Ten pravý, ta pravá?

Callie Andreadis

Kostýmy:

Justine Seymour
  • dee.n

Zcela a jen a pouze konverzační komedie, kde hraje stále sexy Keanu Reeves a pro mne nesnesitelná Winona Ryder. Teda pro tento film. Oba jsou zahořklí a vlastně v podstatě ubozí a vy se celý film koukáte jak tlachají a nadávají na celý svět. Já osobně v tom žádný další přesah nenalézám a vidět tento snímek, dokonce i v kině, bylo utrpení. Dvě hvězdy jen proto, že Keanu je stále fešák. :)(6.10.2018)

Všichni ostatní jim dělají docela dobrý křoví. Který tam ale musí bejt, to zase ne že ne. Je to milý. Nemusíte moc sledovat, jen poslouchat. Je to konverzačka s moc vtipnými dialogy, které trošku od druhé půle ubraly na jedovatosti a nabraly na střelenosti....nebo tak nějak. Zdejší moji oblíbení mrmlalové promiňte, ale mě se to líbilo, páč nesrovnávám, Keanu a Winonu mám ráda a prostě si to užívám. Rrrrrrr....rrrrrrr....rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D :D :D.(6.5.2020)

Dost zvlastny film. Napad, ze to bude len o dvoch hercoch a vsetci ostatni budu len kulisy sice originalny, no asi aj trosku na skodu. Dialogy pridlhe a vela...ale humor tam bol, parkrat som sa nahlas zasmiala. Scenka s pumou vsak bola neprirodzena a prehnana, trosku to tym pokazili. Zaver sa mi pacil. V kine by som to asi vidiet nechcela, ale ako taka oddychovka moze byt. Okrem ineho zaujimave herecke obsadenie...A este jedna zvlastnost, kto by cestoval taku dialku na svadbu byvaleho snubenca? 60%.(18.9.2018)

• eLeR

Dosť katastrofa. Dialógy ako na horskej dráhe, raz hore, potom dole. Ani to vtipné mi neprišlo vtipné. Jediné na čo sa dalo pozerať boli oni dvaja, špeciálne Keanu je stále veľký fešák. Podľa mňa to bolo nudnejšie ako tá nudná svadba, na ktorej boli ... a to teda ja som fanúšik filmov typu bla bla bla.(13.9.2018)

• solisoli

Mala to byť podívaná na báze intelektuálneho revue dobre osladeného humorom. To však čo sa z toho vykľulo bolo jedno nemohúce fiasko. Kde sa stala asi tak chyba. Asi všade a vo všetkom. Hľadať tu rozhrešenie, ani to nie je možné, pretože v tomto prípade ani to nie je dosažiteľné. Asi predsa len jedna idea by tu prischla. Tento príbeh je absolútny opak toho čo by mal jeden zmysluplný film obsahovať. Asi toto niekomu môže sadnúť a dokáže to ohodnotiť, ako pútavé dielo.(4.2.2019)