Reklama

Reklama

Recenze (17)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Prolog je dobrý kdesi v kanálu v Anglii se ztratilo za rok 140 lidí pak se přesuneme dále. 2 páry jedou na výlet lodí kde na nich někdo zaútočí a to je zhruba celý film. Masky jsou tragicky amatérské , ale to je asi jediná výtka. Režisér sám tvrdí, že se inspiroval filmy Hory Mají Oči a Pach Krve kvalitně je to úrovni Pachu Krve 2 a výše určitě je to lepší než poslední díl Pachu Krve (to je snad každý horor s tímto tématem tak, že žádná výhra). 60 procent ()

BoredKid 

všechny recenze uživatele

Film čisto iba pre ortodoxného fanúšika horrorov. Prijemný feeling 80´s monster flickov, chvílami som mal pocit, že sledujem niečo z tej doby. Zopár komických scén, ale na jedno pozretie pre fanúšika monster filmov v pohode, neurazí. Ale ten synthwave soundtrack ktorý spravil Sam Benjafield ma celkom rozkopal po izbe! ()

Reklama

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Ten úvod, kdy začala hrát ta skvělá retro hudba a do toho ty retro titulky, to bylo asi to nejlepší na celém filmu. Hudba je tu fakt výborná, později hraje vyloženě techno a fakt se to do těch scén hodilo, ale vše ostatní je takové mdlé. Ještě ten amatérský masakr, když přijdou mutanti na loď, ale pak už jsem pomalu přetáčel. Za tu super 80-tkovou atmosféru a výbornou retro hudbu, lepší dvojka, ale celkově nic, co by stálo za vidění. (32. hodnocení) ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Musím oceniť aspoň to, že Charlie je jeden z mála, ktorý sa aspoň snaží nakrúcať exploitation či kanibalské, mutantské vyvražďovačky, akurát že nemá ani veľký talent, ani veľký rozpočet, takže mu to veľmi nejde. A toto je zase príklad hororu, ktorý pripomína posledných pár častí Wrong Turnu. Masky mutantov sú viac veselé ako by mali byť, postavy extrémne nesympatické a dej to vlastne ani nemá (ale ani nepotrebuje), takže sa tam páriky a monštrá pekne celú dobu sekajú a červená strieka, kde len môže. Párkrát som sa zasmial, aká je to naivne snaživá kokotinka, ktorá by strašne chcela byť cool, a ide sa ďalej - netreba nad tým premýšľať. Do budúcna by to chcelo aspoň hercov, ktorí vedia hrať. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

"Tvoje prachy jsou mi k ničemu." "A co chceš?" "Tvoje maso!" Amatérština v té nejbrutálnější podobě; výjimečně retardovaný scénář, herci, masky, triky, všechno špatně. Jediný prvek, který z téhle filmové břečky trochu (občas) vyčnívá, je kupodivu relativně slušná (občas) kamera. Anebo se na to můžete podívat z jiného úhlu: Je to amatérština, ale nadšenecká, ze srandy a s nadsázkou dělaná. Takhle si představuju film, který si pro zábavu svou a svých známých natočí ve dnech volna parta kámošů. Ale jelikož já nejsem jejich kámoš, nemohla mě tahle chujovina pobavit, leda (občas) nechtěně... Nebo že by ona nechtěná zábavnost byla vlastně chtěná? ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama