Epizody(18)

Náš malovaný prezident, satirický seriál o Trumpově každodenním životě, zkoumá typicky trumpovské detaily z výkonu prezidentského úřadu a jeho nejdůležitější vztahy. Ušetřen není nikdo – od jeho nejbližší rodiny a důvěrníků až po klíčové politické osobnosti a zástupce médií. Třetí řada se noří do významného volebního roku, aby se pokusila zodpovědět zásadní otázku, kdo se stane příštím malovaným prezidentem. Od primárek v Iowě a demokratických kampaní až po vyšetřování impeachmentu, kreslený svět se rozšiřuje, aby obsáhnul více těžkých vah politických soubojů, mediálních osobností, čelních mezinárodních představitelů, význačných miliardářů a možná dokonce i jednoho či dva hanebné diktátory. (HBO Europe)

Trevor

Tretia séria splnila svoj účel dokonale, voľby v Štátoch nacistických dopadli podľa predstáv producentov z HBO a tak je možné že ďalšiu sériu vytiahnu až pred ďalšími voľbami. Našlo sa niekoľko naozaj vydarených epizód ale pred koncom to už bolo iba naháňanie hlasov v prospech Bidena čím sa zo seriálu vytratila aj ta štipka humoru a nezávislosti, ktorú majú v Štátoch tak radi. Možno producentom krivdím ale príliš by ma neprekvapilo ak by sa ďalšia séria objavila aý o dva roky aby opäť pomohla získať vížazstvo demokratom a tým pádom pravicovej politike zameranej proti pracujúcim ľuďom, ktorá dáva benefity poberateľom sociálnych dávok a firmám. ()