Reklama

Reklama

Recenze (14)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

„Dám ti peníze, dám ti...cokoliv chceš!" „Nechci tvé peníze, chci tvé maso!" Dvě sestry se svými přáteli se vydají na výletní plavbu. Pronajmou si loď a pak už jedou plavebním kanálem a užívají si. Zpestřením je potyčka s cizí lodí a večerní posezení v hospůdce. Jenže se nacházejí na území hladových mutantů, co baží po lidském mase. O kanibalismu bych nemluvil, jelikož i když šlo kdysi dávno také o lidi, již jimi dávno nejsou. Z počátku tuctový příběh dostane šťávu na lodi, kdy tam zavítají nejen nakrknutí majitelé poškozené lodi, ale i zmutované zrůdy. Masakr, kdy stříká krev, je chvílemi spíše legrační (jak utlouci zrůdu pánvičkou), ale já byl spokojen. Samozřejmě nic nového pod sluncem, hospodská se sem dostala z povídky Guláš, také v pořádku, a hlavně - film má šťastný konec! Masky solidní, gore spíše průměrné, ale budiž. Podobných filmů dnes zas tak moc nevzniká... ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Musím oceniť aspoň to, že Charlie je jeden z mála, ktorý sa aspoň snaží nakrúcať exploitation či kanibalské, mutantské vyvražďovačky, akurát že nemá ani veľký talent, ani veľký rozpočet, takže mu to veľmi nejde. A toto je zase príklad hororu, ktorý pripomína posledných pár častí Wrong Turnu. Masky mutantov sú viac veselé ako by mali byť, postavy extrémne nesympatické a dej to vlastne ani nemá (ale ani nepotrebuje), takže sa tam páriky a monštrá pekne celú dobu sekajú a červená strieka, kde len môže. Párkrát som sa zasmial, aká je to naivne snaživá kokotinka, ktorá by strašne chcela byť cool, a ide sa ďalej - netreba nad tým premýšľať. Do budúcna by to chcelo aspoň hercov, ktorí vedia hrať. ()

Reklama

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Ten úvod, kdy začala hrát ta skvělá retro hudba a do toho ty retro titulky, to bylo asi to nejlepší na celém filmu. Hudba je tu fakt výborná, později hraje vyloženě techno a fakt se to do těch scén hodilo, ale vše ostatní je takové mdlé. Ještě ten amatérský masakr, když přijdou mutanti na loď, ale pak už jsem pomalu přetáčel. Za tu super 80-tkovou atmosféru a výbornou retro hudbu, lepší dvojka, ale celkově nic, co by stálo za vidění. (32. hodnocení) ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

"Tvoje prachy jsou mi k ničemu." "A co chceš?" "Tvoje maso!" Amatérština v té nejbrutálnější podobě; výjimečně retardovaný scénář, herci, masky, triky, všechno špatně. Jediný prvek, který z téhle filmové břečky trochu (občas) vyčnívá, je kupodivu relativně slušná (občas) kamera. Anebo se na to můžete podívat z jiného úhlu: Je to amatérština, ale nadšenecká, ze srandy a s nadsázkou dělaná. Takhle si představuju film, který si pro zábavu svou a svých známých natočí ve dnech volna parta kámošů. Ale jelikož já nejsem jejich kámoš, nemohla mě tahle chujovina pobavit, leda (občas) nechtěně... Nebo že by ona nechtěná zábavnost byla vlastně chtěná? ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Po příšerném Escape from Cannibal Farm jsem si řekl, že dám Steedsovi ještě jednu šanci a musím říct, že k nějakému progresu došlo. Herci sice zůstávají mizerní a víc než polovinu filmu režisér neví kudy kam, ale když se objeví mile namaskovaní mutanti trousící hlášky typu "Rádi se díváme, když trpíte!", začal jsem docela bavit. Nabralo to docela tempo, krev hezky nemožně cáká a především se tu najde spousta momentů, kterým se dá zasmát. Fanouškem podobných céčkových exploťáků se sice nikdy nestanu, ale jednou za čas to překousnu. 40% ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama