Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2015, 37 min

Účinkují:

Ladislav Hruška
  • Najnou

Zvládl jsem to sledovat dvě minuty a třináct vteřin v kuse. Ano, vím, světový rekord, děkuji za potlesk i uznalé pokyvování. Tohle je prostě ten typ pořadu, kterej je tak debilní, až už není ani vtipnej. Nechápu kohokoliv, kdo je ochoten na tohle dát byť jediný groš, a ještě o něco víc nechápu lidi, kteří jsou ochotni si tohle pozvat do bytu a nechat se s tim zvěčnit. Však ono se vám to vrátí na dětech. Abych na závěr citoval svou přítelkyni: "Nevím, co je horší - mít za prezidenta Zemana nebo tohle v televizi." A já se pod to podepisuji.(19.6.2016)

• loki5

Člověk to může brát jako recesi. Protože sázet kytky do staré holínky, jezdit na base pív a udělat si z luxfery pokladničku to opravdu nejde brát vážně. A k tomu se Hruška tváří překvapeně jako by právě viděl dva mimozemšťany hrát fotbal za FC Drnovice. Moc nechápu lidi, kteří chodí s takovými kravinami do televize a ještě víc nechápu proč televize dá peníze za to, aby to někdo natočil. Nic proti, vydělat peníze Láďa umí, ale pochybuju že se to zopakuje.(7.9.2015)

• BigMarthy

Byl jsem natolik drsný, že jsem viděl téměř celou reportáž o krouhačce na zelí. Hruška bude zřejmě milý člověk, ale tohle už ne. Zavání to klasickým, mně nepříjemným, socialistickým Receptářem. Takový formát pořadu snad už nemá šanci na dlouhodobé přežití. P.S. Snad se nebude příliš věnovat vaření, napáchá tak méně škody.(7.9.2015)

• NikoKovac

Co si myslím o tomhle proplešatělým okloboukovaným praseti, co si myslí, jak je vtipnej, a všude hodí takovej xicht, že bys mu ho nejraději prohnal cirkulárkou, to ani není publikovatelné. Stejně, jak by neměly být publikovatelné ty jeho pokusy o to cokoliv ošidit, nahradit, vylepšit, protože to je naprostá tragédie a urážka všech normálnch kutilů, kuchařů a lidí. Mor na něj!(2.6.2019)

• kingik

Na ja, wirklich großartig! Fenomenal! Němečtí turisté jsou nadšeni z novátorského Ládi Hrušky. Jeho popularita se (zatím) nedostala za oceán, ale v Německu je to TopStar. A jak k tomu došlo? Hruška v německé verzi svého revolučního pořadu pro stanici Deutsche Kundpunt vyrobil šukací pannu - Die Perkaus Doll. Myslí tedy i na škaredé německé občany. K výrobě panny budete potřebovat následující: starou krabici o rozměrech 1m x 1,5m, izolepu, kousek kožešiny světlé barvy, dva vydlabané kokosy, lepidlo, nůžky, alobal. Postup je velmi jednoduchý. Na krabici nalepíte lepidlem dva vydlabané kokosy, to budou prsa, pro komfort je můžete obtáhnout alobalem, nebo fólií na potraviny, následně si vystřihnete plát kožešiny, to budou vlasy, světlá kožešina představuje blond vlasy, když chcete mít brunetu, použijete tmavou kožešinu, to nalepíte dopředu na krabici, na boku vystřihnete otvor na kundu. Panna je v podstatě hotová. Nepoznáte rozdíl. A hodně ušetříte za nákup nekvalitní nafukovací panny. Další zlepšováky mně zašlete na adresu redakce. Váš Ládínek. A nyní k samotnému pořadu. Je bizarní, leč strašný. 0%(7.9.2015)