Robert Vano - Příběh člověka

Česko, 2018, 80 min

Adolf Zika

Adolf Zika, Matěj Beran

Matěj Beran

Příšerný vypravěč deklasuje dokument o třídu níž. Věci by prospělo, kdyby mluvil pouze aktér sám, bez vysvětlování vypravěče, které znělo jako z pořadu Prásk.(1.5.2018)

Nebýt rušivého vypravěče Filipa Jančíka, dala bych 4*. Toto Adolf Zika opravdu nevychytal. Je možné, že Robert Vano nerad mluví, nechtěl se k některým věcem vyjadřovat, nebo režisér chtěl urychlit sled událostí. Dokument Jan Saudek-V pekle svých vášní, ráj v nedohlednu, se mi líbil více. Byl i lépe zpracován. Každopádně Robert Vano je velký umělec, citlivý a křehký člověk. Dle mého názoru introvert a natáčení mu muselo dát zabrat. Jsem ráda, že máme tak skvělého fotografa. Bohém par excellence.(16.5.2018)

• klima777

Robert Vano je skvělý, tento dokument nikoliv.(2.5.2018)

Člověčí dokument o člověku ...(4.5.2018)

Ja se zpracovanim dokumentu nemel zadny problem. Rada informaci a postrehu primo od umelce. Vana radu let vnimam jako kreativniho a sympatickeho cloveka, ktery nema nouzi o barvity zivot a takovy film si zaslouzil.(9.5.2018)