What Keeps You Alive

Na víkendovou chatu uprostřed hlubokých lesů přijíždí Jackie (Hannah Emily Anderson) se svojí manželkou Jules (Brittany Allen). Tam se setkává se svojí kamarádkou z dětství Sarah (Martha MacIsaac). V dětství prováděly jeden průšvih za druhým. Jenže to vypadá, že Jackie ukrývá daleko temnější tajemství, než jen změnu jména z Megan. Hrozí všem nebezpečí, které si neumí nikdo ani představit?! (Rodriguez)

ScarFace_V8

Třetí film režiséra Colina Minihana stojícího za filmy jako Extraterrestrial a It stains the sands red. Ten nás tentokrát zavádí do možné situace – tedy bez mimozemšťanů nebo zombies a zaměřuje se na psychiku psychopata. Na chatu přijíždí lesbický pár, že tu stráví nějaký čas. Co, ale následně vyplyne na povrch změní situaci úplně opačným směrem, než si ani jedna nedokázala představit. To skvěle podtrhnou herecké výkony, ze kterých úplně jasně čiší ta fyzická výhoda psychopata proti pocitu bezmoci oběti, která se po „nehodě“ může sotva hýbat. Následuje spousta zajímavých momentů se zajímavým vyvrcholením. To celé ještě podtrhuje skvělý soundtrack s temným nádechem od Brittany Allen, která si zde střihla i jednu z hlavních rolí. ()

MUNRO

I přes dementní chování obou protagonistek a haldu nelogičností se na to dalo koukat.Les,jezero,lovecká chata,tohle prostředí prostě nikdy neomrzí.Jen je třeba u toho moc nepřemýšlet,prostě vypnout mozek a koukat. ()

em.redrum

To se vám takhle jednou dvě novomanželky, říkejme jim třeba Vlasta (ta s těmi krátkými vlasy - mj. mimořádně půvabná žena) a Péťa rozhodly, že si zpestří fádní městský život o nějakou tu akci v přírodě... Péťa připravila pro svou okroužkovanou polovičku skutečně víkend na který se nezapomíná. No uznejte sami, co všechno teambuildingovo-adrenalinový víkend zahrnoval: 1/ Na rozjezd moc hezkou písničku o vnitřních démonech. Kytara a zpěv: Péťa sama. 2/ Střelba na pohyblivý terč. 3/ Dračí lodě 4/ Hra na schovku 5/ Let volným pádem 6/ Lesbocaching s Beethovenem 7/ Veselé a hravé šplouchání ve vaně 8/ Noční bobřík odvahy v lese. Žel, Vlasta pro to moc pochopení neměla.... Ach jo... A to se s tím Péťa tolik nadřela. A jak se jí ta nevděčnice za tento víkend snů odvděčila??? To prozradit nemůžu....Páč byste se ihned dozvěděli What Keeps You Alive. ()

Kushina

Začalo to tak hezky nevině a napínavě, pak se z ničeho nic pokusila jedna druhou zabít a říkám si WTF, ale pak se to vyjasnilo, jedna je psycho. Co mě ale neskutečně nasralo. 1) Danieli uteč je nebezpečná!! Daniel: co?? co jde a nechá se zabít jako že brain dead lvl 99. 2) Pichla jsem ji uspávací injekci mohu utéct a zavolat policii, ale néé vrátím se když uspávací látky vyprchá, což jsem kurva vůbec netušila no nevadí. 3) Ok nepovedlo se mi ji zabít když jsem si to pozdě rozmyslela tak ji zabiji puškou v baráku. bum přijde mi jak na talíř a řekne mi nějaký hovna, že to nevystřelí tak se nechám zvrklat a zmáčknu spoušť až když už je mimo mušku a další ránu vypálím dopíči ok. Pak se nechám zabít, ale vlastně to celé byl můj plán 4 ) Já tě vlastně plánovala zabít dřív jak ty mě, jen jsem to nedokázala udělat přímo... 5) No do prdele, měl to být horor thriller nebo co? Podle mě jedno velké stupidní sci-fi pro bezmozky. 35% ()

Hannibal97

Neobvyklý survival horor, který byl natočený poměrně dobře, avšak scénář potřebuje berličku, věřím, že kdyby se opřel někdo jiný do podobného nápadu, dopadlo by to lépe. Mám potřebu to srovnávat trošku s letošním survival masterpiecem Tiché místo, které si u mě vysloužilo 80%, což je u tohoto žánru vysoké číslo. What Keeps You Alive něco chybělo a místy vám to přijde hrozně prvoplánové a hloupé. 50% dávám za dobré herecké výkony a kameru. ()

lineker

Hrozně hloupé a přitom technicky si hrající na něco více. Dlouho jsem neviděl film kde bylo hlavní postavě dáno do vínku absolutně přiblblé chování, kterým si přímo o to vše koledovala. ()

Korra

Průměrný film, který ještě pohřbívá i na horor nelogické chování postav. Napětí, které ještě ze začátku jakž takž funguje, se brzy vytratí. Jednu hvězdu za představitelku záporačky, druhou za filmové lokace. ()