poster

Hearts Beat Loud

 • Austrálie

  Hearts Beat Loud

 • Velká Británie

  Hearts Beat Loud

Drama / Hudební

USA, 2018, 97 min

Režie:

Brett Haley

Scénář:

Brett Haley, Marc Basch

Kamera:

Eric Lin

Hudba:

Keegan DeWitt

Scénografie:

Erin Magill

Kostýmy:

Melissa Vargas
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arsenal83
  *

  Starý Sam Hawkins a jeho pekná lesbická dcéra hrajú nejaké country či čo. To, čo sa hralo na milý rodinný príbeh sa otočilo v ďalšiu "nenápadnú" LGBT propagandu. Pretože v tom filme sa naozaj nič nestane, hrajú dokola tie isté pesničky, dej sa nikam neposúva a potom zase záber na dve lesbičky. Milujem filmy bez pointy.(18.10.2018)

 • DoubleJo
  ****

  Ak máte radi malé hudobné filmy typu Once alebo Begin Again, tak tento kúsok je rozhodne pre vás. S láskou natočený jednoduchý príbeh otca a dcéry, so skvelou muzikou a výbornými textami. Hlavná predstaviteľka Kiersey Clemons má úžasný hlas a ja tie jej piesne neviem dostať z hlavy ani za nič. Z tohto filmu priam srší láska k filmárčine a muzike. Rozhodne nie na jedno pozrietie.(3.7.2018)

 • Fifer
  ***

  Once projetý filtrem Gay Parade. Ale teď vážně. Určitě nelze nikomu vyčítat, pokud film totálně sejme. Ano, je to pravda, nemá skoro děj a ten který má, je strašně ohranej. Jenomže občas jste třeba nemocní, je vám zle a nemáte chuť na nějaké severské drama o tom, jak jsou všechny vztahy na hovno, všichni jsou svině a nic nemá smysl. A pak je ideální si dát obyčejný hudební feel good movie, příběh otce a dcery. Kýčovité, ale velmi působivé.(21.10.2018)

 • tomik99
  ****

  Naprosto obyčejný film o zcela obyčejných lidech v obyčejném městě, ale přesto to má něco do sebe. Nick Offerman je jako starostlivý otec, který chce probudit ve své dceři talent a objevit jen to nejlepší, je naprosto fenomenální. Rozhodně to není film, ke kterému bych se za pár let vrátil, ale jelikož šlo o hodinu a půl dlouhou oddechovku, tak mi to nevadilo. Konec, kdy v maloměstském mrtvém městě vystoupí kapela, stojí opravdu za to. Komorní film se vším všudy, ale nebylo to špatné.(16.2.2019)

 • BOURQUE
  ***

  Jednoduchý indie film o vzťahu otca a dcéry, ktorí majú slabosť pre (spíš indie) hudbu. (Samozrejme ide o trošku viac, ako len o hudbu, ale práve tie ďalšie „veci“ nedostanú taký priestor, ktorý by potrebovali.) Pesničky fakt dobré, ale (hlavne) druhá polovica filmu stráca na „tempe“ (a to je divné, pretože to nie je nejaký dynamický film). Ľahká vedľajšia rola pre T. Collette. Osobné hodnotenie: 72% (***) (3.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace