Reklama

Reklama

Yardie

Trailer 2

Obsahy(1)

Na nebezpečné cestě na vrchol zločinecké hierarchie se mladík musí vyrovnávat se svojí násilnickou minulostí. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (4)

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Ničím výjimečný snímek. Absolutně nezajímavý příběh, který se snaží vypadat hrozně artisticky a životopisně, nicméně nenabízí nic nového. Plus polovinu času není postavám kvůli šíleně výraznému přízvuku rozumět. Měl to byl jeden s největších filmů roku, a pro mě je to jen hrozně zklamání. 2* ()

xxmurphyxx 

všechny recenze uživatele

Zo začiatku detinsky naivný, od začiatku totálne predvídateľný kúsok s fajn hudbičkou, ešte fajnovejšou angličtinou a tam pozitíva končia. Postavy mi prišli ako karikatúry na gangsterské filmy, príbeh dokáže človek predvídať na ďalšiu pol hodinu do predu, charaktery sa nijako nevyvíjajú, napätie tu je zbytočné hľadať, jednoducho film nemá čo ponúknuť, čo by už človek niekde nevidel. Elba nech radšej ostane pri herectve a réžiu prenechá iným. ()

Reklama

joseee 

všechny recenze uživatele

Podcenené hodnotenie, výborná prvotina Idrisa Elbu na jamajsko-londýnsky štýl Cidade de deus, Nečakajte veľkofilm, ale solídny príbeh s vybornou hudbou. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Kriminální (a rodinná) anabáze mladého Jamajčana v Londýně by potřebovala ještě vybrousit několika desítkami minut navíc, základ (gangy, drogy, pomsta) má silný. Takhle je ve výsledku mělká a zkratkovitá. Skvěle ovšem zachycuje dobovou atmosféru počátku 80. let (v rytmu reggae). ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama