Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2015, 37 min

Martin Hes

Účinkují:

Ladislav Hruška
  • BigMarthy

Byl jsem natolik drsný, že jsem viděl téměř celou reportáž o krouhačce na zelí. Hruška bude zřejmě milý člověk, ale tohle už ne. Zavání to klasickým, mně nepříjemným, socialistickým Receptářem. Takový formát pořadu snad už nemá šanci na dlouhodobé přežití. P.S. Snad se nebude příliš věnovat vaření, napáchá tak méně škody.(7.9.2015)

• Hidan

1* za myšlenku pořadu a všechny nápady v něm. Když se ztlumí zvuk, je to dokonce i sledovatelné. Je to český pořad, tak exhibicionismus lze předpokládat, ale Láďo, ty se tam chováš jako ještě větší blbec, než jsme mysleli. Kšilt na hlavě, když promluvíš je to taky úplně někde jinde, k tomu si člověk vybaví tvojí "geniálně" zpracovanou smlouvu na prodej kuchařek... příšerný.(5.3.2017)

• Drom

Tak fenomén to je, už jsem o Láďovi Hruškovi a tomdle supr pořadu ledascos slyšel. A teď jsem to konečně i viděl. A stejně nechápu. Ten blbeček v kšiltovce s vyjadřovacími obtížemi je asi teda ten Láďa a ta mísa s alobalem, ve který pálí nějakou chemku, je gril vlastní konstrukce? Nebo je to naopak? Páč reálné mi přijdou obě verze a klidně bych věřil, že ta mísa vymyslela toho pozérskýho blbečka. Ono je to nicméně jedno, protože vychytaný to je tak jako tak. Konkrétně se podařilo vychytat šarm, eleganci, důmyslnost, sympatie, umění, kvalitu, soudnost i rozum a to tak dokonale, že v proudu řeky zábavy nic z toho nezbylo a plavou tam už jen hnědá hovínka. Láďa nám jistě v dalším pokračování ukáže, jak z nich splácat figurku policajta nebo pejska. Což jsem ukradl z Izerovy Policejní akademie, kde už tenkrát to byl jen starej ukradenej trapnej vtip, takže mi to hezky pasuje k dojmu z tlenstoho pořadu, jenž se inovátorsky netočí straight to DVD alébrž rovnou do nejbližšího (Prima) kanálu. Asi budu taky moderátor... P.S.: Zatej Crazy Builder!(18.4.2016)

• Ajfist

Láďa Hruška,původně reportér na Nově,který pozbíral ty nejzhovadilejší recepty z nichž většinu by nesežralo snad ani prase a dokonce tyto "recepty" vydal knižně,dokázal kolik je v tomto národě stejně postižených dementů jako je on sám.Oni se prokazatelně tito slabší duchem rekrutují hlavně z řad diváků Novy co hladově s otevřenou hubou hltají nekonečné paskvily Novy jako je Ulice či Ordinace.No a Laďův pořad se k takovým paskvilům úspěšně zařadil.Všechna čest,dosahuje stejně mizerných kvalit a ti Anštajni co mu ty rádoby zlepšováky posílají,jen potvrzují z jakých řad se rekrutují fanoušci tohoto potrata.No a Prima si tohle stvoření asi adoptovala.Ale myslím si,že Láďa se svou "hvězdnou kariérou" míří pomalu,ale jistě do televize hvězdných pořadů Jaromíra Soukupa,totiž do Tv Barrandov,tam dosáhne vrcholu a pak už se snad konečně odebere do prdele a bude od něj klid.(15.9.2019)

• Tommassi3

Tak se nám vrátil Láďa Hruška !! Bohužel, nutno dodat !! Původně jsem vám chtěl vyprávět takovou bratrogrimmovskou pohádku o tom, jak novácká vagína vyvrhla další parazitickou rychlokvašku, která se ukázkově přiživila na nepoučitelném českém konzumentovi, pak přelezla ke konkurenci, kde nyní baví spodních deset milionů laciným a znovu stejně podbízivým pseudopořadem pro kutily a jiné cvoky, když vedle něj Přemek Podlaha vypadá dnes jako intelektuál, a já jsem jen neskutečně šťastný, že to prase přestalo fušovat do vaření, ale nicméně bych jen velmi nerad míchal hrušky s hovnem, a tak jen přiznám, že už se nemůžu dočkat, až se Láďa pseudoobborníknaúplněvšecko přesune do své cílové stanice na TV Barrandov, tam totiž podobné celebřitní postavičky chodí (nejen) profesně umírat.. Už aby to bylo !!(9.9.2015)