poster

Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2015, 37 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ladislav Hruška
 • Anopheles89
  odpad!

  Ono už je samo o sobě dost smutný, když člověk nemá na práci nic jinýho, než pln nechuti sám k sobě dřepět před bednou, držet ovladač a přepínat... Ještě o hodně smutnější ale je, když v návalu akutního sebemrskačství a naprostý duševní inkompetence přestane přepínat ve chvíli, kdy se v nekonečném koloběhu stupidních programů mihne název "Vychytávky Ládi Hrušky". Proč má člověk potřebu dobrovolně zadupat zbytky sebeúcty a příčetnosti předpokládaným ekvivalentem bastarda Láďovy reportáže o rotaci krajíců chleba v závislosti na výšce a nátěru marmeládou, bestiálně znásilněné Gondíkovic loskutákem? Pravděpodobně z nudy smíšený se zvědavostí, jestli to doopravdy bude tak neuvěřitelně ichtylní. A ono bylo! Když se někdo, o koho dokonce už i Nova ztratí zájem, sám sebe nazývá králem kutilů a hrdě nesa tento titul vytváří krásné užitečné vychytávky z petek, podprsenek a starejch škrpálů, je něco dost špatně. Láďa je Satanžel nejlepší příklad totálního a plně univerzálního antitalenta, kterej dokonce neumí ani pořádně mluvit, což je u reportéra docela na závadu. Ale teda šarm má Láďa vážně osobitej, to zase jo. Šarm by ale neměl fungovat jako iniciátor chuti umlátit jeho nositele květináčem z podprsenky... A fakt se stydím, že jsem na to čuměl.(8.11.2015)

 • Drom
  odpad!

  Tak fenomén to je, už jsem o Láďovi Hruškovi a tomdle supr pořadu ledascos slyšel. A teď jsem to konečně i viděl. A stejně nechápu. Ten blbeček v kšiltovce s vyjadřovacími obtížemi je asi teda ten Láďa a ta mísa s alobalem, ve který pálí nějakou chemku, je gril vlastní konstrukce? Nebo je to naopak? Páč reálné mi přijdou obě verze a klidně bych věřil, že ta mísa vymyslela toho pozérskýho blbečka. Ono je to nicméně jedno, protože vychytaný to je tak jako tak. Konkrétně se podařilo vychytat šarm, eleganci, důmyslnost, sympatie, umění, kvalitu, soudnost i rozum a to tak dokonale, že v proudu řeky zábavy nic z toho nezbylo a plavou tam už jen hnědá hovínka. Láďa nám jistě v dalším pokračování ukáže, jak z nich splácat figurku policajta nebo pejska. Což jsem ukradl z Izerovy Policejní akademie, kde už tenkrát to byl jen starej ukradenej trapnej vtip, takže mi to hezky pasuje k dojmu z tlenstoho pořadu, jenž se inovátorsky netočí straight to DVD alébrž rovnou do nejbližšího (Prima) kanálu. Asi budu taky moderátor... P.S.: Zatej Crazy Builder!(18.4.2016)

 • Ondr4H
  odpad!

  Český národ je nejenom plný kutilů, ale hlavně debilů.Řekl bych že to jde tak trochu v ruku v ruce, Láďík nosí čepici dozadu a všude je jak desetiletej sráč včetně chování, mám takový dojem že jen maskuje tu velkou díru v hlavně po té lobotomii.Aspoň plus to má, zalezl do času a vod, které jsou vcelku zdraví neškodné.(20.11.2017)

 • NikoKovac
  odpad!

  Co si myslím o tomhle proplešatělým okloboukovaným praseti, co si myslí, jak je vtipnej, a všude hodí takovej xicht, že bys mu ho nejraději prohnal cirkulárkou, to ani není publikovatelné. Stejně, jak by neměly být publikovatelné ty jeho pokusy o to cokoliv ošidit, nahradit, vylepšit, protože to je naprostá tragédie a urážka všech normálnch kutilů, kuchařů a lidí. Mor na něj!(2.6.2019)

 • loki5
  odpad!

  Člověk to může brát jako recesi. Protože sázet kytky do staré holínky, jezdit na base pív a udělat si z luxfery pokladničku to opravdu nejde brát vážně. A k tomu se Hruška tváří překvapeně jako by právě viděl dva mimozemšťany hrát fotbal za FC Drnovice. Moc nechápu lidi, kteří chodí s takovými kravinami do televize a ještě víc nechápu proč televize dá peníze za to, aby to někdo natočil. Nic proti, vydělat peníze Láďa umí, ale pochybuju že se to zopakuje.(7.9.2015)