Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2015, 37 min

Martin Hes

Účinkují:

Ladislav Hruška
  • ghatos

Latentní gay s odporným hlasem, gestíčky z*rda začne svůj nový pořad "aláhu dej nám vláhu" a tváří se jako domácí kutil. Při své tupé, trapné prezentaci má na sobě buranské hadříčky a dává rady...takový dyliňák. Není vtipný, není profesionál, neumí mluvit, vypadá jako idiot a lidé ho u nás milují...jak příznačné. -100%...Septik!!!(14.9.2015)

• loki5

Člověk to může brát jako recesi. Protože sázet kytky do staré holínky, jezdit na base pív a udělat si z luxfery pokladničku to opravdu nejde brát vážně. A k tomu se Hruška tváří překvapeně jako by právě viděl dva mimozemšťany hrát fotbal za FC Drnovice. Moc nechápu lidi, kteří chodí s takovými kravinami do televize a ještě víc nechápu proč televize dá peníze za to, aby to někdo natočil. Nic proti, vydělat peníze Láďa umí, ale pochybuju že se to zopakuje.(7.9.2015)

Jeden z mála zábavných pořadů, které dnes dokážou naše televize nabídnout. Plný počet hvězdiček dávám i přesto, že mě v posledním díle Láďa pěkně naštval. Vyráběl totiž vkusný adventní kalendář z 24 ruliček od toaletního papíru, který tak navíc hezky voněl po heřmánku! No jo, ale kde má člověk sehnat najednou tolik materiálu? To měl říct na jaře, to by si pak člověk dělal ruličkové zásoby. No, nakonec jsem to vyřešil, neboť jsem hlava otevřená. Uvařil jsem si pár chuťovek od Ládi a najednou mám materiálu až až, dokonce jsem zásobil prázdnýma ruličkama i sousedy. PS: Když tak Láďu poslouchám, říkám si, jaká to renesanční osobnost, mohl by dělat i dabing. Hodil by se na namluvení nějaké ženské v Machovi a Šebestové, má totiž stejnej hlas jako Nárožný - mluví nosem, jenomže Nárožný ho má moc hlubokej, ne ten pravej pištivej ječák.(5.12.2015)

• Najnou

Zvládl jsem to sledovat dvě minuty a třináct vteřin v kuse. Ano, vím, světový rekord, děkuji za potlesk i uznalé pokyvování. Tohle je prostě ten typ pořadu, kterej je tak debilní, až už není ani vtipnej. Nechápu kohokoliv, kdo je ochoten na tohle dát byť jediný groš, a ještě o něco víc nechápu lidi, kteří jsou ochotni si tohle pozvat do bytu a nechat se s tim zvěčnit. Však ono se vám to vrátí na dětech. Abych na závěr citoval svou přítelkyni: "Nevím, co je horší - mít za prezidenta Zemana nebo tohle v televizi." A já se pod to podepisuji.(19.6.2016)

• BigMarthy

Byl jsem natolik drsný, že jsem viděl téměř celou reportáž o krouhačce na zelí. Hruška bude zřejmě milý člověk, ale tohle už ne. Zavání to klasickým, mně nepříjemným, socialistickým Receptářem. Takový formát pořadu snad už nemá šanci na dlouhodobé přežití. P.S. Snad se nebude příliš věnovat vaření, napáchá tak méně škody.(7.9.2015)