What Keeps You Alive

Na víkendovou chatu uprostřed hlubokých lesů přijíždí Jackie (Hannah Emily Anderson) se svojí manželkou Jules (Brittany Allen). Tam se setkává se svojí kamarádkou z dětství Sarah (Martha MacIsaac). V dětství prováděly jeden průšvih za druhým. Jenže to vypadá, že Jackie ukrývá daleko temnější tajemství, než jen změnu jména z Megan. Hrozí všem nebezpečí, které si neumí nikdo ani představit?! (Rodriguez)

Miseet

Příběh začal, dalo by říct, nevinně. Příjemné prostředí chaty uprostřed přírody a kamera, která sleduje pouze dvě postavy, po čase se tam objeví ještě další dvě, a i tak se divák nenudí. Chování obou postav bylo, přiznejme si, trochu na hlavu. Myslím si, že by se takhle v reálu nechovala ani jedna. Ale bylo zde vidět dobré znázornění kontrastu postav mezi sebou. Příběh je plynulý, nikde se zbytečně nezasekává, a pomsta, kterou si jedna z hlavních hrdinek připravila na závěr byla pecka. Opravdu jsem to nečekala, že by to takhle mohlo skončit, ale jsem spokojená. Nicméně se stále jedná o průměrný béčkový horor, který dřív nebo později zůstane v zapomnění, alespoň v mém. ()

Caminzind

Tak takhle směšně blbej film se vídá málokdy. Hraje si na umění, ačkoliv mu sláma čouhá z každé scény a jeho logika se bortí pod tíhou běžných klišé. Dokonce je tam jeden okamžik (zpomalená scéna s podříznutým hrdlem), který bych si nebál zařadit k tomu nejblbějšímu, co najdete v dějinách filmu. Ovšem lhal bych, kdybych tvrdil, že se to nedalo dokoukat. 🎬 35% ()

griph

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Psychoška? Sou.. musím přiznat, že se mi to líbilo, obzvláště scény při ultra fialovém světle a hře na piano. ..avšak.. to co předváděla Brittany bylo tak strašně debilní, že si musela dát dávku peroxidu vodíku taky! Protože tohle bylo fakt moc.. film by mohl mít klidně 30 minut, nebýt tak debilní postavy.. to je vpodstatě jediným mínusem, ale vzhledem k tomu, že je tam celý děj, tak to kazilo celý dojem a mám teď dilema jestli tomu nehodit odpad! Nejspíš byl problém na straně Colina, jelikož měl probebly nějakej 3400 IQ nápad, ale aby došel až do finiše, musel udělat z vedlejší postavy úplného debila.. :) ()

oveckaoa

2 lesby si vyjdou na výlet na chatu k jezeru. Jedné tam začne hrabat (jí už hrabalo dříve, ale tam se to u ní projevilo ve velkém) a snaží se zabít tu druhou. Totálně průměrná záležitost,která začne nudit zhruba po 20 minutách kdy se z slušně rozjetého survivalu stane psychologická záležitost a vše jde tím do kopru. 40 procent za konec a dvě vraždy. ()

RaggamuffinSVK

Prvá trištvrte hodina je naozaj slušne mrazivá a jej vývoj som nečakal. Postavy sú tiež uveriteľné a veľmi dobre zahrané. No a potom sa to láme a láme, až to cele vyvrcholí úplne úbohým finále. Hlavná protagonistka sa začne chovať retardovane, ostatní taktiež a budete len čakať, kedy to skončí. Škoda, opäť len premrhaná príležitosť. ()

Forsberg11

Tento nový kanadský hororový thriller disponuje najmä nádherným prostredím starej drevenej chaty uprostred rozľahlých lesov a v blízkosti jazera. Okolie priam stvorené na udalosti, ktoré sa následne začnú diať. Napriek minimu postá sa jedná o svižný, napínavý a kvalitne vygradovaný thriller s dostatočným množstvom akcie a zaujímavých zvratov. Samozrejme to nie je nič ani zďaleka originálne, ale svojich fanúšikov si to rozhodne nájde. 70 %!! ()

666Carnage

Velice milé překvapení a z filmu se vyklubala super atmosférická naháněčka v lese. Film pouze o 4 lidech z toho dva jsou jen kulisa, tak na 10 minut. Nikdy nevěřte sexy zrzavý lesbičce. 75% ()

Hanys_

V podstatě klasický survivol thriller, který ale hlavně v té druhé půlce je scénaristicky docela mimo. Zábavné to ale bylo dost. ()

holyterry

Podprůměrný příběh okořeněný tím že hlavní pár jsou dvě lesbičky ale to okořenění není vůbec dobré... Zkuste dát kameru a podobný scénář pár dětem ze základní školy a vyjde to nastejno. ()

Hernycztek

Pomalu se nám tu rýsuje nová hororová hvězda jménem Hannah Emily Anderson. Tohle je její třetí hororová role, kde hraje povahově úplně jinou postavu než v The Purge a Jigsaw, a opět je to skvělý a přesvědčivý výkon. Její partnerka, Brittany Allen má mnohem větší herecké zkušenosti, nejen co se hororu týče, ale v tomto filmu mi byla silně nesympatická. Jedná se o příjemnou lesní naháněčku, která však skutečně nemá co nového nabídnout. Při úvodním seznamování s postavami je na můj vkus přehnaně moc nepodstatných dialogů, takže je třeba přežít první nudnou půl hodinku, aby se něco začalo dít. Se scénářem si nikdo moc práce nedal, protože jak čas běžel, tím více jsem se chytal za hlavu a říkal si jestli to je myšleno vážně. Racionální jednání tu už vůbec nečekejte, protože si troufám říci, že jsem letos hloupější chování postav neviděl. Sleduje se to ale pěkně, především díky výborné kameře a hudbě, kterou tento thriller disponuje. V mém osobním měřítku, dle kterého hodnotím, je to čistý průměr. ()

kkarx

No tak hlavní hrdinka se nakonec ukázala jako ta největší kráva, co jsem snad kdy v podobném filmu viděl. ()

Rathalos

Ach boze moj,uz dlho ma nic tak nevytacalo ako tie dve lesby,jedna psychopatka,druha totalne neschopna a sprosta ako tago,este aj nesympaticka,az na zopar momentov nudny thriller,aspon ten zaver bol v pohode...:-) ()

CharlieSs

Jedna hnusná jak já po ránu, s IQ -10, druhá zas až tak hnusná není, ale z nějakého důvodu bych jí taky nejradši nakopala prdel. Jak už tady někdo zmínil, zachránilo to prostředí. ()

figliar

Klasická survival naháňačka, ktorá ničím neprekvapí, naopak veľmi sklame hlúpym scenárom, kopou nezmyselných rozhodnutí a nehereckými výkonmi. Ani atmosféra z temného lesa nič na filme nezachránila. ()

mira.l odpad!

To byla ale úchylná hovadina. Dvě lesby, jedna šeredná jak pr...., pardon, jak odvrácená tvář Měsíce, druhá o něco koukatelnější, ale totálně vyjebaná, jak se záhy ukáže, si vyjedou na romantický výlet do chaty v lesích u jezera. Zpočátku jsem uvažoval o jedné hvězdičce za tu lesnatou krajinu, ale bohužel. Nějak se to celé zvrtlo směrem, který byl fakt divný. ()

ANTYCHRYST

Tvl.. lesbičky ve filmu a není to sexistický snímek..:) to je zázrak... Jedna posahana.. škoda že nevíme proč..a druhá lesbochlap..jsem myslel že na té úvodní fotce je zakrvácený chlap..a ejhle ona to je ta mužatka... Bohužel pro ní dosti hloupá .. nakonec s ní teda solidně vyjebala..ale za jakou cenu.... Prostředí chaty..jezero..lesy.. fajne.. 55% chtělo by to vícero mrtvol..:) ()

Homerking

Mladý lesbický pár Jackie a Jules jedou na výlet oslavit své výročí, cílová destinace je opuštěná chata kdesi v lesích, ukáže se že je zde mnohem více než jen oslava výročí, Jackie totiž ukrývá hrůzné tajemství. K odhalení zápletky dojde asi po půl hodině filmu takže zbytek je jakousi pomalou hrou na kočku a myš, musím vyzdvyhnout místa a scenérie, to byla nádhera. ()

Mamlas odpad!

Supernudné komorní drama o dvou lesbách ma výletě. Jedna vypatlanější než druhá. Film se vleče tak neuvěřitelně pomalu, že jsem ho většinu projížděl 4násobnou rychlostí a přesto bylo všechmo otravně pomalé a dlouhé. Nedívatelná, tupá, extravleklá sračka o hovně. ()

J.Mayen

Asi lip nez komentar od Livingdead bych to nevystihl, tez mi prislo ze ta osklivejsi dela vsechno proto aby zarvala, ne aby se zachranila, tim ujetym nelogickym chovanim me doslova nejen srala ona,ale zkazilo celej dojem z filmu. Kdyz to prezenu tak prvnich 30 minut vyborna, zajimava i celkem tajemna atmosfera, pak se vsechno posere uz jen tim, kdy si ta jebla oblece maskace a zacne behat se snajprovkou po lese, sorry za spoiler. ()