Reklama

Reklama

Sean je zkušený pilot letadel. Pracoval pro vojenské letectvo. Jeho manželka je smrtelně nemocná, Sean musí sehnat peníze na její léčbu. Proto si bokem přivydělává a doručuje černé nelegální zásilky. Jeden let ale změní vše, na co byl doposud zvyklý. Do kokpitu letadla nad mraky mu postupně volá manželka, policisté a zástupci drogového kartelu. Sean potřebuje peníze, ale musí si vybrat, na kterou stranu se přikloní. Buď přivede kartel policistům do rukou, nebo půjde proti policii a zachrání manželku, kterou mu zatím kartel unesl. DEA mu vyhrožuje vězením, kartel zase tím, že ublíží jeho ženě. Sean sestřelí policejní dron, který ho sleduje. Blíží se k místu doručení. Kontaktuje manželku, která je svázaná v autě drogových dealerů. Manželka našla klíče a ujíždí z místa. Seanovi došlo palivo a s letadlem havaruje do mokřad... (TV Prima)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (26)

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Když si začne Harry Potter hrát na Nebeského gaunera, nemůže to dopadnout dobře. A taky nedopadlo. Mám rád filmy, kde si filmaři vystačí s jednou cimrou, dvěma židlema a stolkem, když je co hrát. Takové filmy považuji za geniální. Bohužel tady to byl kokpit nějakého Piperu či co to bylo. Tam usadili Daniela, budíky mu podsvítili 100 w LED žárovkama, na hlavu mu nasadili sluchátka a co chvíli pouštěli kolem plexiskel mlhu jako že mraky, či stříkali vodu jako že prší... Jo zapomněl jsem na klepání od neustálých turbulencí. Chvilkami jsem měl dojem, že sleduji Avro Lancaster kdesi nad Hamburkem v temné noci roku 1943 v palbě flaku... Ale aby toho nebylo málo napínavého od živlů, máme tu i zápletku. Po Seanovi jde DEA a zároveň musí doručit zboží mafii. Jak to jen herdek rozlouskne? Všichni mu proto volají do kokpitu až neví který čudlíky na příjem hovorů a držení hovorů pomalu přepínat. Když už má chudák chvilku na řízení v tropické bouři nad Mexikem a na promnutí očí s vypálenými sítnicemi od sakra přesvícených budíků, volá mu ještě do toho všeho manželka. A ta aby toho nebylo málo, začne hysterčit jak jen to manželky (některé) dovedou ! Těch telefonátů od všech bylo tolik, že jsem čekal, že si ještě někdo objedná v kokpitu pizzu, případně písničku v rozhlase babičce k osmdesátinám nebo zavolá řediteli ! No prostě tohle byl maglajz, děsnej maglajz, nemohlo to fungovat. (SPOILER!) Vrcholem bylo zlikvidování Viktora Čističe v močálu... To už jsem se jenom smál a doufal, že kucí od mafie zaúřadují aby to mělo alespoň solidní konec... Tak ne. Nemělo to solidní konec... Bože, zase 89 min života jen tak v hajzlu... Dávám za kufřík něčeho, ani vlastně nevím čeho a ani mně nezajímá co tam bylo... * ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tentokrát budu celkem hodný, protože si myslím, že si to snímek "Beast of Burden" trochu zaslouží. Daniel Radcliffe dělá, co může, aby byl snímek zajímavý, aby vás po celou dobu dokázal strhnout, a daří se mu to. Bohužel směřování snímku není takové, aby vás to dokázalo odrovnat, jeho finále je celkem nijaké. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Inspirace Lockem potažmo Wheelmanem je víc než okatá. Jen se se děj namísto v autě odehrává v letadle, ve kterém hlavní hrdina převáží horké zboží, o které mají zájem dvě strany. Radcliffe se snaží co může, ale zdaleka nedisponuje takovým charismatem jako Hardy či Grillo, ale to by se dalo odpustit, pokud by tu byly dobře napsané dialogy. A to nejsou. Navíc jsem měl po většinu stopáže pocit, že se Radcliffe každou chvilku rozbrečí. Korunu tomu nasadil konec, který mě nemístně rozesmál. 30% ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Mám rád minimalistické thrillery odehrávající se ve stísněném prostoru - v tomto případě kabina letadla. Po filmařské stránce ani nemám, co bych vytknul. Je to takové klasicky úsporné, ale hezky vypadající béčko. Daniel Radcliffe hraje též obstojně. Scénář je ale prostě slabej a nedotaženej a funguje to jen v první půli, dokud se mlží a Sean se tváří vyjukaně. Pak už to jen působí děsně odbytě. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Aj keď sa Daniel Radcliffe snaží a aj keď je super vidieť Grace Gummer, "Beast Of Burden" je podľa mňa maximálne tupý, nudný film, ktorý absolútne nevie čo má robiť a tak reálne skúša všetko možné a strieľa momentky do scenáru všade naokolo. Prvá tretina filmu je otrasná, v druhej sa k niečomu dostávame, záverečná tretina je podľa mňa opäť zlá. Nie až tak ako prvá, no rozhodne ostane človek na konci s obrovskou dávkou otáznikov, ktoré by najradšej na tento film vysypal. Je tam veľa vecí, ktoré nedávajú moc zmysel a hlavne nám na nič neodpovedajú. Je ťažké si tento film užiť. Dialógy sú nudné a plné klišé, scenár je klišé a atmosféra lietadla na mňa absolútne nefunguje. Keď konečne trošku pochopíme súvislosti, tak sa to jemne dvíha, no je to iba preto, aby to nakoniec stroskotalo na konci ako aj lietadlo Seana. A ani dobrí herci to nevedia zachrániť. Osobne si myslím, že film pokojne preskočte. Nie je tu moc čo k videniu. Hodnotenie: D+ ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama