Moje máma vaří lépe než tvoje

(pořad)
  • Slovensko Moja mama varí lepšie ako tvoja

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Keď si občas kliknem na sekciu Televize, aby som zistil aktuálny televízny program, tak pod hlavičkou slovenskej TV JOJ je skoro po celý deň každý titul v odpadových farbách. Tak napríklad: Divoké kone, Nákupné maniačky, Top Star, Dvojičky, Farmár hľadá ženu, Rodinné záležitosti, Krimi, Noviny TV JOJ, Noviny o 12:00, V siedmom nebi... plus ku tomu Súdna sieň, Inkognito, Nové bývanie, Česko Slovensko má talent 5, Ochrancovia... no a najnovšie do tohoto televízneho kompostu primiešali ešte aj debilnú reláciu o varení "Moja mama varí lepšie ako tvoja". Je načase, aby sa TV JOJ premenovala na TV Hnoj. TV odpad! ()

kaposlav odpad!

Výsmech ľudskej inteligencií, alebo realita intelektu komerčného hnoja na TV JOJ? Dnes som si pozrel prvýkrát túto reláciu a myslím si, že aj poslednýkrát. Jedna uvarí gebuzinu a keď varí druhá, tak ma nemiestne poznámky. Moderátor vypadá ako latentný gay, ktorý sa na oko snaží byť vážny, ale pritom zosmiešňuje súťažiacich a vlastne aj sám seba. Finálny rozhodca ma jediný úroveň, aj keď mi nepríde ako odborník, ale len ako zbehnutý kuchár, čo ma čo povedať. Aspoň nebol falošný a povedal, čo si myslí relatívne serióznym spôsobom. Celkovo je to relácia na úrovni podradnej TV pre nočné hodiny a pre polodebilov, ktorí nemôžu spať. ()

Uesbe

v tejto súťaži nejde o varenie, v tejto súťaži ide o decibely a hlášky vyprodukované pomedzi paru a kura na xy spôsob......skvelá ukážka rodín národa, ktoré varia v nesplniteľnom (resp. reštauračnom) čase, perfektné guilty pleasure, že aj na tú slaninu vás prejde chuť.....btw, nechápem hodnotenia, ved JOJ je sama osebe fast food a ja za prejav intelektu nepovažujem objednanie si kaviáru vo fast foode....a následné kričanie odpad!, ked toho jesetra nedostanete....ach jo ()

AxelWers odpad!

OK, ako reality show dá sa, z určitého pohľadu trochu nedomyslené, jednotlivé rodiny sotva uznajú, že varia horšie ako ich súperi, ale je to vyvážené nezávislým hodnotením profesionálnych kuchárov. *** A po čase mením tiež na odpad. Evidentne tam pretláčajú jednu dvojicu. Prečo "špecialista" skritizuje ich žrádlo a potom ich pustí ďalej, hoci konkurenčná dvojica uvarila trochu lepšie? ()

Marek1991 odpad!

Nikdy som žiaden diel nevidel celý, ale videl som veľa kúskov z viacerých častí, lebo moja rodina to pozerávala a možno ešte pozeráva a nechápem, čo ich na tejto pre mňa trápnej súťaži baví. Je to primitívne, zhovadilé aby to predávalo a nedá sa mi na tom zabaviť, pre mňa strata času každej sekundy, čo som to v televízii uvidel. Keby sa za ten čas platilo, tak naše komerčné televízie by museli ľuďom vyplatiť možno také čiastky, že by sa nedoplatili. ()

• Natáčanie jedného dielu trvá zhruba 4 až 5 hodín a natáča sa 3 dni za sebou po dva diely. (ČSFD)
  • Súťažiaci bývajú ubytovaní v hoteli Slamená búda, ktorý je kúsok od sídla TV JOJ. Pobyt, cestovné a obed hradí televízia. Súťažiaci, ktorí nevyhrajú, dostávajú taktiež menší honorár. (ČSFD)
  • Rodina Lhotovcov vyhrala 9-krát za sebou a vyrovnala tak rekord zo španielskej verzie tejto súťaže. (Johnny.ARN)