Štiky

(pořad)

Možná jste už o nich někdy slyšeli. Štikovi a Koktovi. Mají starosti, sny, lásku i radosti. Je to jedna velká emocemi nabitá rodina. A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu. Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Skutečný příběh neskutečné rodiny. Nenechte si ujít napínavou telenovelu z českého rybníčku. (TV Prima)

kachnik28

Nechápu, proč jsou zde skoro všichni tak pohoršení! Vždyť je to reality show proboha, nikdo nečeká, že to bude velkolepé dílo hodno Oskara. Je to reality jako každá jiná, i když tady to má spád a říz a nikdy nevíte, co se bude dít v další minutě :-D! Náhodou je to sranda a člověk si při sledování této rodiny uvědomí, že jeho rodina, ačkoliv se mu to předtím třeba nezdálo, je vlastně úplně normální :-D! Za mě dobré a sledovat se to určitě dá. ()

gorerated odpad!

Kazdy to jiste zname. Minimalne kazdy z nas to nekdy zazil. Rano se clovek vzbudi, v hube ma jak v popelniku, kde byl obsah chrchlu a vajglu. Vycistit zuby si moc nepomuze. Chut k jidlu neni zadna, z pohledu na vse co prochazi krkem, se cloveku dela knedlik v jicnu. Dostavuje se bolehlav a celkova nechut neco delat. Pak prichazi vysvobozeni v podobe rychleho uprku na hajzlmisu a nebo nejblizsimu umyvadlu. Vsechno z druheho dne jde spatnou cestou ven. Davici reflex se dostavuje uz jen pri pohledu do misy. Clovek se prave mohutne vyblil a na svete je zase krasne. Presne takto by se dal shrnout tento krvavej vred na tv prujem. Od zacatku az presne do konce na to sedi prubeh kocoviny. ()

vandamator

Nejlepší seriál všech dob, nikdy bych nečekal že taková banda šílenců vůbec existuje natož aby o nich byla reality-show, Kardashian po Česku a pro lidi co dávají odpad zkus nebejt takový konzervy a občas se zasmát i úplný píčovině. ()

mrtka odpad!

Nedoporučuji sledovat , pokud se na to bude dívat někdo duševně chorý podle mě spáchá sebevraždu. Nedoporučuji pouštět malým dětem mohla by je tahle MRTKA poznamenat na celý život. ()

Hammond

Dávám jednu hvězdičku, protože když usnu u telky, tak mě ten řev vždy spolehlivě probudí - takže skvělý budíček :) ()

v.indruchova odpad!

To nejhlubší dno. Mariánský příkop je nic, proti tomuhle. Něco tak ubohého a odporného jsem nikdy neviděla. Když půjdete na ulici sbírat odpadky je to tisíckrát lepší využití času, než se na toto dívat. Na víc se zabavíte a možná z toho budete i mít dobrý pocit. Pokud se chcete vytočit a uhnat si vředy, tak si to puste! Ještě k tomu ta "reality show" je jedna velká lež. ()

Emperor1 odpad!

Pokud někdo něco takového stvoří a někdo jiný je ochoten to sledovat, kdo jsem, abych soudil? A že ve mně po pouhém shlédnutí ukázek něco umřelo, je čistě jen můj problém. ()

DavidDizzer odpad!

Sracky sracky a same sracky v kombinaci s totalnimi idioty bez zubu, bez mozku a nekteri jedinci navic vyzrani jak prasata! Celou hodinu jen krik a krik a krik a opet same sracky!!! Lide, kteri tady hodnotili vice bez jednou hvezdou, dokonce az peti hvezdami, by si meli nechat udelat vysetreni. A pokud je to ironicky, pak se neni cemu divit, kdyz prumerne hodnoceni neodpovida realite ... ()

Honza__St. odpad!

Vražda by neměla být trestná vždycky. Měly by být výjimky. Jako třeba tyhle dvě kur*y, a každej, kdo je popularizuje. ()

Noah07 odpad!

Absolutní dno,nedokoukáno,bylo to nad mé síly...lepší je pustit si pračku a sledovat ten hukot v bubnu.... ()

4848 odpad!

Souhlasím s komentářem mavericka10.Co tím chtěla tv prima dokázat? Postavit je všechny ke zdi a zastřelit. ()

lukkaczekk

Stačila upoutávka abych veděl že to je nejlepší serial. Mno ani prd je to totální ODPAD A SRAČKA. 5* za to aby mu to nebylo líto že je to taková kokotina. ()

Ondr4H odpad!

Prima prostě jede!Plnou rychlostí do žumpy shnilých hoven...Další veledílo, které zaujme jedině kolotočáře a milovníky kýče.Nenacházím na tomhle nic pozitivního, opravdu zábava rovna roku 2018.Aktéry pořadu(Sakumprásk všechny i kameramana) bych poslal do dolu, udělali by aspoň v životě něco smysluplného.Verdikt, sračka májová! ()

teckax odpad!

Já očekávala trošku zvrhlého humoru. Ale tohle nebylo ani zvrhle vtipné. Jenom trapné. A vydržela jsem 20 minut. ...nikdy by mě nenapadlo, že uvidím něco, kde mi Ornella přijde nejnormálnější! ()

xsilence8x odpad!

Jednou takhle večer, předpokládám, že nějakým nedopatřením, přepnula moje máma na televizní kanál, kde zrovna vysílali tento pořad. Ze zvědavosti jsme na kousek mrkly. Americké a německé reality show mají aspoň nízkou úroveň, tohle má úroveň -100 % na škále od 0 do 100 %. Vzhledem k tomu, že druh Homo sapiens sapiens má dobře vyvinutou centrální nervovou soustavu, individua účinkující v této "reality" bychom měli zařadit do vlastního druhu, který pozbyl funkce používat svůj mozek. Drahá televize Primo, proč tohle vůbec vysíláte? Málem jsem z toho vyzvracela své vnitřnosti. ()

sitmin

Já opravdu nevím, na co si tu všichni hrajete a tváříte se, že co nevysral Bergman nebo Fellini, je pod vaší úroveň. V zemi, kde rekordy sledovanosti trhají Troškovy pohádky a Ordinace v růžové zahradě, kde je Chuck Norris považován za umělce, kde lidi jako Olga Pytlounová mají pěveckou kariéru, tohle padlo jako prdel na hrnec. Je nutné si uvědomit, že tvůrci celkem jasně dávají najevo, že toto dílo nepatří k zlatému fondu světové dokumentaristiky a ani nemá takovou ambici. Jedná se o čistou dekadenci, v rámci níž vidíme komický rozklad jedné v podstatě normální české Homolkovské rodiny za účasti štábu a kamer. Je ale nutné mít v sobě trochu nadhledu a nebrat se tak zatraceně vážne, ale to bych musel hledat jinde než na čsfd... ()

nudlis odpad!

Njn, lidstvo bylo (a bude) vždycky fascinované úchylkami, abnormalitami, bolestí, smrtí a v neposlední řadě - debilitou. Takže se nedivím, že někdo na TV Prima vymyslel, zprodukoval, natočil a nacpal do televize tuhle partu debilů. Navíc převážně odporně tlustých debilů. Neviděl jsem ani jeden díl a vůbec toho nelituji (čas lze využít podstatně smysluplněji). Ale protože jsou upoutávky všudypřítomné, nechtěně jsem shlédl několik scén, rozhovor s tlustými debilkami a s nějakým odbarveným psychopatem, který je všechny, jak pevně doufám, co nejdřív povraždí. A pak sám "zhyne bídnou smrtí" v plamenech pece na tu jejich tzv. "pizzu". A povraždí je všechny, včetně producentů a těch, kteří tuhle debilitu schválili do vysílání. Copak český národ málo ujíždí na bizarnostech, když má na hradě to, co tam má a za předsedu vlády něco podobného? Je nutné kazit národní vkus ještě vysíláním takovýchto sraček? To nedokáže Prima natočit něco normálního, nebo lépe něco "ducha povznášejícího"? ()

amalia odpad!

Neviděla jsem, kromě reklamy na pořad, ten vyskakoval leckde, ale ten jednoduchý Slovák, nějaký prosťáček, snad má aspoň základní školu, se asi domnívá, že právě udělal díru do světa....matka se lepí na nějaké mladé zoufalce, zoufalé je to oboustranně, dům roztomile kýčovitej, styl Kočka, blond vlasy by si mohla aspoň zastřihnout sama, když nemá kadeřníka, nehty od Vietnamců....tlustá sestra, taky dílo, taková sestra Popelky, no myslím, že manžela Štiky se někdo po tom pořadu z lítosti ujme, když i ten Kajínek má paní doktorku, psycholožku...nejnormalneji působil pes.... ()