Vražda bez oběti (S13E05) (epizoda)

 • Německo

  Krieg der Camper

 • Slovensko

  Vojna v kempe

Krimi

Německo, 2007, 1 h 30 min

 • Kri-kri
  **

  Tento díl mě vůbec nebavil, strašná nuda při vyšetřování a ani žádné humorné dialogy. Už se tu nešije do politiků ani do církve jako v dřívějších dílech, zato se tu vyšetřuje hodně zamotaná vražda, která nakonec ani vraždou nebyla a jedna sebevražda. Do toho zmizení jakési soudkyně, což vůbec na vyšetřování nemělo žádný vliv. Chvílemi jsem měl problém se v tom všem zorientovat. Pro mě jednoznačně nejnudnější díl. 40%(21.9.2018)

 • Malarkey
  ***

  Aby těch dílů s novými postavami nebylo málo, tak si tvůrci připravili i jednu poměrně vážnější epizodu. Hodnotím ji sice třemi hvězdami, ale samotná vražda a vyšetřování tu vysloveně mělo úroveň. Nevím, jestli to bylo dáno tím, že jsem se v okolí Bad Tölzu letos potloukal a tak mi scény od řeky Isar byly více než sympatické a nebo se mi líbilo samotné prostředí autokempu a zámku. Vražda bez oběti je opravdu věcná. Divák se tu dočká velice zajímavého námětu a neméně zajímavého rozuzlení. Legrace jde kupodivu mírně stranou.(13.8.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace