Widaehan yuhokja (TV seriál)

• Jižní Korea

Jižní Korea, 2018, 32x35 min

Dong-hyeon Lee

Bo-yeon Kim
  • Meeryan

Nevím co si mám o tomto seriálu myslet... Poslední díly byly opravdu slabé... Dávám velkým srdcem 1* pro Min Jae (Se Joo) - facky, tanec, aby splnil přání služky, pak zmlácení Do Hwana a Min Jaea - to jsem si opravdu užívala. Konečně po dlouhé době vidím napravo reálné hodnocení... Málem bych zapomněla, nejlepší herecké výkony v tomto seriálu - Se Joo, Hye Jung, její matka a bratr - 1* = 2*(20.6.2018)

• Joy

• - S ústřední mužskou rolí byl ještě zkraje předprodukčních prací spojován jihokorejský herec Jin-goo Yeo. Jak se ale později ukázalo, na nabídku televizních tvůrců nekývl a dal tak příležitost svému o pět let staršímu hereckému protějšku Do-hwan Woo. (Conspi)

• - Během hledání vhodného námětu se televizní kreativní tvůrci jihokorejské stanice MBC (Munhwa Broadcasting Corporation) nechali inspirovat slavnou francouzskou epistolární knižní novelou 'Les Liaisons dangereuses', jejímž autorem je Pierre Ambroise François Choderlos de Laclos, francouzský novelista, vyučený zedník na volné noze a později také válečný generál, žijící v letech 1741 - 1803. (Conspi)