Štiky

(pořad)

Možná jste už o nich někdy slyšeli. Štikovi a Koktovi. Mají starosti, sny, lásku i radosti. Je to jedna velká emocemi nabitá rodina. A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu. Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Skutečný příběh neskutečné rodiny. Nenechte si ujít napínavou telenovelu z českého rybníčku. (TV Prima)

eplunie odpad!

Těšila jsem se, že to bude na 5* za dostatečný bizárek. Bohužel totálně neautentické nůďo. Možná se zatím ještě jde držet naděje, že až si rodinka zvykne na kamery, ukáže své pravé, bezesporu zábavné já <3. ()

JohnnyV odpad!

Na to se ani nemusíte dívat, stačí si přečíst, co to je, o čem to je a o kom to je :-) No a potom vám stačí už jen se vyzvracet. Ale pro jistotu si vemte kýbl k obrazovce, protože byste to taky nemuseli na záchod stihnout. ()

Noah_Kilrane odpad!

Co bylo jednou viděno už nelze odvidět. Bohužel. Nechal jsem se ukecat a na party jsme si to pustili ze záznamu. Jakože vážně? VÁŽNĚ? Co vedlo Barboru Adamcovou k tomu, aby jí něco takového napadlo a Kateřinu Průchovou, že to natočila? 6% to má jen proto, že jsou tu trollové jako evilmind (zdravím vývěsku). ()

DavHav odpad!

Ten pořad, to je něco tak strašného... Sledovat to, to je jako kdyby Vám někdo trhal nehet. Pravděpodobně se jedná o jeden z nejhorších televizních počinů historie. Pořad pro psychicky nejhnusnější obyvatele naší republiky, kteří se u něj mohou tetelit blahem, že nejsou až tak hnusní. ()

rebel2009 odpad!

Čekal jsem , že Musilovu komedii Nebezpečné vztahy nikdo nepřekoná, ale jak je vidět, vždy se najde debil, který to hovno překoná. Navrhuji to pouštět vězňům v cele smrti, raději sami spáchají sebevraždu. ()

vw.cobra odpad!

Tak tohle už snad ani není možné hodnotit. Reality show? Ani omylem. Debility show, od aktérů po producenty. Humus. ()

Lonelybiker odpad!

Kreativita produkce TV Prima nezná mezí. Zaplatit 4 mega plus různé pobyty, večeře, koně a dárky a natočit seriál o nejhloupější "rodině" v ČR, to už chce koule. To už si snad dělají prdel. Štikovi i Koktovi jsou absolutní nuly, které nikdy nic nedokázaly a ani nedokážou. Jen se vzájemně uráží, mluví o hovně a nepracují. Seriál jsem shlédl jen díky rodinné zábavě, ale všichni jsou ubozí a když je vidím, děkuji za můj normální život a vztah. ()