Vraždy pod maskou

The Murder Pact

Thriller

USA, 2015, 85 min

• hanazu

Nesourodý pokud o něco. Půlka "herců" bohužel vyfasovala jiný scénář a nikdo si toho nevšiml. Měla jsem si pustit konkurenční stanici, tam pouštěli biják o rozmnožování koal. To bylo jistě napínavý a ze života.(10.6.2017)

• pakobylka

Zbytečné ... ZHOLA zbytečné - to je asi to nejvýstižnější, co mě v souvislosti s "Vraždami pod maskou" napadá. Nicméně zároveň musím přiznat, že nejsou přehnaně sebevědomé: Dobře znají své nehrdinské hrdiny - tím pádem si nedělají žádné iluze o svých limitech a nechovají se arogantně ani povýšeně, aby snad svým přístupem zbytečně neurážely jemnocit náročného a světa i filmového průmyslu znalého diváka, který hodlá podrobit škodolibé kritice jejich vizáž a s gustem se šťourat v jejich nitru ... nechají zkrátka partičku přestárlých studentů, aby předvedla, co umí (i co neumí) ... 2,5*(16.6.2017)

• Bozvav

V podstatě děsná blbost. velmi mizerní herci, kterým se nedalo věřit ani slovo. Absence napětí, humoru, smysluplných dialogů. Jedna velká nuda, za mne 35%.(5.3.2019)

• Mamlas

Ohraný námět, průměrné provedení a trochu staří "studenti", hlavně hlavní hrdinka vypadala spíše jako jejich máma.(10.6.2017)