Don't Sleep

• USA The Other

Mladý pár sa nasťahuje do nového domu, ktorý získali za výhodnú cenu. Potešia ich príjemní susedia i že všetko v okolí vyzerá krásne. Ale keď v susedstve zomrie za záhadných okolností viacero osôb, je im jasné, že nové miesto nie je až také bezpečné. (Marceloo)

Marceloo

Mladý pár sa nasťahuje do nového domu za výhodnú cenu. Potešia ich príjemní susedia a to, že všetko v okolí vyzerá krásne, ale keď v okolí zomrie za záhadných okolností viacero osôb, je im jasné, že susedstvo nie je až také bezpečné. - Niekto si možno povie, že ten obsah, ktorý som napísal, je odfláknutý, ale to nie je tým, že by sa mi nechcelo napísať niečo lepšie, ale tým, že tento horor je tak stereotypný a nezaujímavý, že mu nepomôže ani to najlepšie herecké obsadenie. Masky, scenár, charaktery, kulisy a všetko ostatné sú absolútne nezvládnuté a to som sa po dlhej dobe tešil, že uvidím parádneho Caryho Elwesa v nejakom horore. Nanešťastie tu má len malinkú úlohu, takže to nedokázal zachrániť ani on. + herec z Saw a Saw 3D + herec z Vampire Academy + herec z Bone Tomahawk + herec z Before I Wake ()