, nýbrž výborná konverzační záležitost, s brilantními dialogy, v níž ti dva neslezou z plátna. A žádné další postavy tam prostě nejsou. Ano, odcházely znechucené dvojice v průběhu projekce, ano, chápu, že takový film jste vůbec nečekali a ano, Winona trošku přehrávala. Ale Keanu byl peckovní, Winona se nakonec chytla a mně se to jako celek líbilo. A výborné by to bylo i na divadle. Snad se dočkám. Během druhé projekce ještě větší sranda a z kina, kupodivu, nikdo neodešel...(6.9.2018)

• Enšpígl

Ten slovní průjem zejména v druhý části film byl horší než teplý pivo na plicích a spolehlivě zabil těch pár fórků z první fáze, kdy film ještě připomínal romantickou komedii a ne Woodyho Allena bez Woodyho Allena. Keanu a Winona maj mezi sebou chemii, umí se na sebe podívat, jenže Victor Levin je prostě nudař od boha.(28.8.2018)